A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Düğün Organizasyon Şirketi Kurmak
Düğün Organizasyon Şirketi Kurmak

Düğün Organizasyon Şirketi Kurmak

Düğün Organizasyon Şirketi Kurmak

Bu yazımızda ” Düğün Organizasyon Şirketi “ iş fikrinin yeni bir iş kurmak için uygunluğunu inceleyeceğiz. Düğün Organizasyon Şirketi açmak için gerekli evraklar, ruhsat işlemleri için ne yapmak gerekir, maliyeti nedir, ne kadar kazanılır, nerede açmak gerekir. Bu iş için kredi imkanları var mıdır? Düğün Organizasyon Şirketi için en uygun kredi veya hibe nereden alınabilir. Düğün Organizasyon Şirketi için bayilik imkanı var mıdır?

Düğün organizasyon şirketi kurmak evden yürütebileceğiniz işler gibi oldukça basittir. Büyük ölçekli veya küçük ölçekli başlayabilirsiniz. Yeni bir iş alanı olması ve taleplerin her geçen gün artması sebebiyle iş kurmak isteyen girişimcilerin iştahını kabartmaktadır.

Nasıl Kurulur?

Düğün organizasyon işinizde ne tür hizmetler vereceğinize karar verin. Örneğin gelin ve damatlar için akşamları arabasını kiralayan insanlar var. Şamdanlar, bahçe süsleri, masa – sandalye giydirmeleri ve gelin yolu süslemeleri iyi bir başlangıç için düşünebileceğiniz farklı fikirlerdir. Çeşitlendirebileceğiniz diğer alanlar tabaklar ve servis takımları, çikolata şelaleleri, çadırlar ve gelinlik kiralama hizmetleri olabilir.

Düğün Organizasyon Şirketi Kurmak
Düğün Organizasyon

Bölgenizde bulunan birkaç düğün organizasyon şirketiyle görüşün ve ne tür hizmetler sunduklarını ve bu hizmetlerden ne kadar ücret talep ettiklerini öğrenin. Örneğin güzel nikâh masaları kiralayabilirsiniz. Müşterilerin sıklıkla tercih ettiği cam tabak çeşitlerini öğrenerek toptan alım yapabilirsiniz. Bu tabakları toptan aldığınızdan dolayı birim fiyatlar sizin için daha uygun hale gelecektir. Satın aldığınız fiyatın üzerine kar koyarak tabaklarınızı kiralayabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz bölgede hiç rakibiniz yoksa bu bölgede organizasyon işine başlamanız sizin için iyi bir fırsat olacaktır. Ancak eğer çevrenizde bir sürü rakibinizi varsa onların sunmadıkları veya iyi sunamadıkları hizmetleri mutlaka öğrenmelisiniz ve bu hizmetlere yoğunlaşmalısınız. Her bölgede evlilik hazırlığı yapan çiftler vardır. Bu sizin için yarı zamanlı veya tam zamanlı bir iş fırsatıdır.

İlgili resmi kurumlardan gerekli izin ve ruhsatlarınızı alarak gerekli malzemeleri toptancılardan almaya başlayın. Şirketinizle ilgili haberleri yaymaya başlayın. Evlilik fuarları katılmanız işletmenizin büyümesine katkı sağlayacaktır. Gelin dergilerine ve ilgili internet sayfalarına reklam verin. Sizden farklı hizmetler sunan firmalarla görüşün. Bu firmalarla anlaşmalar yaparak birbirinize müşteri yönlendirebilirsiniz. Yemek hizmetleri, düğün fotoğrafçıları, düğün pastacıları, yerel kuyumcular, gelinlikçiler, takım elbise kiralama firmaları, düğün davetiyeleri basanlar vb. işbirliği yapabileceğiniz işletmelerden bazılarıdır. Aynı gelin ve damadı hedeflemeniz ancak doğrudan rakip olmamanız iki firmanın da fayda sağlayabileceği mükemmel bir stratejik pazarlama anlaşması olacaktır.

Nikah masası platformları gibi geniş parçaların depolanmasını ve nakliyesini düşünün. Küçük kapalı bir karavan iyi bir yatırım olabilir. Bir depolama alanı da kiralayabilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

İlk Yorum

  1. Avatar of Admin

    Bence çok güzel bir iş.

Bir cevap yazın