A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Domino’s Pizza Bayilik & Franchisee
Domino's Pizza Bayilik & Franchisee
Dominos

Domino’s Pizza Bayilik & Franchisee

Domino’s Pizza Bayilik & Franchisee

1960 yılında ABD’de kurulan Domino’s Pizza, bugün dünyada 70 ülkede 10.000’i aşkın restoran işletiyor ve “Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri” olarak faaliyet gösteriyor. Ülkemizdeki faaliyetlerini 19 yıldır sürdüren Domino’s Pizza, İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere 65 ile yayılmış 455 şubesi ile Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyor.

Domino’s Pizza Türkiye olarak başarı için çok yoğun çalışan sıra dışı insanlardan oluşan muhteşem bir takımımız var. Bu takımın en önemli özelliklerinden biri her zaman lider olmak için çalışması ve ikinciliği asla kabul etmemesidir. Domino’s Pizza franchisee’leri ve takım üyeleri her zaman kazanmayı bilirler. Şu anda toplam 455 şubemizin yaklaşık %70’i franchisee’lerimiz tarafından işletiliyor. Hedeflerimize ulaşırken ve kazanırken bizimle aynı aile içinde olmayı düşünerek başvuru yapan tüm franchisee adaylarına şimdiden teşekkür etmek isterim.

Domino's Pizza Bayilik & Franchisee
Dominos

Neden ‘si Olmalısınız?

Muhteşem Ürünler

Domino’s Pizza sürekli kendisini yenileyen menüsüyle evlere servis pizza sektörünün öncüsüdür. Franchisee’lerimizle yeni ürünlerin ve promosyonların test aşamasında beraber çalışıyoruz ve kazanan çözümlere birlikte karar veriyoruz.Menümüzü görmek ve online sipariş vermek için tıklayabilirsiniz.

En İyi Sistemler

Online siparişten, en ileri teknoloji restoran satış sitemine, sektörün en iyi reklam ajanslarıyla çalışmaktan satın alma gücümüze kadar birçok özelliğimizle Domino’s Pizza olarak evlere servis pizza sektöründe öncü olmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Destek

Domino’s Pizza olarak özgün ve kişiselleştirilmiş restoran içi ve sınıf eğitimleri veriyoruz. Destek birimlerimiz iş modelinizi gerçekleştirmeniz için size en iyi danışmanlığı sağlıyor.

Önemli Fırsatlar

Domino’s Pizza’nın başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz. Daha önce analizi gerçekleştirilen lokasyonları franchisee adaylarımıza öneriyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları franchisee’lerine sunmaya devam ediyor.

Ödüllerimiz

  • 2006-2007-2008-2009-2010-2011-2012-2013-2014 Domino’s Pizza Gold Franny Ödülü
  • 2009 Effie Ödülü (Perakende Dalında)

Franchisee Ağımıza Katılın

Başarısı İspatlanmış Bir Firmanın Franchise’ı Olun

Domino’s Pizza’nın Evlere Servis konusundaki başarısı, 70 ülkede 10.000’nin üzerinde şubesi ile onaylanmıştır. Güçlü operasyon modeli, endüstrideki yenilikleri, destek veren ekibi, lezzetli pizzaları ve müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özen, Domino’s Pizza’nın Franchise için mükemmel bir adres olduğunu gösteren nedenlerden sadece birkaçıdır.

Pizza Restaurantları A.Ş., Domino’s Pizza’nın Türkiye’de Master Franchise’ını alarak 1996 yılında öncelikle Ulus restoranıyla faaliyete geçmiştir.

Amacımız, başarılı Franchisee’ler ile büyümektir. Franchisee’lerimizle yerel grup toplantıları yaparak, birebir görüşerek ve uygulamalarımızı paylaşarak, pozitif enerji ile ilişkilerimizi daha da güçlendiriyoruz. Böylelikle şirketimiz ve Franchisee’lerimiz başarıyı birlikte elde ediyorlar.

Sistemimizin başarısının kanıtlarına ilişkin birkaç madde sıralamak istediğimizde şöyle özetleyebiliriz:
Domino’s Pizza’nın 455 şubenin yaklaşık 70%’i franchiseeler tarafından işletilmektedir.

Şirket dükkanlarında evlere servis veya mutfak personeli olup, restoran müdürlüğü yapmış ve arkasından Franchisee olup kendi Domino’s restoranının sahibi olmuş dört Franchisee’miz vardır. Bu dört arkadaşımızın toplam 24 Franchisee restoranı vardır.

Franchisee Olma Süreci

Franchisee olma süreci ile ilgili adımları aşağıda görebilirsiniz.

Bilgi Alma
Franchisee talepleri; web sitesinden başvuru, telefonla bilgi alma veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir.

Başvuru
Başvuran kişi özgeçmişi, iş tecrübeleri ve referans bilgilerinin yer alacağı başvuru formunu doldurur.

Ön Görüşme
Başvuru yapan Franchisee adaylarımızdan profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için şirketimize davet edilirler.

İş Planı Sunumu
Ön görüşmesi olumlu geçen Franchisee adaylarımızdan Yönetim Kurulumuza sunması için bir İş Planı ve bölge pazar araştırmasını da içeren iş planı istenir.

Seçim
Adayın, işin başında birebir bulunacağı ve planda yer alanları başarıp başaramayacağına yönetim kadrosu tarafından karar verilir.

Protokol
Aday bir ön protokol imzalar ve isim hakkı bedelinin $10,000’nı ön ödeme olarak verir. Alt Franchise sözleşmesi yapılır.

Oryantasyon ve Hazırlık
Adayın ve personelin 12 haftalık eğitim süreci başlar, bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorundadır. Aynı dönemde dükkan bulunması, yönetimin onayına sunulması, kiralama, dekorasyon faaliyetleri başlar.

Uygulama
Dükkanlarda pratik ve teorik eğitimler alınır.

Kontrat ve Açılış
Eğitim süreci esnasında herhangi bir problemle karşılaşılmamış ise Franchisee ile dükkan kiralama işlemleri tamamlanır ve kira kontratı imzalanır.

Bilgi için; http://www.dominos.com.tr/franchisee-olanaklari/franchisee-basvuru-formu.aspx

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın