A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / ÇicekSepeti.com Tedarikçisi Olmak
ÇicekSepeti.com Tedarikçisi Olmak
Çiçek Sepeti

ÇicekSepeti.com Tedarikçisi Olmak

ÇicekSepeti.com Tedarikçisi Olmak

CicekSepeti.com Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için 2006 senesinde kuruldu. ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 350’den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.

2011 yılında, Amazon.com ve Avrupalı Venture Capital şirketi HummingBird, CicekSepeti.com’a ortak oldu. CicekSepeti.com bu yatırımlarla uluslararası alanda da varlığını gösterdi.

Bright E-Ventures Corporation markası CicekSepeti.com, çiçek aranjmanlarının yanı sıra farklı ürün gruplarını da bünyesine katarak ürün çeşitliliği hacmini genişletti.

BonnyFood

2011 yılında ÇiçekSepeti bünyesine katılan Gurme kategorisi,ÇiçekSepeti’nin ”BonnyFood” isim hakkını satın almasıyla beraber 2014 yılı sonu itibariyle BonnyFood olarak hizmet vermeye devam ediyor.Sevdiklerine farklı bir hediye göndermek isteyenlere lezzetli alternatifler sunan BonnyFood, her özel gün için ayrı tasarlanmış çiçek görünümlü kek ve kurabiye buketleri, çikolata çeşitleri, meyve sepetleri ve aynı gün teslimatlı butik pastalar ile hem göze hem de damağa hitap ediyor.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Kayseri, Adana, Antalya ve Hatay’da bulunan şubeleriyle hizmet vermekle beraber; aynı zamanda kargo ile gönderim yapılabilen birçok ürün seçeneğini de Tüm Türkiye’ye gönderiyor.

ÇiçekSepeti Hediye

2012 yılında hediyelik ürünlerin satışına başlayan CicekSepeti.com, ürün yelpazesinde kişiye özel hediyeler, hediye sepetleri, lisanslı ürünler, oyuncaklar ve ilginç hediyeler gibi birçok farklı alternatifi bir arada sunuyor.

ÇicekSepeti.com Tedarikçisi Olmak
Çiçek Sepeti

ÇiçekSepeti Affiliate Programı

ÇiçekSepeti Affiliate Programı ile kendi siteniz üzerinden ÇiçekSepeti tanıtımını yaparak komisyon kazanabilirsiniz. Affiliate Programı sadece ciceksepeti.com üzerinden alışveriş yapılması halinde geçerlidir.

Affiliate programı nasıl çalışıyor?

Affiliate Programı ürün satışı üzerinden komisyon esasına dayalı çalışır. Websiteniz üzerinden gelen ziyaretçi -takip sistemi sayesinde kişi alışveriş yaptığı takdirde %15 komisyon oranı kazanabilirsiniz. Affiliate Programı’na katılım tamamen ücretsizdir.

Affiliate programından nasıl kazanç sağlarım?

Websiteniz aracılığıyla gelen ziyaretçi tarafından ciceksepeti.com üzerinden alışveriş gerçekleştirirse Affiliate Programı çerçevesinde komisyon kazanırsınız. Komisyonu elde etmeniz, ciceksepeti.com üzerinden ürün alan ziyaretçinin en son tıklamasını websiteniz üzerinden ciceksepeti.com adresine yönlendirilmiş olması gerekmektedir.

Başvuru İçin: https://www.ciceksepeti.com/affiliate-programi

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın