A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Hibe & Destek Fonları / Devletten Hibe Kredi Nasıl Alınır
Devletten Hibe Kredi Nasıl Alınır
örnek hibe projeleri

Devletten Hibe Kredi Nasıl Alınır

Devletten Hibe Kredi Nasıl Alınır

Yazımızda kosgeb, devletten hibe kredi başvuru, hibe kredi nasıl alınır ve stratejileri nelerdir, evlenenlere kredi devletten nasıl alınır 2016, kosgeb başvuru, devletin hibe kredisi, hibeli krediler, devletin verdiği geri ödemesiz kredi konularının detayları var

Evet dediğinizi duyar gibiyim. Zaten öyle olmasa şu anda bu sitede olmazdınız! Peki devletin girişimci fikirlerin yarattığı projeleri ödüllendirmek için teşvik amacıyla için hibe ve kredi desteği sağladığını biliyor musunuz? Ülkemiz yaratıcı beyinler açısından yüksek potansiyele sahiptir. Bu yüzden her geçen gün yeni buluşlar için patent enstitüsüne başvurular olmaktadır. Yaratıcı olmasak da çok iyi yaptığımız mevcut işimizde patronumuzun uyguladığı stratejilerden memnun değilizdir. Çalıştığımız işi daha da büyütecek fikirlerimizi bir türlü dinletemediğimizden yaratıcılığımızı kullanabilmek için kendi işimizi kurmak isteriz ama aldığımız maaş geçimimizi sağlamaya anca yettiğinden iş fikrimizi hayata geçirecek sermayeyi bulmakta zorluk çekeriz.

SERMAYENİZ YOKSA ÜZÜLMEYİN DEVLET YANINIZDA!

Devlet, iş kurmak isteyenin de, mevcut işini büyütmek isteyenin de yanında!
Projesi olan, fikri olan, ama sermayesi olmayan girişimci kişilere devletin destek olduğunu biliyor muydunuz.

27.000 TL den başlayan desteklerden bahsediyoruz. Artık umutsuzluk yok, artık hayallere veda etmek yok.

HAYALLERİNİZİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜRMENİZİN VAKTİ GELDİ!

PROJENİ GETİR SERMAYENİ AL!

Çok parlak bir projeniz var fakat sermaye bulamıyor musunuz?
Veya çok iyi çalışan bir yatırımınız var, bu projenize fon oluşturmak istiyorsanız? Artık yalnız değilsiniz!

Devlet size çok önemli fırsatlar veriyor. Fikrinize değer veriyor. Milyarlarca geri dönüşümü olmayacak kredi veriyor. Size kalan tek şey, yapmak istediğinizi hayata geçirmek. Biz de size ne yapmanız ve nasıl yapmanız gerektiğini anlatalım.

Gelin projenizi hibe krediler programına sunalım. Siz de devletin sunduğu bu imkândan yararlanın. Dünyanın pek çok ülkesinde uygulanan bu destekten sizde payınızı alın!

İyi bir fikriniz varsa bunu projelendirerek hibe kredisi desteği ile sermaye oluşturabilirsiniz. Artık daha büyük hayaller kurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

HİBE NEDİR? KREDİ NEDİR?

Hibe; bölgesel kalkınma ve istihdam gibi etkenleri göz önüne alarak kendi işini kurmak isteyen ya da zaten var olan işini geliştirerek daha da büyütmek isteyenlere devletin ödediği geri ödemesiz kredi’dir.

Kredi ise “Sıfır faiz” ile verilen, 5 yıl sonra ödemeye başlayacağınız ve çok uzun vadelerle ödeyeceğiniz geri dönüşümlü sermaye desteğidir. Bu kredi desteğini geri öderken sadece aldığınız parayı geri ödersiniz. Hiç faiz ödemezsiniz.

Devletten Hibe Kredi Nasıl Alınır
devlet destek kredisi şartları

KİMLER HİBE KREDİSİ ALABİLİR?

  • Girişimciler (Henüz işletmesi bulunmayanlar)
  • Kobiler (250’ye kadar çalışanı bulunanlar)
  • Sivil toplum kuruluşları
  • Belediyeler
  • Zanaatkarlar
  • Çiftçi ve Üretici olanlar
  • Sanayiciler
  • Daha pek çok kişi yada kurum hibe kredisinden yararlanabilmektedir.

Hibe Kredisi Bakımından Büyük Projeler Daha Mı Çok Önem Taşımaktadır?
Hibe kredisi almak için yatırımınıza bağlanacak maliyetin büyük yada küçük olması önemli değil. Her proje eşittir ve aynı önemi taşımaktadır. Her türde sektöre büyük yada küçük iş ayrım yapılmaksızın hibe kredisi alınabilir.

Hangi İş Yapmak İstiyorsunuz?

Hangi sektör olduğu yada hangi alan olduğu önemli değil, artık projelerinizi paraya dönüştürmenin zamanı çoktan geldi!

Projeniz ister hizmet sektöründe ister üretim sektöründe olsun. İster hayvanmcılık yapın, ister tarım yapın. İster yazılımcı olun ister imalethane kurmak isteyin. Hiç fark etmez. Siz yeter ki isteyin ve kendinize güvenin!

İlk bakışta zor gibi görünse de aslında oldukça basit. Pek çok sektör için hibe kredi verilmekte. Devletin sunduğu bu destekten mutlaka yararlanın. Sermayenizi oluşturmak için binlerce TL geri ödemesiz hibe kredisi ya da sıfır faiz ile hem de 5 yıl sonra ödemeye başlayacağınız geri dönüşümlü kredi kullanabilirsiniz.

HİBE KREDİSİ NASIL ALINIR?

Sermaye bulamamak tüm girişimcilerin ortak problemidir. Pek çok girişimci çok nitelikli projesinin olduğunu söylemekte fakat bu proje için sermaye bulamadığından yakınmaktadır.

Projenize güveniyorsanız artık bunu gerçekleştirmek için hiçbir engeliniz yok. Belki milyon dolar kazandıracak projenizi rafa kaldırmayın.

Türkiye’de, Avrupa birliği uyum süreci ile birlikte kullanıma sunulan bu hibe krediler desteğinden kimsenin haberi yok. Bu amaç doğrultusunda sunulan Dünya bankası ve Avrupa birliği fonları ne yazık ki kullanılmadan geri iade ediliyor. Ülkemizde yapılacak pek çok fikir varken bu hibe ve krediler bizi bekliyor.

Avrupa, Amerika ve dünyanın pek çok ülkesin insanlar projeler oluşturarak devletten hibe krediler alabiliyorlar. Bu krediler sayesinde firmalarına sermaye oluşturabiliyorlar.

Ülkemizde maalesef daha yeni gelişmekte olan geri ödemesiz kredi sistemi sayesinde genç girişimciler, özellikle ev hanımları ve zanaatkarlar projelerini nakite çevirebilirler.

Düşündüğünüz kadar zor değil. Bugün projenize 10.000 TL den 70.000 TL ye kadar geri ödemesiz ve 10.000 TL den çok büyük rakamlara kadar geri ödemeli fakat 0 faizle krediler alabilirsiniz.

Şu an ülkemizde yaşanan et krizini biliyorsunuz. Devlet bu problemi uzun vadede halletmek için insanları hayvancılığa yönlendirmektedir. Pek çok alanda yüksek miktarlarda hibe krediler vermektedir. Özellikle büyük baş ve kanatlı hayvancılık gibi alanlarda hayvancılık hibe kredisi vermektedir.

Bu girişimciler için gerçekten kaçırılmayacak bir fırsattı. Fakat bu sadece hayvancılık için geçerli bir uygulama değil. Örneğin 2009 yılında 25.187.465,94 TL tutarında hibe kredi verilmiştir. 6480 proje için destek çıkmıştır. Siz de projenize hibe ve kredi alabilirsiniz.

HİBE KREDİSİNDEN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Sizler için hibe kredi nasıl alınır sorusuna en güzel cevabı veren bir rehber e-kitap hazırladık. Bu kitap size yol gösterecek; ne yapacağınızı, nereye başvuracağınızı, nasıl proje hazırlayacağınızı anlatan bir e-kitap. Karışık sistemlerden kurtaran bir klavuz. Basit ve sade. Al, oku ve yap. Bu kadar basit. Bu devlet desteğinden nasıl yararlanacağınızı bilmiyorsanız, e-kitabımızı satın alarak hem hibe kredi alma stratejilerini öğrenebilir, hem de ücretsiz hibe danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Evet yanlış duymadınız!

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın