A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / English Home Bayilik
English Home Bayilik
English Home Bayilik

English Home Bayilik

English Home Bayilik

English Home Bayilik Hakkında : Dönem trendlerini uygun fiyatlarla evlerinize taşıyarak, hayalinizdeki evi oluşturmanıza yardımcı olma tutkusuyla yola çıkan English Home, kısa zamanda evini önemseyen ve dekorasyonu sevenlerin beğenisini kazandı. Klasik İngiliz tarzının da ötesinde geçerek, country detaylarla desteklenen ürünleriyle yaşam alanlarınıza huzuru, rahatlığı ve romantizmi getiren English Home yatak odalarınızdan banyolarınıza, salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar düşlediğiniz evi oluşturmanıza yardımcı tüm ev tekstili ve dekorasyon ürünlerini beğeninize sunmaya devam ediyor. English Home Bayilik Veriyor Mu?

English Home Bayilik Veriyor Mu?

Ülkemizin her yerine dağılmış 250’den fazla mağazası ve online alışveriş seçeneği ile size kolay ulaşılabilirliği sunarken, yurt dışında 59 satış noktası ile Polonya, Yunanistan, Bulgaristan, Ukrayna, Romanya, K.Kıbrıs, Arnavutluk ve Gürcistan’da da hizmetlerine devam ediyor.

English Home Bayilik
English Home Bayilik

Tüm bunların yanı sıra; eviniz için ilham veren fotoğraflar, kolay uygulanabilir dekorasyon ipuçları ve ayrıcalıklı kampanya bilgilendirmeleri için sosyal medyanın sizlerle paylaşımda en iyi yol olduğunu düşünen English Home’u Facebook, İnstagram ve Twitter hesaplarından da takip edebilirsiniz.

English Home Bayilik Vermiyor

Yurtiçinde bir English Home mağazası açabilir miyim?
English Home olarak yurtiçinde bayilik sistemimiz bulunmamaktadır. Yeni mağazalarımız şirket politikamız çerçevesinde belirlemiş olduğumuz zamanlama ve planlamalar doğrultusunda tarafımızdan hizmete sokulmaktadır.

Yurtdışında English Home mağazası açmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Yurt dışında da aynı şekilde bayilik sistemimiz bulunmamaktadır. Yeni mağazalarımız şirket politikamız çerçevesinde belirlemiş olduğumuz zamanlama ve planlamalar doğrultusunda tarafımızdan hizmete sokulmaktadır. Toplu satış talepleriniz için kurumsal satış departmanımız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

English Home Mağaza Ürünleri

  1. YATAK ODASI
  2. BANYO
  3. AKSESUAR
  4. YAŞAM ALANI
  5. MUTFAK
  6. EV GİYİM
  7. BEBEK & ÇOCUK
  8. MOBİLYA & DUVAR KAĞIDI

English Home İletişim Bilgileri
Mail : info@englishhome.com.tr

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın