A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Bursa Kebap Evi Bayilik Franchise
Bursa Kebap Evi Bayilik Franchise
Bursa Kebap Evi Bayilik Franchise

Bursa Kebap Evi Bayilik Franchise

Bursa Kebap Evi Bayilik Franchise

Bursa Kebap Evi; uzun yıllar süren ön hazırlık ve araştırmalar sonucu dünyaca meşhur Bursa Kebabı’nı en gerçek haliyle tüketicilere sunmak için modern ve yenilikçi bir yönetim anlayışı çerçevesinde 2003 yılında kuruldu.

Gerçek Bursa Kebabı’nı tüketicilerle buluşturma fikri başlangıçta ne kadar tutarlı bir yaklaşımsa, bu muhteşem lezzeti çağdaş ve insan odaklı stratejiler ile markalaştırmak da bir o kadar ilgi çekici idi.

Nitekim, girişimcilerden gelen yoğun talep üzerine efsane marka güven halkasını daha da büyütmeye karar vererek “garantili franchising” modeli ile yatırımcılara ulaştı. Dahası, 2010 yılındaki markanın yeniden yapılandırılması projesi ise beklenen yükselişin gerçekleşmesine ve markanın artık ulusal bir tabana oturmasına neden oldu.

Nitekim BKE bir yılda, rekor sayılabilecek % 300’lük büyüme oranı ile bugün Türkiye’nin en gözde döner restoranı olmayı başardı. Artık hedef büyük; çünkü gerçek kalite, yatırımcı dostu anlayış ve bir marka ile çalışma rahatlığı ülkemizin her köşesinde olmalı.

Bursa Kebap Evi Bayilik Franchise
Bursa Kebap Evi Bayilik Franchise

% 100 Gerçek Yerli Et

Efsane lezzet, yerli besi dana ve kuzu etlerinden Helvacı Ailesi’ne ait özel bir formülle hazırlanır. Asla katkı maddesi içermez. Asla ithal et kullanılmaz.

Tam Hijyen

BKE restoranında kullanılan tüm hammaddeler uluslararası hijyen kuralları gözetilerek tedarik edilir. BKE ürünleri tüketicilerle buluşana kadar gıda güvenliğinden asla taviz verilmez.

Mutlu Çalışan

BKE çalışanları kendisiyle barışık, işini seven, hizmet etmekten onur duyan insanlardır.

Çevreye Saygı

Yaşanabilir bir çevrenin gelecek kuşaklara bırakılacak en önemli miras olduğunun farkındayız. İşletmelerimizde kullandığımız ürünlerin çevre dostu, geri dönüşebilir olmasına özen gösteriyor; sosyal sorumluluk projelerinde çevreye özel önem veriyoruz.

Güler Yüz

Biz işimizi güler yüzle yaparız. Çünkü mekanlarımızın da aynı insanlar gibi canlı organizmalar olduğunu düşünürüz.

Standart Ürün

Her BKE şubesi aynı ürünü, aynı kalite ve hizmet geleneğinde tüketicilerle buluşturur.

Güçlü İşbirliği

BKE markasının temel değeri insandır! Bayilerimiz, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımızla birlikte büyümeyi, istikrarlı ve güçlü bir işbirliği oluşturmayı, her koşulda dayanışmayı gerçek başarı olarak görüyoruz.

Ferah Mekan

BKE konseptinde kullanılan her malzemede, belirlenen her detayda huzur öne çıkarılmıştır. Huzurlu bir ortamda gerçek iskender yemek herkesin hakkıdır.

Esenyurt Akademi

(Genel Merkez ve Üretim Tesisi)

Namık Kemal Mahallesi

Doğan Araslı Caddesi 17. Sokak

Helvacı Plaza No:1

Esenyurt / İSTANBUL

T/ 444 6 304

F/ 90 212 690 02 03

info@bursakebapevi.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın