A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Elektra Enerji Bayilik Franchise
Elektra Enerji Bayilik Franchise
elektra enerji

Elektra Enerji Bayilik Franchise

Elektra Enerji Bayilik Franchise

Nedir Bu Ucuz Elektrik; Elektrik kullanımı belli bir tutarın üstünde olan tüketici serbest tüketici olarak adlandırılmaktadır. Serbest tüketici kullandığı ve abone olduğu elektrik tedarikçisini değiştirerek başka tedarikçi ile anlaşabilir ve böylelikle yıllık oranda kullandığı elektrik kullanım miktarını düşürerek böylelikle tasarruf yapabilir. Serbest tüketici olabilmek için sadece tek şart alt limit olarak belirlenen aylık tutarın üzerinde bir kullanıma sahip olmanız gerekiyor. İndirimli elektrik kullanımını nasıl sağlayabilirsiniz?

Tasarruf etmeye katkısı oluyor mu? İndirimli elektrik kullanmak için abone olduğunuz elektrik tedarikçisi ile aynı bölgedeki diğer tedarikçileri karşılaştırarak tasarruf edebileceğiniz aboneliğe geçiş yapabilirsiniz. Bu karşılaştırmayı online olarak da yapabilirsiniz. Böylelikle ucuz elektrik kullanmaya başlarsınız. Özellikle elektrik kullanım kapasitesi yüksek olanlar için kaçırılmaz bir fırsat. Kullanım oranı yükseldikçe tasarruf oranı da o yönde artmaktadır.

Tasarruf yapabilmek için öncelikle tedarikçiler arasında kıyaslama yaparken tüm bilgilerinizi online olarak doğru girmeniz gerekmektedir. Size verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yönlendirme yapıldığı için doğru bilgi aktarımı çok önemlidir. Sonraki aşamada başvuru yaparak diğer aboneliğe geçebilir ve ucuz elektrik kullanmaya başlayabilirsiniz. Elektrik bayiliği nasıl alınmaktadır? Her girişimci yapabilir mi? Elektrik bayiliği almak için serbest girişimler toptan alış yaparak elektrik dağıtımı sağlayabiliyor. Elektrik alımı için serbest girişimciye destek veren çok sayıda elektrik tedarikçisi bulunmakta. Elektrik bayiliği için başvuru yaptığınız taktirde sizde dağıtım yapabilirsiniz. Profesyonel olarak elektrik satışı ve dağıtımı yapan girişimci sayısı artmakta, bu sayede yeni bir sektör oluşarak iş kurma olanağı da sağlamaktadır. Piyasaya avantajları nelerdir? İndirimli elektrik kullanımına geçiş hem çok kolay hem de zaman almayan bir işlem.

Elektra Enerji Bayilik Franchise
elektra enerji

Tasarruf sağlayabilmek için birçok kişinin başvurduğu bu yöntem enerji kullanımının da doğru yapılmasını sağlıyor. Üstelik yeni girişimlerin önünü açan bu sistem sayesinde her yönden kazandırarak tüm kolaylığı ile hizmet vermeye devam ediyor. Tüketiciler bütçelerine kazandırıyor, girişimcilere de iş kazandırıyor. Alternatiflerin çok olduğu piyasalar tekelleşmiş piyasalara oranla daha avantajlı olduğu düşünülürse açıkça avantajları ortaya çıkıyor. Piyasayı dengede tutmak için sektördeki rakiplerin fazla olması tüketici açısından her yönden artı olarak geri dönüş demektir.
Serbest Tüketici Kimdir?

Elektrik Piyasası Serbest Tüketici Yönetmeliği’ne göre, aylık ortalama elektrik tüketim bedeli 120 TL ve üzerinde olan herkes “serbest tüketici” konumuna girer.

Serbest tüketiciler, istediği tedarikçiden elektrik satın alma özgürlüğüne sahiptir. Kendisi için en avantajlı şirketi seçebilir; dilerse uzun vadeli kontratlar yaparak elektrik piyasasında oluşabilecek anlık fiyat değişimlerinden korunabilir.
Siz de 120 TL ve üzerinde elektrik faturası ödüyorsanız, Elektra Enerji fırsatlarından faydalanmalısınız

ELEKTRA ENERJİ BAYİLİK

Aylık 130 TL ve üzerinde elektrik faturası ödeyen her tüketici, serbest tüketici yönetmeliği kapsamında tedarik firmasını değiştirebiliyor. Bu nedenle Türkiye’nin her bölgesinde her ilinde ve ilçesinde bayilere sahip olarak yaygın bir satış ağı oluşturmaktayız.Aylık 130 TL ve üzeri elektrik faturası ödeyen herkesi Elektra Enerji abonesi yapabilirsiniz.

Genel merkezimizden yeni bayilerimize sürekli tam profesyonel uzmanlarımız ile birebir eğitim ve kırtasiye ürünleri desteği sağlanır. Kazanç boyutunda da yeni ve çok kazandıran bir sistem, donanım, tecrübe ve eğitimle sizlerin her zaman yanınızdayız.

Elektra Enerji aboneleri yalnızca indirimli elektrik enerjisi almakla kalmaz aynı zamanda gelen zamlardan etkilenmeden sabit fiyat garantili elektrik kullanma ayrıcalığını da yaşamaya başlar.
Bayilerimizden gelen her türlü önerilere açığız ve gelen öneriler yönetim tarafından en küçüğünden en büyüğüne değerlendirilir ve bayiye olumlu olduğunda hayata geçirilmesi veya olumsuz olması halinde nedenleri ve zamanı ile ilgili geri dönüş sağlanır. Elektra Enerji tarafından oluşturulan kampanyalar bayilerimize bayi portalı, mail ve sms yolları ile ulaştırılır.

En çok satış yapılan müşteri grupları aşağıda yer almaktadır:Petrol istasyonları,kasaplar, kuru temizlemeler, eczaneler, şarküteriler, kırtasiyeler, matbaalar, hastaneler, klinikler ve laboratuvarlar, restoranlar ve kafeler, marketler, oteller, dinlenme tesisleri, AVM ve eğlence merkezleri, gece klüpleri,mağazalar, plazalar, fırınlar, börekçiler, pastaneler, site yönetimleri, dersaneler, özel okullar, atölyeler…vb Sizin başarınız bizim başarımız, sizin kazanmanız bizim kazancımızdır.

BAYİLİK ŞARTLARI

 • Bayilik için Elektra Enerji ile aranız bir bayilik sözleşmesi imzalanır ve bu sözleşmede Elektra Enerji’nin enerji sektörü mevzuatları çerçevesinde belirlediği ilkelerde hareket edileceği üzerinde mutabakat sağlanır.
 • Elektra Enerji bayisi olarak belirli süre için teminatsız bir şekilde bayilik alabilirsiniz.
 • Aylık aktivitenizi gösteren belli adetlerde satış kotalarınız olacaktır.
 • Bayilerimiz 1-2 yıl içerisinde kendi portföylerini oluşturarak ve işe hakimiyetlerini artırmalarının ardından alt bayilikler verebilirler.
 • Ofis tutma zorunluluğu yoktur ancak hedeflenen müşteri sayısını geçen bayilerin ofis tutmaları teşvik edilir.
 • Başarılı bayilere yerel kampanya desteği ve satışı teşvik edici ödüllendirmeler gerçekleştirilir.
 • Elektra Enerji tarafından bayilere yetki belgesi verilir ve bu belgeler her yıl yenilenir
 • Ödemeleriniz tam zamanında ve eksiksiz olarak yapılır, detayları şeffafça sizinle paylaşılır.

BAYİLİK BAŞVURUSU

 • Türkiye’nin gelişen ve sürekli büyüyen bu sektöründen sizde zaman kaybetmeden yerinizi alın ve kazaçlarınızı katlayın. Elektra Enerji ile gelişmekte olan bu sektörde yerinizi hemen alın ve kazançlarımızdan faydalanmak için acele edin.
 • Sabit indirim oranları ve sürdürülebilir indirim ile portföyümüze katılan her müşterinin gururunu yaşayacak ve gelirinizi her geçen gün artıracak bir portföye sahip olacaksınız.
 • Bayilerimizden beklediğimiz temel özellikler, girişken, insiyatif alabilen, sorumluluk sahibi ve ikna kabiliyeti yüksek olmalarıdır.
 • Vakit kaybetmeden sizlerde Elektra Enerji ailesine katılın kazançlı çıkın.

Adres: Esentepe Mah. Kasap Sk. Nazmiye Hak Apt. 3/6 Şişli- İstanbul
Tel: (0212) 273 01 70
Tel: (0212) 273 01 74
Fax: (0212) 273 01 71
Email: info@elektraenerji.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın