A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Buzdağı Doğal Mineralli Su Bayilik & Franchise
Buzdağı Doğal Mineralli Su Bayilik & Franchise
Buzdağı Kaynak Suyu

Buzdağı Doğal Mineralli Su Bayilik & Franchise

Buzdağı Doğal Mineralli Su Bayilik & Franchise

Buzdağı Doğal Mineralli Su, Sakarya İli Geyve ilçesi Doğançay Köyü Keremali Dağları sınırlarında kalan Yörük Ali Kestanelik Mevkiinden 640 m. kot mesafesinden doğmaktadır. Kaynaktan 8 km. çift hat polietilen hatlar ile Eskişehir yolu üzerindeki dolum tesislerimize hijyenik şartlarda çevresel tüm faktörlerden yalıtılarak ulaşmaktadır. Dolum tesislerimiz 6000 m2’si kapalı, toplam 12.000 m2 alan üzerine kurulmuştur.

Ürünlerimiz modern tesisimizdeki makinalarda hijyenik bir şekilde el değmeden dolum işlemi yapılmakta ve müşterilerine sunmaktadır.

Buzdağı Doğal Mineralli Suyu, 1996 yılında Sakarya Valiliğinden almış olduğu ruhsat ile üretime başlamıştır. 11.06.1999 tarihinde 149 nolu T.C. Sağlık Bakanlığından aldığı doğal kaynak suyu işletme ruhsatı ile faaliyetlerine devam ederken ‘’ Sağlık Bakanlığı, Resmi Gazete’nin 1 Aralık 2004 Çarşamba tarihli ve 25657 sayılı nüshasında yayınladığı “Doğal Mineralli Sular Hakkında Yönetmelik” ile su sektöründe AB standartlarına uyum sürecini başlatmıştır. Bu yönetmeliğe göre ruhsatlı tüm kaynakların suyu tekrar çok titiz bir şekilde tahlillerden geçirilerek içerisindeki mineral değerlerine göre yeniden sınıflandırılmıştır. Yaklaşık 250 ye yakın su kaynağından, içerisindeki minerallerin toplamı 50 (mg/lt) baremini geçenlerden sadece 5 marka, damacana ve pet dolumun da doğal mineralli su ruhsatını alabilmiştir.

Buzdağı Doğal Mineralli Su Bayilik & Franchise
Buzdağı Kaynak Suyu

Buzdağı su (141.03 mg/lt toplam mineralizasyon) bu beş markadan birisidir.

Sizlerde bizlerle irtibata geçerek BUZDAĞI SU Ailesine katılabilirsiniz.

Avantajlı fırsatlardan yararlanmak ve kaliteli hizmetten faydalanmak için yan tarafta bulunan
bayilik formunu doldurmanız yeterli.

Doğal Mineralli Su Kaynakları ve Özellikleri

Doğal mineralli su; Fay Hatlarına olan yakınlığı nedeniyle tektonik hatlar boyunca oluşan ve yoğun bir kırık çatlaklar sistemine sahip birimlerin tektonizması sonucu yağmur sularının derinlere süzülerek tekrar zayıf zonlardan yüzeye çıkmalara sonucu oluşmuşlardır. Zayıf zonlardan yükselerek soğuyan mineralli sular, gabro-amfibolit çatlaklarından geçerken buralardaki mevcut sularla birleşmesinden oluşmaktadır.

Kaptaj, suyun kaynağından teknik ve sağlıklı şekilde alınarak isaleye hazır duruma getirilip, her türlü kirlenmeye mani olacak ve dışarıdan içine hiçbir şey

Kaynağı Koruma Alanları, Alınan Tedbirler

“Koruma Alanı: Kaynak ve bunların bağlı olduğu jeotermal sistemin; bozulmasına kirlenmesine sürdürülebilir özelliğinin yitirilmesine neden olacak dış etkenlerden korumak amacıyla su kaynağının bulunduğu saha koruma altına alınmıştır.

Kaynak alanının bulunduğu bu sahada yer alan jeolojik formasyonların litolojik ve hidrojeolojik özellikleri, akışkan taşıyan aktif kırıkların konumu, havza olarak su kayağının bulunduğu alanın yerleşim yerine çok uzak dağ yamacında olması dikkate alınarak, Sakarya Halk Sağlığı Müdürlüğü’nce oluşturulan inceleme Kurulunun belirlediği ve korunması dikenli tel çit çevrilmesini şart koştuğu 50 m yarıçaplı alanın I. Derece Koruma Alanı olarak yeterli olacaktır.

SELİ KAYNAK VE MEYVE SULARI İŞL. SAN. TİC. A.Ş.
Organize Sanayi Bölgesi 2 Nolu Yol No:12 Hanlı/SAKARYA

Fabrika : Doğançay Mh. Doğançay sk. No.190
Geyve / SAKARYA

+90 264 526 77 63 T
+90 264 526 77 65 F
info@buzdagisu.com.tr e-mail
İstanbul Dağıtım Pazarlama ve Satış Müdürlüğü

İstanbul Avrupa Yakası İçin
Oruç Reis Mah. Tekstilciler Cad. No: 10 (Ramada Plaza Çaprazı)
Giyimkent / ESENLER
+90 212 431 90 20 T
+90 212 431 90 25 F

İstanbul Anadolu Yakası İçin
Barbaros Mh. Evren Cd. Erzurum Sk. No.69
Yenisahra / Ataşehir / İstanbul
+90 216 317 48 30 T
+90 216 315 47 38 F

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın