A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Franchise
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Franchise
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Franchise

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Franchise

Yönetim Kurulu Başkanı Boğaçhan Göksu önderliğinde proje, AR-GE ve pazar araştırmalarına 2009 yılında başlayan Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi ilk şubesini 2011 yılında Antalya’da açmış ve marka tescilini almıştır. Tüm ürünlerini kendi üreten firmamız franchising vermeye 2013 yılında başlamış ve 2015 yılı sonunda 100’ye yakın bayilik vermiştir.

Kahve kavurma, çekme, paketleme entegre tesisi, pasta, limonata, salep, çikolata, dondurma, donuk ürün imalatına sahip olan firmamız makine ve ekipmanları ile de çok fazla üretim kapasitesine sahiptir. Firmamız Güzeloba semtinde açmış olduğu, Türkiyenin ilk Kahve Akademisi ile de eğitime , araştırma ve geliştirmeye ne kadar önem verdiğini göstermiştir..Sosyal paylaşım projeleri kapsamında Akademimizi halka açarak kahve ve çikolata alanında eğitim vermeyi planlamaktayız.

İçeriği ve ismiyle patentleri alınmış EFE Kahvesi , Fincan Kek, Çikolaşk gibi kendine has doğal lezzetleri olan firmamız ürün araştırmalarına da son hızla devam etmektedir. Geleneksel Osmanlı Kahvesi, Klasik Türk Kahvesi ve kendine has diğer tüm doğal ürünlerini tüketicileri ile buluşturan firmamız kafe konsepti ile de oldukça beğeni kazanmıştır.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi Bayilik Franchise
Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi

Üretim aşığı olan firmamız kafelerimizin dekor, mimari tasarım, inşaat, tadilat ve diğer tüm proje çalışmalarını yürütebilmek adına Atos Mob. Dek. Tic. Ltd. Şti.yi kurmuştur. Kurucularımızdan, Yönetim Kurulu Üyemiz Gökhan Akaydın’ın başında bulunduğu bu şirketimizde tüm franchiselarımıza uygulanan anahtar teslim proje operasyonunu yürütmektedir. İnce ince işlenmiş el emeği ve hala yaşayan bir tarih kokan her Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi’nde kendinizi evinizde gibi hissettirebilmek için gece gündüz demeden tüm ekibimizle büyük bir özveri ile çalışmaktayız.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi olarak vizyonumuz;

Misafirlerimizin damak tadını ve kültürel değerlerini önemseyen, uluslararası ve ulusal sektörde kalitesi, özgüveni ile lider bir marka haline gelmektir.

Bayramefendi Osmanlı Kahvecisi olarak misyonumuz;

Tarihsel ve Kültürel mirasımıza sahip çıkan ekibiyle, tüm ürünlerini yüksek hijyen standartları çerçevesinde oluşturmuş tesisinde üreterek, nezih mekanlarımızda kendimize has, emsalsiz ürünlerimizi dünyadaki kahve severlerin beğenisine sunmaktır.

Yaptığımız her şeyin çevreye bir etkisi olduğu bilincindeyiz. Bu nedenle biz de ürettiğimiz ürün, hizmet ve mekanlara; Misafirlerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte doğayı mutlu etmeyi kendimize misyon ediniyoruz.

Atos Mob. Dek. Tic. Ltd. Şti.

Güzeloba Mah. Havaalanı Cd., No: 67
(Kipa Karşısı), Muratpaşa, ANTALYA
+90(242)351-19-19 & 444 88 45
info@osmanlikahvecisi.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın