A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Carl’s Jr. Fet Restaurant Bayilik Franchise
Carl’s Jr. Fet Restaurant Bayilik Franchise
Carl’s Jr. Fet Restaurant Bayilik Franchise

Carl’s Jr. Fet Restaurant Bayilik Franchise

Carl’s Jr. Fet Restaurant Bayilik Franchise

Carl’s Jr. İşletmecisi olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. 1941 yılında Kaliforniya’da kurulan Carl’s Jr. markası, sunduğu büyük ve doyurucu burgerleri, limitsiz içeceği, masaya servisi, ücretsiz ek sosuyla Türk tüketicisini fast-casual burger kavramıyla ilk kez buluşturmaktadır. 2011 yılında ilk kez Cevahir’de açtığı restoranıyla bugün Türkiye’de 12 restorana ulaşan Carl’s Jr. heyecanla ve hızla gelişen global bir burger zinciridir. Birinci sınıf, kaliteli malzemelerle sipariş

verildiği an “a la minute” olarak hazırlanan hamburgerleri ve yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde Carl’s Jr. Türk pazarında hızla büyümektedir.

Dünya çapında Carl’s Jr. ‘a ait yaklaşık 1.500 adet restoran bulunmakta olup; logoları ve menüleri tamamen aynı kardeş marka Hardees’e ait 2.000 adet diğer restoranlarla birlikte, toplamda 3500 adet restoran bulunmaktadır.

Carl’s Jr. Fet Restaurant Bayilik Franchise
Carl’s Jr. Fet Restaurant Bayilik Franchise

Carl’s Jr. markasının tüm lisans hakları Fet Restoran İşletmeleri A.Ş.’ye aittir ve Carl’s Jr. adayların isteklerine ve restoran yeri seçimlerine bağlı olarak değişebilen çeşitli franchise modelleri sunabilmektedir. Genellikle, Fet Restoran İşletmeleri yapılmış olan kira sözleşmesi doğrultusunda 10 yıl için lisans (franchise) vermektedir, bu süre talep doğrultusunda uzatılabilmektedir.

Şahıs veya firmalar, sahip olduğu restoranda ve Carl’s Jr. markası çatısı altında franchise anlaşması şartları uyarınca ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Franchise verilecek restoranların; tüm inşaat , dekorasyon ve ekipman tedariği Carl’s Jr. Restaurants LLC tarafından belirlenmiş özelliklere bağlı kalınarak Fet Restoran İşletmeleri A.Ş. tarafından yürütülecektir.

Restoran yerleri ve tasarımları ise Carls Jr. Restaurants LLC onayı ile, aday ve Fet Restoran tarafından mütabık kalınarak kararlaştırılacaktır. Franchise için gerekli yatırım; tüm inşaat, dekorasyon ve ekipman giderleri, başlangıç franchise ücreti ve tüm açılış öncesi maliyetleri (eğitim, pazarlama, açılış öncesi kira) gibi kalemleri içermektedir. Markanın ihtiyaçlarının tam olarak anlaşılması amacıyla, verilecek eğitimler; hem franchise haklarını alacak adaya hem de franchise adayının çalışanlarına Fet Restoran İşletmeleri A.Ş. tarafından sağlanacaktır.

Fet Restaurant İşletmeleri A.Ş. kiralanacak lokasyonların kiralayanı (bazı istinalar hariç) konumunda olacaktır ve franchise sahibi tarafından kira bedeli Fet Restaurant İşletmeleri A.Ş.’ye ödenecek olup, lokasyon sahibine ödenecek kiranın ödenmesi Fet Restaurant İşletmeleri A.Ş’nin sorumluluğunda olacaktır. Genellikle, franchise sahibi restoran yönetiminden sorumlu olacaktır, ancak farklı seçenekler de değerlendirebilir.

Carl’s Jr. restoranlarının açılacağı lokasyon m2 açısından değişiklik göstermektedir. Alışveriş merkezinde açılacak lokasyonlarda minimum 120 m2’den başlayacak şekilde, sokak lokasyonlarında ise 300 m2 veya fazlası olacak şekilde değerlendirilebilir. Bütün lokasyonlar, alışveriş merkezleri de dahil, Carl’s Jr.’ın “Fast-Casual” konseptine uyum sağlayacak biçimde lobi alanlarına sahip olmalıdır. Restoranın büyüklüğü ve düzeni ile ilgili tüm kararlar Carl’s Jr. LLC’nin onayı ile, aday ve Fet Restoran arasında mutabakata varılarak alınacaktır.

İşletmeci olarak ideal adayımız; girişimci, yüksek müşteri memnuniyetini hedefleyen, restorancılık deneyime sahip olmakla birlikte, yatırımcı ve işletmeci olabilmek için gerekli mali kaynaklara sahip olmalıdır.

Carl’s Jr. ’a gösterdiğiniz ilgiye tekrar teşekkür ederiz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
FET Restoran İşletmeleri A.Ş.
“Operator of Carl’s Jr. Restaurants”

Levent Cad., Krizantem Sok. No:40
Levent – ISTANBUL
Tel:    0212.276 19 19
Fet Restaurant İşletmeleri A.Ş
Operator of Carl’s Jr. Restaurants

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın