A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Çanta Mağazası Açmak İçin Ne Yapmalı
Çanta Mağazası Açmak İçin Ne Yapmalı

Çanta Mağazası Açmak İçin Ne Yapmalı

Çanta Mağazası Açmak İçin Ne Yapmalı

Yeni iş girişiminde bulunacak kişilere önerilecek iş fikirlerinden biri olan Çanta mağazası açmak hem iş girişiminde bulunup hem de oldukça aktif bir iş kimliğine bürünmenizi sağlamaktadır. Bay ve bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından olan çantalar oldukça cazip ve karlı bir iş fikri olmaktadır. Çanta mağazası açmak için bayilik alarak veya bireysel olarak iş girişiminde bulunabilirsiniz. Çanta mağazası açmak için gerçekleştirdiğiniz iş girişiminde toptan veya sadece satış işleminizi gerçekleştirmek için imkanlarınıza dayalı olarak yeni bir başlangıç yapabilme imkanına sahipsiniz. Hangi semtte oturuyorsanız ve bulunduğunuz semt hangi belediyeye bağlı ise internet üzerinden araştırma yaparak Çanta mağazası açmak için gerekli olan belgeleri öğrenebilirsiniz. Mağazanızın markalaştığını ve kurumsal olarak satış yaptığınızı ön plana çıkarmak için bir web sayfası yaptırın ve satış işlemlerinizi bu alanda da tanıtarak faaliyete geçirin.

Reklamın önemi

Reklam bir iş girişiminde en etkili pazarlama tekniğidir. Ürünlerinizi daha iyi satmak ve bu işlemler doğrultusunda kazancınızı arttırmak için sosyal medya üzerinden ve benzer, gündelik hayata uygun tekniklerle reklam çalışmalarında bulunarak işlevsel bir iş girişimi oluşturabilirsiniz.

Çanta mağazası açmak için gerekli olanlar

Ürünler, ticari olarak açılmış banka hesabı, web sayfası, katalog, fiyat bilgileri (satış fiyatlandırması kalan kar oranı hesaplanmalı), satış mektubu, broşür, sipariş formu, sevkiyat, sevkiyat kutuları, kartvizit, dijital fotoğraf makinesi…

Maliyet (sermaye gerekliliği)

İş girişiminde gidişatı dengeleyen en etkili birim sermayedir. Sermayeniz ne kadar çok ise bu iş girişimi için farklı çalışmalar düzenleyerek maliyetinizi sermayenizi geri kazanmak için kullanabilirsiniz. Çanta mağazası açmak maliyet ortalamasına göre 15 bin TL ile 20 bin TL gibi bir maliyetle açılabilir.Bu oran ürün stoğuna göre değişkenlik göstermektedir. Toptan olarak alınan çantalar 10 TL’den alınabileceği gibi 50 TL’ye kadar değişik fiyatlarla satışa sunulabilir.

Çanta bayili

Çanta Mağazası Açmak İçin Ne Yapmalı
Çanta Mağazasıği veren firmalar

Bond Bond Non çanta firması

92 yılından bu yana bayilik almak isteyen firmalara öncülük eden Bond Bond Non firması iş girişiminde bulunarak çanta mağazası açmak isteyenlere yönelik çalışmaları doğrultusunda 1300 comer mağazaya sahip bir firmadır.

Deneyimli çalışanları ile profesyonelce hizmet sunan firma erkek çanta, bayan çanta ve aksesuar ürünlerini bayilik almak isteyen bireylere sunmakta. Bayilik başvurusunda bulunmak isteyen bireyler 0212 516 78 21 numaralı telefonu arayarak başvuruda bulunabilirler.

Samsonite çanta bayiliği veren firma

2007 yılında faaliyete geçen firma Samsonite firması toplamda 26 adet mağazası bulunan firmalardan bir tanesidir. Çanta bayiliği veren firma şartlandırma içerisinde Samsonite bayilik alan mağazaların büyüklük bakımından 75 metrekare ile 150 metrekare arasında olmalıdır. Bayilik almak isteyen bireyler için ticari yapılandırmaya hakim bir tutum uygulanmaktadır. Bu tutumda iadesiz olarak envarter ve dekorasyon maliyeti talep edilmektedir. Bayilik bedeli teminatı talep etmeyen firma ile ilgili detaylı başvurular için 0207 435 59 56 numaralı telefonu aramanız yeterli olacaktır.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın