A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Çubukta Patates İşi Yapmak
Çubukta Patates İşi Yapmak

Çubukta Patates İşi Yapmak

Çubukta Patates İşi Yapmak

Çubukta Patates İşi Yapmak; Çubukta patates son zamanların en yenilikçi ve en başarılı fast food konseptlerinden biridir. Bu konsept 2013 yılından beri ciddi anlamda büyümüştür. Bayilik veren şirketler global anlamda güçlü, güvenilir ve bilinen markalardır ve markaların ilerlemesini izleyen sadık müşterileri vardır. Çubukta patateslerin yapımı, görüntüsü ve lezzeti heyecan vericidir. Yatırım maliyeti düşük ve kar marjı yüksek olan bu iş fikri kısa sürede popüler olmayı başarmıştır.

Patates cipsi uzun zamandır en çok talep gören ürünlerden biridir ve bu talep her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bütün dünya yaşlısından gencine kültürel veya etnik bağları fark etmeksizin patates cipsini sever. Çubukta patatesler ise patates cipslerinin sunum ve lezzet olarak başka bir seviyeye getirilmiş halidir.

Çubukta patates bayiliği kazan-kazan bir iş fırsatıdır.

Çubukta Patates İşi Yapmak
Çubukta Patates

Neden çubukta patates işi?

Gösterişli alışveriş merkezlerinin, sinema salonlarının, çok katlı – süper ve hiper marketlerin, hastanelerin, üniversitelerin ve yoğun trafik alan noktaların sayısı hızla arttığından beri gıda otomatı/kiosk işleri de hızla büyüdü ve bu tür işler dünya çapında oldukça popüler oldu.

Avantajları

1 – Düşük yatırımla yüksek ve artan gelir elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

2 – Bu işe her kategoriden insan başlayabilir ve hızlı nakit akışından faydalanabilir.

3 – Reklama gerek yok.

4 – Yapılan örnek olay çalışmalarının çoğu teknik deneyim veya satış deneyimi olmadan da bu işin kurulabileceğini kanıtlamıştır. Ürün kendini satıyor.

5 – Bu iş doğası gereği döngüseldir ve otomatik olarak kendini yeniler.

6 – Yatırımın geri dönüş süresi sadece birkaç aydır.

Destek

Kendi işinizi kurmaya karar verdiyseniz bayilik alacağınız firmalar size aşağıdaki konularda yardımcı olacaktır:

1 – Lokasyon ve pazar araştırması

2 – Ekipman tedariği

3 – Eğitim ve faaliyetlerin her noktasında destek

4 – Ürün formülüne, hammadde ve başlangıç envanterine erişim

5 – Uygulanabilir proje raporları

6 – Zarif posterler, tabelalar ve üniformalar gibi marka unsurları

7 – Yeni fikirler ve konseptlerle ilgili sabit akış

Çubukta patates bayiliğinin sunduğu destekler

Kendi çubukta patates bayilik zincirini kurmak isteyen girişimciler her zaman desteklenir ve aynı zamanda eğitim alır. Girişimcilere makinelerin, tuz çeşitlerinin, yağlı derin kızartıcının, tuzluğun ve tahta şişlerin nasıl kullanılacağı öğretilir. Şık afişler, tabelalar, üniformalar ( tişörtler, şapkalar ve önlükler ) ve kağıt mendiller gibi promosyon ürünleri vardır. Aynı zamanda kiosk da talep edebilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

İlk Yorum

  1. Avatar of Admin

    Gayet güzel bir ürün. Yemesi de yapması da oldukça keyifli. 2000-2500 tl bir sermaye ile iş sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın