A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / En Çok Para Kazandıran Sektörler
En Çok Para Kazandıran Sektörler

En Çok Para Kazandıran Sektörler

En Çok Para Kazandıran Sektörler

En çok para kazandıran sektörler isimli yazımızda günümüzde en çok parayı hangi sektör kazandırmaktadır konusunda bilgilere yer vereceğiz. En çok para kazandıran meslekler listesi, en iyi para kazandıran iş, en çok para kazançlı ve kazandıran işler, Türkiye’ de en çok para kazandıran esna†ar ve iş kolları, kâr oranı en yüksek işler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Türkiye sektörlerden bazıları çok karlı işler ortaya çıkarmaktadır ve bazıları daha az kar ile üretime devam etmektedir.2016 yılında en çok para kazandıran sektörler şunlardır;

En çok para kazandıran sektörler hangileridir?

Ülkemizde en çok para kazandıran sektörler ticaret ön sırada yer almaktadır.Market, giyim, bilişim, finans, sağlık, haberleşme, kozmetik, öğretmenlik, noterlik, müteahhitlik, turizm ve reklam sektörleri en çok para kazandıran sektörlerdir diyebiliriz.Bu sektörlerdeki kişiler en çok para kazanan kişileridir.

Gıda sektörü

Gıda ürünleri satarak insanların mecburen aldıkları ilk ürün olan gıda ürünleri tcareti en çok para kazandıran sektörlerdir. Kaliteli ve ucuz gıda ürünleri satan esnaf büyük marketlere oranla daha çok edilmektedir. Gıda sektörü denilince akla gelen ürünler içecek ürünleri, fast food, yöresel yemekler, dondurma ve tatlı, organik ürünler, dondurulmuş ürünlerdir.Bu ürünlerin satışından elde edilecek kar marjı oldukça yüksek olduğundan gıda sektörü en çok para kazandıran sektörlerden biri haline gelmiştir.

En Çok Para Kazandıran Sektörler
En Çok Para Kazandıran Sektörler

Hangi sektöre yatırım yapacağınıza karar veremediyseniz, sitemizde yeni iş ‐kirleri mevcuttur.

Giyim sektörü para kazandırır mı?

Giyim sektörü gıdadan sonra insanların ikinci tercihidir.Giyim sektöründe iyi bir mağaza açarak satış yapan işletmeciler en çok para kazanan kişilerden olabilirler. giyim sektöründekiler modanın sürekli değişmesi ve takipçilerinin çoğunluğu açısından çeşitli indirim kampanyası düzenlemeleri sayesinde çok büyük gelirler elde etmektedir. İhtiyaç haline gelen giyim sektörünün büyüme oranıda son yıllarda artmıştır.

Bilişim sektöründe para kazanmak?

Teknolojinin son zamanlarda hızla gelişmesi ile tüketicilerde bilişim bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bilişime yatırım yapmak en akıllı girişimcilik olacaktır.

İnşaat sektörü kârlı mı?

İnşaat sektöründe müteaahitler ev yapıp satarak en çok para kazanan kişilerdir. En çok kazandıran sektörler başında inşaat sektörü gelmektedir. İnşaat sektörü, günümüze ayak uydurmak zorunda olduğundan sürekli yenilikçi ‐kirler peşinde ilerlemektedir. Bu da, daha çok kazanmalarını sağlamaktadır. Ultra lüks binalar inşa eden inşaat ‐rmaları sürekli devam eden projeleri ile insanların ihtiyaçları doğrultusunda projelere imza atan inşaat ‐rmaları gelecekte de en çok kazandıran sektörler arasında olacaktır.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın