A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Bayilik Veren Kozmetik Firmaları
Bayilik Veren Kozmetik Firmaları

Bayilik Veren Kozmetik Firmaları

Bayilik Veren Kozmetik Firmaları

Özellikle bayanların en fazla ilgi gösterdikleri kozmetik ürünlerine erkeklerde kimi ürünler kapsamında ilgi göstermektedir. Gerekli olan kişisel bakımı yerine getirmek için hepimiz kozmetik ürünlerine ihtiyaç duyarız bu doğal katkı maddeleri ile yapılan ürünlerde olabilir normalde satılan belirli markalar kapsamında satışa sunulan ürünlerde olabilir. Uygun fiyatlar bazında baayilik veren firmalar kapsamında bayilik veren kozmetik firmaları araştırılarak bayilik alınabilir.

Eftekin kozmetik firması

İthalat ve ihracat bazında hemen hemen her ürünü üretme yetkisi bulunan firma kendi imalat işlemini gerçekleştirerek uygun fiyatlandırma seçenekleri ile ülke ekonomisine canlılık kazandırmayı hedefliyor. Bir çok ülkede faaliyet gösteren firmanın toplamda 5 tane franchise bayiliği bulunmaktadır. Bayilik şartlarına göre en az 20metrekarelik bir dükkanınız olmalıdır. Firma kapsamında sunulan imkanlarda çanta, kartvizit, broşür, katalog ve benzeri ürünler firma tarafından karşılanmaktadır.

Bayilik Veren Kozmetik Firmaları
Kozmetik Firmaları

Tercih edilen satış noktası hem taşıt hem de tüketici tarafından sık bulunulan alanlardan olmalı. Maliyet bakımından yatırım bedeli olarak 40 bin TL ile 60 bin TL arasında sermaye talep eden firma ilk başlangıçta maliyetin yarısını almaktadır. Şartlar arasında yer alan maddeye göre bayilik tarafından alınan ürünlerin dışında birey başka ürün satamaz. Pazarlama desteği, bölge koruması, reklam desteği, personel desteği, eğitim desteği ile ilgili desteği firmamız kapsamında sağlayabilirsiniz.

Simex bayilik veren kozmetik firmaları

Bulgaristan’da kurulan Simex kozmetik firması 200’ü geçik faaliyet göstermiş olduğu ülkeler ile Dünya genelinde belirli bir alana sahip olmuş bilindik firmalardan bir tanesidir. Modern fabrikalar kapsamında tamamen doğal ürünler üreten firma 40’ı geçen ülkede kozmetik alanında liderlik etmektedir. Geniş bir ürün çeşidi yelpazesi bulunan firma kapsamında organik olarak kuaför için gerekli malzemeler ve kozmetik ürünleri bulabilmeniz mümkün. Personel desteği kapsamında pazarlama ve reklam hizmetini de firma kapsamında destek alarak sağlayabilmektesiniz. Satış işlemleri konusunda her hangi bir satış politikası söz konusu olmamakta. Bayi tarafınca bayilik vermekte olan franchise bayilik sayısı 200 olmakta. Bayilik veren firmalar kapsamında bayilik almak için iletişim numaraları ile irtibat kurmalısınız.

Acvit kozmetik ürünleri

1999 yılında faaliyete giren firma çağrı merkezleri ile Dünya çapında doğanın enerjisi sloganı ile kozmetik bayiliği veren firmalar arasında yer almaktadır. Firma kapsamında 101 çeşit farklı kozmetik ürünü bulunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma bayilik alacak olan kişilerin saygılı ve özverili davranmasını talep etmekte. Bunun yanı sıra sorumluluk bilinci ile doğal ve çevreci ürünler temin etmek, yürütülen tüm işlemlerde yasal mevzuatlara uymak gereklidir.

Kozmetik alanında franchise bayilik sayısı 5 olmakta. İsim hakkı bedeli olarak 10 bin TL talep edilmekte. 10 metrekare iş yeri olması gereklidir. İsim hakkı bedeli kadın girişimciden talep edilmemektedir. Firma desteği kapsamında reklam desteği sağlanmamak , iç dekorasyon, yer seçimi sağlanmaktadır.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın