A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Kosgeb Hibe ve Destekleri / En İyi Kobi Bankası Hangisi
En İyi Kobi Bankası Hangisi
Bayilik (Franchise) Açarak Para Kazanmak

En İyi Kobi Bankası Hangisi

En İyi Kobi Bankası Hangisi

Bilindiği üzere bankaların bir çok kobilere yönelik oluşturmuş olduğu departmanlar bulunmaktadır. Oluşturulan bu departmanlar tamamen dükkan veya ticari araç sahibi esnaf ve kobi bünyesinde faaliyet gösteren işletme sahiplerine özel olarak ayrılan birimlerdir. Bankaların kobilere bu denli bir bölüm ayırmasının en büyük nedenlerinden biri ise ticari hayattın kuşkusuz sürekli olarak bir para trafiği içinden yer almasıdır. Peki en iyi sizce kobi bankası hangisidir? Ama ticari kredi olsun ama ise kredi kartı olsun veya hizmet olsun size en iyi olanakları kim sunuyor ? 

Kobi bankacılığında hizmetin önemi

Hizmet aslında başlı başınca bir sektördür. Bu sektör ürünün pazarlanmasında en önemli faktörlerden biri olarak yer almaktadır. Bankacılıkta da bu iş böyledir, tıpkı diğer sektörlerde olduğu gibi! Rekabet de yine aynı şekilde bankacılık sektöründe yer almaktadır. Bizce önemli olan rekabetten kopmamak adına kobilere veya esnafa yönelik uygun faizlerde ve ödeme seçeneklerinden kredi veya kredi kartı imkanı sunarken hizmet kalitesinde en üst düzeyde olmasıdır. Bir işletmeci şayet bankacılık işlemlerini A bankasın kredi şartları uygun diye karar verip seçmiş ise, fakat başvuru yaptığı esnada yetersiz personel veya teknik alt yapıdan dolayı işlemi uzuyor daha doğrusu kaliteli hizmet alamıyorsa bizce A bankasının çok da bir önemi yoktur. Bu nedenden ötürü en iyi kobi bankacılığı hizmeti veren bankanın da önemi oldukça büyüktür. Bize göre kobilere yönelik hizmet adına en iyi hizmeti sunan yapmış olduğu çeşitli yatırımlarını da göz önünde bulundurursak şayet TEB oldukça kaliteli gözükmektedir.

En İyi Kobi Bankası Hangisi
En iyi kobi bankası hangisidir

En iyi kobi bankası hangisidir

Sıra geldi sanırım kobiler için en iyi bankanın hangisi olduğuna. Bu yukarıdaki başlık altındaki gibi bize göre değil daha çok rakamlara göre kanıtlanmış bir gerçektedir. Ülkemizde bilindiği gibi kobilere sürekli devlet destekleri sunulmaktadır. Bunların bir kısmı KOSGEB aracılığı ile olur iken bir kısmı da devlet tarafından ama seçim vaadi olarak verilen ama ekonomik krizlerde esnaf ve kobi işletmeleri canladırmak adına verilen genelde faizsiz veya hibe kredilerdir. Tüm bunları kobilere doğrudan ileten bir banka mevcuttur. Bu banka kamu sermayeli banka olan Türkiye Halk bankasından başkası değildir. TUBİTAK dan TTVG ye TKDK dan Kalkınma Ajansları desteklerine kadar bir çok hibe ve uygun faizli kredi imkanlarını Türkiye Halk bankasında BURADA bulabilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz gibi banka kobilere yönelin bir çok kredi kampanyaları da düzenlemektedir. Bu imkanları ise iş yerinizden çıkmadan oturduğunuz yerden sunmaktadır. Nasıl mı ?

Kobilere web’ den kredi olanağı

İşletmesini bırakamayan ve mali giderleri için kredi ihtiyacı olanlar için kuşkusuz İnternet’ten yapılan başvurular en hızlı ve güvenilir yöntemlerdendir. Halk bankası da kobilere özel olarak oluşturmuş olduğu İnternet sayfası ” Halkbankkobi ” de bu imkanları en iyi şekilde sunmaktadır. Şuan için 50 bin TL için %1.21 aylık faiz olanakları ile krediniz halk bank web de hazır bir şekilde sizi beklemektedir. Bu işlemin gerçekleşmesi için tek yapmanız gereken sisteme kayıt olmanızdır. Lütfen kayıt işlemlerin başlatmak için BURAYI tıklayınız. Açılan sayfadaki ilgili alanları doldurunuz ve kaydet butonuna tıklayınız. Ardından BURADA da ki bağlantıyı tıklayarak sisteme giriş yaparak kredinizi oluşturun, hepsi bu kadar.

50 bin TL için aylık 4,771,000 TL taksit öder, toplamda ise 7,260,000 TL faiz ödersiniz.Yani 50 bin TL 57,260,000 TL olarak geri ödersiniz.

Kobilere Halkbank’ dan dil desteği

Evet yanlış duymadınız. Halk bank yurt dışı ile çalışan veya turistlik bölgelerde işleme sahiplerine para kadar değerli olan yabancı dil desteği olanağı sunmaktadır, üstelik ücretsiz! İnternet üzerinden tam 6 ay boyunca yararlanabileceğiniz bu hizmette canlı eğitim veren hocalara da sorular sorabiliyorsunuz. Halkbank tarafından sunulan ücretsiz İngilizce eğitimi başvuruları için size en yakın banka şubelerine başvuru yapmanız ve ardından BURADA yer alan içeriğe giriş sağlamanız gerekmektedir. Sizi bu denli düşünen banka size özel oluşturmuş olduğu PARAF kart ile de yapmış olduğunuz harcamalarda yine bol hediye paralar ve iş seyahati için gittiğiniz yerlerdeki otopark ücretlerini dahi karşılamaktadır. PARAF kartın tüm hediyeleri BURADA yer almaktadır.

Sonuç olarak en iyi kobi bankası hangidir? sorusunun açık ve net bir şekilde cevabı kuşkusuz Türkiye Halk bankasıdır!

Bir önceki yazımız olan 30 bin TL faizsiz 150 bin TL düşük faizli esnaf kredisi 2017 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın