A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Breadli Bayilik Franchise
Breadli Bayilik Franchise

Breadli Bayilik Franchise

Breadli Bayilik Franchise

1999 yılında gıda sektöründe başladığımız yolculuğumuzda 2013 yılında “Herkes gülsün, mutlu olsun” Sloganıyla o güzel anne lezzetlerinin olduğu güvenilir yeni markamızı oluşturduk.

Yemek yerken eğlenebileceğiniz, renkli, sevimli tasarımlarımızla, güzel vakit geçirebileceğiniz restoran ortamını tasarladık ve uyguladık.

Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda, katkısız, taptaze ve doğal Dünya mutfaklarının karma lezzetlerinden oluşan birçok özel sosu, breadli ekmeğini ve köftelerini bir araya getirerek Breadli restoranlarımızda enfes bir lezzet festivali sunduk.

750m²’lik merkezi üretim tesisimizde Ar-Ge, imalathane, soğuk hava depoları ve kuru depolarımız bulunmakta; tüm ürünlerimiz, gıda mühendislerimiz tarafından kendimize özel formüller ile üretilmekteler.

Breadli Bayilik Franchise

Sağlıklı beslenmek için lezzetten vazgeçmek, kaliteli hizmet için yüksek fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz. Dünya mutfağının en seçkin örneklerini yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla sizlere ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor olmak bizim için ayrı bir gurur kaynağıdır. Kendimize ilke edindiğimiz en iyi hizmeti en uygun şartlarda sunma anlayışımızı her alanda yaygınlaştırmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

“İyi bir yemek; kişinin beslenmesinden önce, ruhunu besleyen özelliklere sahiptir.”

Breadli Nedir ?

Breadli, Fast food zinciri olmasına rağmen, içinde bir kafenin sunabileceği kalitede kahve menüleri ve kendine has tatlıları olan ‘’ Fast Casual Dinning‘’ restorandır. Rakip firmalar göz önüne alınır ise; sundukları ürünler, tatlar ve ürünlerin görsellikleri hep bilinen ve alışılmış, birbirinin aynı menülerden oluşmaktadır. Oysa Breadli fast casual dinning zincirinde, tüm dünya mutfaklarından tat ve lezzetler yer almakta; sunumları da bir o kadar kaliteli olmaktadır.

Neden Breadli?

Dondurulmuş merkezi üretimin faydaları, üretim teknikleri, avantajları, restoranların mimari yapısı, stok yönetimi ve personel yönetimi ile aşçı ya da personel inisiyatifi gerektirmeyen makinalar kullanılmakta olduğundan, kalifiye elemana ihtiyaç duyulmamaktadır. (bu sebeple personel maliyeti en düşük seviyededir.)

Merkezi üretimden dolayı tüm Türkiye’de standart ürün sunulmakta; bu da müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.
Franchise ürün lojistiği; Merkezi üretim ile üretilen hızlı dondurulmuş ürünler, soğuk zincir korunarak; tesis araçlarıyla ya da aracı nakliye firması ile direkt satış noktalarına dağıtım yapılmaktadır.

  • Kurulum maliyeti makul miktarlardadır. (demirbaş ve inşaat kurulum için yaklaşık 30-50.000$ + (KDV)
  • Paket servis, masa servisi ve gel–al servisi bulunmaktadır.
  • Alanında tek olduğu için büyüme potansiyeli yüksektir.
  • İlk yıl için cirodan pay alınmaz.
  • Bölge ve Marka koruması, eğitim desteği, ürün kalitesi, lokasyon desteği, proje desteği, pazarlama desteği, lojistik, rakipsizlik, sürekli ürün yelpazesi gelişimi,Son Söz:
  • Misafirlerimiz sağlıklı beslenmek için lezzetten vazgeçmek; kaliteli hizmet için yüksek fiyatlar ödemek zorunda değiller. Dünya mutfağının en seçkin örneklerini yüksek kalite ve hizmet anlayışıyla en uygun fiyatlarla sunuyor olmamız, bizim ve sizler için ayrı bir gurur kaynağıdır.
    Kendimize ilke edindiğimiz ‘’ en iyi hizmet + en uygun fiyat‘’ anlayışımızı sürdürebilmek için Breadli ailesi olarak omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.

http://www.breadli.com/

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın