A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Bayilik Veren Giyim Firmaları
Bayilik Veren Giyim Firmaları

Bayilik Veren Giyim Firmaları

Bayilik Veren Giyim Firmaları

Giyim bayiliği almayı düşünenler için, bu makalemizde giyim bayilerinin veya şubelerinin para kazandırıp kazandırmadığı, karlı bir yatırım olup olmadığı ile bayilik veren firmalardan bahsedeceğiz. Kadın, erkek, çocuk, bebek, spor, klasik, mevsimlik, sezonluk giyim mağazası açmak isteyenler için yararlı bilgiler vereceğiz. Bayilik veren firmalar giyim konusunda öncelikli ve karlı sayılan firmalar kapsamında yapılandırılmıştır. Giyim konusunda her yaşa kıyafet teminatı yapabilir veya sadece erkek giyim yada sadece bayan giyimi için mağaza açarak iş girişiminde bulunabilirsiniz.

Giyim bayilik veren firmalar

Her yaş grubuna özgü tüm kıyaet modellerini bir arada bulundurarak satışa sunmanız daha güzel ve daha avantajlı bir modül oluşturacaktır. Lakin sermayeniz buna elvermiyor ise veya sadece belirli bir markadan bayilik almak istiyorsanız o vakit giyim bayilik veren firmalar ile anlaşarak iş girişiminde bulunabilmektesiniz.

Soobe bebek ve çocuk giyim

Türkiye kapsamında birçok bayiliği bulunan firma bebek ve çocuk giyim üzerine faaliyet göstermektedir. Kaliteli ürünleri uygun fiyatla buluşturan Soobe çocuklarınızın rahat ve sağlıklı gelişimine etki edecek düzeydei ürünleri ile bayilik almak isteyen girişimcilere uygun imkanlar ile satış yapma imkanı sağlamakta.

Bayilik Veren Giyim Firmaları
Giyim Firmaları

3 temel yaş grubuna hitap eden giyim markası yeni iş ortaklarını aramakta. Sadece Türkiye değil Kıbrıs, İran, Libya ülkelerinde de hızla hizmetini ilerletmekte. Hızlı büyüme kaydeden firma kısa süre içinde tüketiciye daha fazla alanda daha fazla hizmet vermeyi hedefliyor.

Tüzün giyim ve perakendecilik

Tekstil ve perakendecilikte öncülük etmekte olan firmalardan Tüzün Giyim Frachise Tğrkiye’nin dört bir yanında tecrbeli pazar hakimiyeti kurmuş olan girişimcileri beklemekte. Hızla ilerleme kaydeden firma, belirli kaliteye sahip rünlerini standartların üzerinde tutarak uygun f,yatlı ve kaliteli bir şekilde satışa sunmakta. Firma kapsamında yurt içi ve yurtdışı franchise alma imkanına sahipsiniz.

Tüzün giyim kapsamında bayilik alabilmek için;
Mağazanızın boyutu ve genişliği 15 metre cephe 150 metrekare de kullanılabilir alanı olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra %10 depolama alanı bulunmalı. İç ve dış tasarım yapısı bakımından yapılacak lan yatırım maliyetleri franchise almak isteyen kişiye ait olmakta.
Firma kapsamında bulunan ürünler sezonluk olup %80 bazında sipariş verilmesi gerekmektedir. Ürün alımı için tek marka politikası geçerli sayılmaktadır. İşletme hakkı toplamda 4 yıllık olarak verilmektedir.

Wessi giyim bayilik

Türkiye’nin yeni yeni yükselen firmalarından bir tanesi olan Wessi erkek giyim markası %100 Türk sermayesi kapsamında kurulan firma kaliteli ve son derece şık koleksiyonlar ile ulusal ve uluslararası hizmet vermektedir. Sektörde öncülük eden firma Türkiye kapsamında üretilen ürünleri ile titiz bir çalışma katetmektedir. Uygulanan model ve tasarımlarda farklı hedef kitleleri üzerinde çalışmalar gerçekleştirilmektedir. İşyeri açmak isteyenler için, giyim bayiliği almak kârlı bir sektör olarak görülse de, öncelikle işyerinizi açacağınız semti ve vizyonunuzu belirlemeniz gerektiğinden, bayilik anlaşması yapmadan önce yapmak istediğiniz işten yüzde yüz emin olmalısınız. Giyim mağazası açmak için bayilik alabileceğiniz birçok firma var. Önemli olan, işyerinin doğru konsept ve doğru iş planı ile açılmasıdır. Bayan klasik giyim ürünleri satan bir firmanın, daha çok modern tarzda giysileri tercih eden halkın bulunduğu bir bölgede giyim bayiliği alması bu duruma örnektir.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın