A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Çayla Bayilik Şartları
Çayla Bayilik Şartları
çayla bayilik şartları

Çayla Bayilik Şartları

Çayla Bayilik Şartları

Ülkemizin saygın ve güvenilir markalarından Çaykur, yıllardır çay üretimde gösterdiği kaliteyi şimdi de sunumunda ortaya koyuyor. Çayla çay evleri; ile bayilik ve franchise imlanlarını sizlere sunuyor. Detaylı bilgi iletişim için makalemizi okumanızı öneriyoruz.

ÇAYKUR kalitesiyle birlikte geleneksel çay kültürümüz ve evrensel mağazacılık anlayışını birleştirerek, yepyeni bir çay evi konseptiyle çay keyfini Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına getiriyor. Çayla çay evleri; ÇAYKUR kalitesiyle birlikte geleneksel çay kültürümüz ve evrensel mağazacılık anlayışını birleştirerek, yepyeni bir çay evi konseptiyle çay keyfini Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına getiriyor.

Çaykur kalitesi, güveni, gücü ve özgün konseptiyle kısa zamanda franchising sistemi ile yüzlerce şube sayısına ulaşacak Çayla’nın misafirleri günün her saatinde taze demlenmiş çayla karşılanacak. Geleneksel çay kültürümüz ve evrensel mağazacılık anlayışını birleştiren yepyeni bir çay evi konseptiyle çay keyfini Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına taşıyacak, çayımızın sağlık ve bereketi ve zengin bitki kültürümüz üzerine kurulmuş bu özgün ve öncü girişimi yakından tanıyalım.

ÇAYLARIZ

Daha önce yalnızca evimizde, kendi yöntemlerimiz, kendi harmanlarımız ile özenle demlediğimiz, misafirlere ikram ettiğimiz çayı dışarıda içtiğimizde de aynı özen ve titizlikle hazırlanmasını isteriz. İşte, okulda, yolculukta, toplumsal her alanda sohbetlerimize eşlik eden, manzaramızı keyiflendiren, içimizi ısıtan, sohbetlerimizi başlatan çayı baş tacı ederiz. Çaysız bir kahvaltı düşünemeyiz. İşte bu özellikleriyle herkesin içeceği olan çay, paylaşılır, birleştirir, buluşturur. Türkiye’de adı çayla özdeşleşmiş, sektörün lideri Çaykur da çayın eşlik ve tanıklık ettiği her ana tat katmak için çıktı Çayla yolculuğuna.

Çayla Bayilik Şartları
çayla bayilik şartları

Neler demektir çay…

Karadeniz’in Fatsa’dan başlayıp Sarp sınır kapısına kadar uzanan bölgesinde yetişen çayımız, dünyada üzerine kar yağan tek çay, saflık doğallığıyla dünyanın en nadide çayıdır. Çay, bölge ekonomisinin can damarıdır. Türk halkının günlük yaşamına ve en sıcak dost sohbetlerine eşlik edendir; vazgeçilmezimizdir. Dünyada sudan sonra en fazla tüketilen içecek olan çayın dünyanın yarısında yaklaşık aynı isme sahip olması da tesadüf değildir. Ama çay, Türkiye’de bir başka anlam kazanır. Kişi başı çay tüketiminde tüm dünyayı geride bırakan ülkemizde, çayın gönülden gönüle bağ kuran bir sıcaklığı vardır. Ve ağız tadı ile içilen bir bardak çayın üstüne yoktur.

Çayla kimdir?

Çayla, Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgü motif ve yöresel lezzetlerini çağdaş tasarım, mağazacılık ve hizmet anlayışı ile yorumlayan ve Çaykur’un bir asıra yaklaşan uzmanlığıyla hayat bulan bir çay evi projesidir. Çayın eşlik ettiği sohbetlerin demini bilir. Benzersiz özellikteki çayımız ve çay kültürümüze övgü niteliğinde, bunu dünyaya tanıtma sorumluluğuyla yola çıkmış bir hamledir.

2016 yılı içinde, yönetimini üstlendiği mağazalarında, ürün ve hizmet kalitesini mükemmel seviyelere taşımayı, 2017 yılı itibariyle franchising operasyonuna başlamayı planlayan Çayla, Türkiye ve dünyada hızla yaygınlaşmayı hedefliyor.

İstanbul’ dan yola çıkan Çayla, 2016 yılı içinde, ilk yurtdışı mağazasını Suudi Arabistan’ ın Mekke kentinde açacak. Çayla, iki yıl içinde, franchise sistemiyle başta Türkiye olmak üzere, dünyanın en önemli merkezlerinde açılacak mağazalarla uluslararası ölçekte ve güçlü bir çay zinciri olmaya hazırlanıyor.

ÇAYTAŞ
Gıda Pazarlama ve Reklam Hizmetleri San.Tic. A.Ş.
Telefon : +90 (216) 452 86 12
Fax : +90 (216) 452 8614
E-Posta : info@cayla.com.tr | franchise@cayla.com.tr

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın