A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Çiğ Köfteci Açmak
Çiğ Köfteci Açmak

Çiğ Köfteci Açmak

Çiğ Köfteci Açmak

Çiğ köfteci açmak günümüzün popüler az sermayeli işlerinden biri. İş Fikri Çiğ Köfteci AçmakBir kaç firmanın başlattığı etsiz çiğ köfte akımı gün geçtikçe büyüdü onlarca çiğ köfte üreten ve bayileşen firma ortaya çıktı. Tüketicinin de bu arza cevap verip sevmesiyle çiğ köfte sektörü büyüdü ve çiğ köfte bayiliği girşimciler için popüler iş kurma seçeneklerinden biri oldu.Bu iş fikrinin artı ve eksiklerini değerlendirmek gerekirse.

Çiğ Köfteci Açmanın Artıları

– Kar majı yüksek
– Bayilik veren firmalar genelde isim hakkı bedeli almıyor
– Düşük fiyatlara anahtar teslim bayilik paketleri mevcut
– Küçük dükkanlarda kurulabiliyor bu kira avantajı getiriyor
– Ürünün stoklanması servisi kolay
– Kısa bir eğitimle işin başına geçebilirsiniz.

Çiğ Köfteci Açmanın Soru İşaretleri ve yapılabilecekler

– Sektörde çok firma olması avantajın yanında girişimciler için kafa karıştırıcı bir unsur doğru firmayı seçmek için uzun bir araştırma için zaman ayırmak önemli.
– Neredeyse her ana caddede bir çiğ köfteci bulunmakta, yer seçimini iyi yapılmazsa girişim hayal kırıklığı ile sonuçlanabilir.

Çiğ Köfteci Açmak
Çiğ Köfteci

– Açılan çiğ köfte dükkanları gibi kapananlarında , tabela değiştirmek zorunda kalanlarında olduğunu unutmayın bu gerekirse bu sektördeki bayilik yapmış / yapan kişilerle irtibat kurmayı deneyin.
– Satacağınız çiğ köftenin lezzetine önce kendiniz inanmalısınız.

– İşin başında kendiniz duracaksanız uzun mesai saatlerine hazırlıklı olmasınız.

Girişimci; Toplumun gereksinim duyduğu, Ürünleri üreterek, Hizmetleri sunarak, Ticaret yaparak, maddi-manevi kazanç sağlamayı hedefleyen ve bu doğrultuda kendi işini kurmak için harekete geçen;İş Fikrini gerçekleştirmek için, Araştırma, Planlama, Örgütlenme, Koordinasyon çalışmaları yapan, sonuçta gerekli bilgi-beceri, işyeri, eleman, ekipman v.b. girdileri ile finansman kaynaklarını, bir araya getirerek, Kendi işini kuran KİŞİDİR.

 

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın