A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Ev Hanımlarına Kolay İş Önerileri
Ev Hanımlarına Kolay İş Önerileri

Ev Hanımlarına Kolay İş Önerileri

Ev Hanımlarına Kolay İş Önerileri

Boş zamanlarını kazanca dönüştürmek isteyen ev hanımlarına müjde! Birçok is fırsatı ile çok zahmete katlanmadan keyifle yapabileceğiniz işleri sizler için derledik. Ev ekonomisine sizde katkıda bulunmak istiyorsanız yetenek ve ilgi alanınıza yönelik işler ile para kazanabilirsiniz. Üstelik bu iş fırsatlarının birçoğunu oturduğunuz yerden yapmanız da mümkün.

Ev kadınlarına girişim önerileri arasında en çok revaçta olanlar internet üzerinden yapılan işlerdir. Ancak; siz de bir iş kadını olmak istiyorsanız hibe kredi yöntemlerine başvurarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Neden el becerilerinizi paraya dönüştürmeyesiniz ki? Eğer mutfak benim işim diyorsanız çevreniz aracılığıyla evde pasta, kurabiye, börek yapıp satabilirsiniz. İşte size becerilerinizi paraya dönüştürmek için bir fırsat! Girişim önerileri arasında mutfakta zaman geçirmeyi seven kadınlar bu iş fikrini değerlendiriyor. Dilerseniz siz de onlardan biri olabilirsiniz.

Eğer ben okulda çok iyiydim veya bir öğretmenlik mesleğim var ancak yapmıyorum diyorsanız evden özel ders vermek ek kazanç sağlamanıza olanak sağlayacaktır. Eğer yazma kabiliyetiniz varsa kendinize bir blog açarak yazı yazıp para kazanabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kolay İş Önerileri
Evden Yapılabilecek İş Fikirleri

Girişim önerileri arasında sıklıkla tercih edilen blog yazma işini oturduğunuz yerden rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternet’te zaman geçirmekten hoşlanıyorsanız elbette. Organizasyon becerisine sahipseniz, özellikle arkadaşlar arasında tüm organizasyonları ben yönetirim diyorsanız işte size fırsat! Düğün, nişan, tören, doğum günü organizasyonları niçin sizin imzanızla anılmasın ki?

İnsanların mutlu günlerinde mutluluklarını oluşturmanın bir parçası olmak ek gelirinizin yanında sizi manevi açıdan da mutlu edecektir. Tüm bu örneklerden, bir ya da birkaçını gününüzü planlayarak gerçekleştirebilirsiniz. Hem ev ekonomisine katkıda bulunabilir hem de manevi açıdan kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın