A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Dönerci Açmak
Dönerci Açmak
Dönerci Açmak

Dönerci Açmak

Dönerci Açmak

Belli başlı döner firmalarından franchise alarak anahtar teslimi bir restoran sahibi olmanız mümkün. Bu yolu izleyecekseniz markanın konsept ve lokasyona göre değişen yatırım maliyetleri firma tarafından tek tek sunuluyor. Bunun için söz konusu şirketlerin franchise departmanlarına ulaşmanız yeterli.

Ancak “Her şeyi ben hallederim. Üstelik daha ucuza da gelir” diyorsanız yine de profesyonel kişilerden destek almayı ihmal etmeyin deriz. Evet çok zevkli olabilirsiniz ama iyi bir mimarla çalışmaktan kaçınmayın. Girişim uzmanlarına göre bu şekilde hem daha hesaplı hem daha doğru bir sonuç elde etmek mümkün.

“Çok sosyal biriyim. Geniş bir çevrem var benim. Restoranım boş kalmaz” diye yola çıkanların sonu ne yazık ki hüsranla bitebiliyor. Bunun için lokasyon seçimi son derece önemli. Döner tezgahına takacağınız baton dönerlerin fiyatları kıyma döner, karışık döner, yaprak döner ve piliç döner çeşitlerine göre değişiyor. Örneğin 150 kg baton et döneri 4 bin 500 ile 7 bin TL arasında değişen fiyatlarla üretici firmalardan temin etmeniz mümkün.

Dönerci Açmak
Dönerci Açmak

Piyasada çok sayıda döner ocağı üreten firma var. Döner ocaklarının fiyatları özelliklerine göre değişiyor.

Pazar hızlı büyüyor ama…

Döner, tabakta, pilav üstünde, pidede, dürümde, ekmek arasında, her şekilde sunulabiliyor. Lüks restoranda da yenebiliyor, ayaküstü kağıda sarılıp da… Ucuz ve pratik şekilde hazırlanabildiği için herkes dönercilik yapabiliyor.

Ancak sokakta ucuzasatılan dönerin saf etten yapılmadığını küçük bir aritmetik hesapla bile anlamak mümkün.
Yakın zamana kadar dönerin bir standardı bile yoktu. Şimdi var ama yapılan denetimler sınırlı ve yetersiz. İşte, bu belirsizlik ortamı dönerin bu kadar ucuzlayıp yayılmasını sağladı. Ancak bir yandan da belli bir standart kaliteyi yakalayan, tek bir merkezde ve hjjyen koşullarına uygun bir şekilde döner hazırlayıp sunan girişimcilerin sayısı hızla artıyor.

Döner restoranı açmak isteyen girişimciler sitemizin bayilik veren firmalar sayfasını inceleyerek kendilerine uygun firmayı bulabilirler.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın