A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Çiğ Köfte İşi Para Kazandırır mı?
Çiğ Köfte İşi Para Kazandırır mı?
Çiğ Köfte

Çiğ Köfte İşi Para Kazandırır mı?

Çiğ Köfte İşi Para Kazandırır mı?

Azca ana para ile yapılabilecek Çiğ Köfte işi ne kadar kazançlı? Çiğ Köfte bayiliği açmayı planlayan hepimiz ne kadar kazandırır sorusunun yanıtını merak etmektedir. İnternet üstündeki pek fazlaca kaynakta bu sual yanıtlanmış olsa da, güncel veriler ve aslı astarı olmayan ortalamaların çelişmesi, yatırımcıları yanlış yönlendirebiliyor. Evimizdeki hesap çarşıya uymadığında ise, büyük hayallerle planlanan girişim, ne yazık ki hayal kırıklığına dönüşebiliyor.

Bütçenize, bölgesel kriterlerinize ve öteki hususi tercihlerinize en iyi uyum sağlayacak markayı seçtikten sonrasında, işletme mevzusunda da belirli stratejiler uygulanırsa pişmeden köfteci olarak güzel rakamlar kazanabilirsiniz. Senelerdir küçücük dükkanı ile ayakta kalan yada her yıl yeni şube açan mutlu pişmeden köftecileri sizler de gördünüz. Cemiyet olarak pişmeden köfteyi, acıyı, ekşiyi seviyoruz.

Bunu kazanca dönüştürmek de mucize olmayacaktır. Bu yüzden aslolan odaklanmanız ihtiyaç duyulan sual “ben bu işi yapabilir miyim” olmalıdır. Güncel pazarlama araçları (web, mobil cihazlar vb.) doğru olarak kullanıldığında, kapı müşterinizi memnun uğurladığınızda, her gün minimum 1 yeni alan kişi kazandığınızda, “bu iş para kazandırır mı” sorusu yerini; “bu işi iyi mi büyütebilirim” sorusuna bırakacaktır. Bu da sizi fazlasıyla motive edecektir.

Kişisel görüşlerimizi bir kenara bırakıp güncel ve gerçekçi verilerle konuşacak olursak, yukarıda bahsettiğimiz şartlarda başarıya ulaşmış ve istikrarlı olan standart bir pişmeden köfte bayisinin minimum kar oranı %130 sevilerindedir. Bu seviyede, işleyen bir pişmeden köfteciyle bayilik yatırımınızı 2 ayda bile amorti etmeniz mümkündür.

Çiğ Köfte İşi Para Kazandırır mı?
Pişmemiş Köfte

Pişmemiş Köfte Ayda Ne Kadar Kazandırır?

Alan kişi memnuniyetini ilke edinen, bayilik almış olduğu markanın kendisine sunmuş olduğu pazarlama ve satış stratejilerini iyi anlayıp uygulayabilen bölgesini de iyi seçmiş bir pişmeden köfteci; aylık 5 ila 10.000 TL. içinde net kar sağlayabilmektedir. Bu veriler piyasa genelinde kupon bölgelerdeki işletme verileri averaj alınarak belirlenmiştir. Bilmelisiniz ki, her işletmenin kazancı farklılık gösterecek ve net gelir bir çok süre durağan(durgun) olmayacaktır.

Pişmemiş Köfteden Para Kazanmak için Ne Yapmak Gerek

İlk süreçteki hedefiniz işletmenizi döndürmek olmalıdır. Derhal büyümek için acil etmeyip, tamamen satışlarınıza ve pazarlama kanallarınıza yoğunlaşmalısınız. Pişmemiş köfteyi esasen seven bu toplumu kendi dükkanınıza çekmek için çabalayınız ve ilk hedefinize ulaştıktan sonrasında yeni hedefleriniz için kolları sıvayınız.

Unutmayınız ki; pişmeden köfte bayiliği almak, son yılların açık ara en karlı bayilik girişimi olarak kabul görmüştür. Bayilik alan işletmeciler, kendi verilerini de mevzu altından bizlerle paylaşabilir, bu sektöre yatırım yapmak isteyen yeni girişimcilere yönlendirici, güncel ve daha net bilgiler sunabilirler. Tüm okuyucularımıza başarılar diliyoruz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın