A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Genel / Dükkan Açma Kredisi
Dükkan Açma Kredisi
Yeni İş Kurmak İsteyene Kredi

Dükkan Açma Kredisi

Dükkan Açma Kredisi

Kredi alma şartları zorlayıcı olsa da olay nakit bulmaya geldiğinde iş kurmak isteyenlerin birçok seçeneği vardır.

Yeni bir iş kurmak isteyenlerin en çok sıkıntı yaşadığı konuların başında sermaye gelmektedir. Sermaye bir işin başarılı olmasında basamak görevi üstlenmektedir. Başarı için alacağınız risk ile sahip olduğunuz sermaye arasında ters orantı bulmaktadır. O sebeple büyük sermayeli işlerde başarı kazanmanız çok daha kolay olmaktadır.

Küçük işletmeler için gökten para yağmıyor ve iş kurma kredisi almak için belli akıntısı bol suların aşılması gerekiyor. Bankaların kredi politikaları oldukça sıkı ve bu durum kredi almak isteyen girişimcileri oldukça zorluyor. İş kurmak isteyenlerin sermayeleri için kaynak ararken yaratıcı olmaları da gerekiyor.

İşte sizlere iş kurma kredisi almak için birkaç seçenek:

İş Kurmak İçin Banka Kredileri

Yerel bankanız size düşük faiz oranları ve uzun vadeli geri ödeme planları sunabilir. Bu kulağa hoş geliyor fakat bazı girişimciler katı taahhüt yönetmeliklerinin krediyi kabul etmeyi nerdeyse imkânsız hale getirdiğini düşünüyorlar.

Kahler Financial Group’ da çalışan sertifikalı finans planlamacısı Neslihan Sezen kredi almanın oldukça zor olduğunu belirtiyor. Ayrıca birçok banka kredisi “yardım kaynağıymış” gibi görünse de eğer yükümlülükleri yerine getiremezseniz banka kişisel varlıklarınızın ve hatta krediyle teminat altına alınmış bütün rehinlerinizin peşine düşüyor.

Dükkan Açma Kredisi
dükkan açma kredisi

Her bankanın kredi koşulları farklıdır bu nedenle en uygun koşullar için banka banka dolaşın. Kendi kişisel bankanızla başlayın. Eğer bankacı sizi tanıyorsa başvurunuzla ilgili size daha fazla yardımcı olabilir.

Devlet Kredileri

Geleneksel banka kredilerine benzer şekilde devlet garantisi altındaki kredileri almak da oldukça zordur ve uzun süren zahmetli bir süreçtir. Kredi onaylanmadan önce teminat istenmemesi nadir olarak görülür.

Eğer devlet kredisi alacaksanız düşük faiz oranlarında ve uzun vadeli geri ödeme koşullarında kredi alabilirsiniz. KOBİ’lerle ilgili internet sayfalarını inceleyerek kredilerle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Hibe Krediler

Sadece güzel bir iş fikriniz var ve teminat gösterebileceğiniz hiçbir şey yoksa da sizin için bir yol var. Projesi olan, fikri olan, ama sermayesi olmayan kişilere devlet destek olmaktadır. 27.000 TL’ den başlayan desteklerden bahsediyoruz. Bu destekten faydalanabilmeniz için size yol rehberi olacak bir kitabı öneriyoruz. Hibe kredi nasıl alınacağını ve kredi alma sürecinde sizin baş yardımcınız olacak bir kitap. Cüzi bir ücret ile böylesine büyük bir desteğin sahibi olabilirsiniz. E-kitabı incelemek ve satın almak isterseniz tıklayınız.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın