A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / En Çok Kazandıran İşler
En Çok Kazandıran İşler

En Çok Kazandıran İşler

En Çok Kazandıran İşler

Para kazanmak için alışılagelmiş mesleklerden sıkıldıysanız,artık daha farklı pencereden bakabilirsiniz. Para kazandırabilmek içi 2 yoldan birini tercih edebilirsiniz.Birincisi, 100 bin dolar kazanmak için yılda tam zamanlı her gün çalışmak, ikincisi ise aynı parayı haftada bir kaç saat çalışarak daha kısa sürede elede etmek.

Saatte 100 dolar kazanmak isteyen biri için tam zamanlı işlerde çalışarak bu parayı kazanmak pek de mümkün değil. Payscale analistlerinin yaptığı araştırma da bunu kanıtlar nitelikte, ABD’de 1 saatte kazanılan ücret 16 dolar yani 100 dolar kazanmanın bedeli 16 kat daha fazla çaba göstermekten geçiyor .

Pay Scale analisti Al Lee’ye göre bir saate 100 dolar kazanmanın yolu 3 gruba ayrılıyor.Bu yollardan birincisi doktorluk mesleği, ikinci yolu büyük bir şirkette üst düzey yöneticilik,sonuncu yolu ise para kazandırabilicek farklı işlerden geçiyor.

En Çok Kazandıran İşler
En Çok Kazandıran İşler

Bu işler için iyi bir eğitim ve yetenek söz konusu. Ancak bu özelliklere sahip olmamanız umudunuzu kaybedeceğiniz anlamına gelmez.

Suya olan ilginizi Saatte 100 dolara çevirebilirsiniz,

1-Sualtı Kaynakçısı

30 günde günde 12 saat çalışarak deniz diplerinde petrol ve gaz şirketlerinin boru hatlarında çalışarak günlük kazancınız 900 ila 1200 dolar arası değişebilir.

2-Anestesizt

Hastaları bayıltan anestesi uzmanlarının kazancı Doktorların alışık olduğumuz yüksek kazançlarına neredeyse eş değer. Anestesi uzmanları ortalama 101.80 dolar kazanmakta.

3-TicariPilot

Pa Scale in araştırması Pilotların ne kadar ciddi rakamlar kazandığını doğrular nitelikte; haftalık 40 saat, aylık 100 saat yıllık bin saat çalışma seçenekleri ile ticari uçuşlarda saatte 120 dolar kazanan pilotların çoğu asker kökenli olmakla birlikte emekli olsalar bile ticari pilotluğa devam edebilmekteler.

4-Dövme Sanatçısı

Son zamanların moda akımı olan dövme yapmak da çok kazandıran işlerden.Saatte ortalama 130 dolar kazanmak ve bunun için herhangi bir diplomaya sahip olmamak da cabası.

5-Freelance Fotoğrafçı

Bu meslek deneyim ile kazanç doğru orantılı.

Deneyimli fotoğraf sanatçılarının saatlik kazancı 100 doları bulmakta.

6-İç Mimar

Araştırmalar iç mimarların da saatte 100 dolar kazandıran meslekler listesine girdiğini belirmekte.

7-El Modelliği

Ellerinizin güzelliğine mi güveniyorsunuz?O zaman reklam ve tanıtım çekimlerinde ellerinizin sihrini kullanarak saatte 100 dolar kazanabilirsiniz.

8-Yaşam Koçu

Modern çağlarda yaşam koçu en çok ilgi duyulan meslek haline geldi diyebiliriz.Hayatlarını düzene sokmak isteyenler terapistler yerine yaşam koçlarını tercih etmeye başladı. Yaşam koçluğu Saatte 100 -150 dolar kazandıran trend meslekler arasında

9-Masaj Terapisti

Son zamanlarda Hayatlarında bir saatliğine de olsa rahatlamak stresten uzaklaşmak isteyenler soluğu masaj terapistlerinde alıyor.Güzel bir kazanç için hafta da 45 saat çalışmak yeterli.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın