A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Bayilik Veren Firmalar 2016
Bayilik Veren Firmalar 2016
bayilik

Bayilik Veren Firmalar 2016

Bayilik Veren Firmalar 2016

Bayilik veren firmalar 2016 yılınca da büyüme hedefiyle yollarına devam etmek istiyorlar. Girişimcilerde hale hazırda kazançlığı tescillenmiş bir firma ile yollarına devam etmek niyetindeler. Bu durum bayilik veren firmalar ile yatırımcıların aynı masada buluşmalarına neden oluyor. Türkiye’nin franchising sektörü, yeni girişimcilere fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Bu yılki büyüme planlarına projeksiyon tuttuğumuz 32 şirketin, özellikle gıda ve emlak başta olmak üzere çok sayıda yeni franchise aradıkları görülüyor. Diğer yandan Türk menşeili franchising zincirlerinin yurtdışına da açılmaya başladıkları ve bunun için girişimci aradıkları dikkat çekiyor.

Ekonomist dergisi, Çıtır Usta’dan Turyap’a, çiğ köftenin marka şirketi Komagene’den, Helen Doron’a, Hafele’den Bind Çikolata’ya kadar 10 franchising şirketinin yurt dışı planlarının da dahil olduğu büyüme hedeflerini araştırdı. İşte Türkiye’de yeni bayilikler arayan şirketler:

Bayilik Veren Firmalar 2016
bayilik

Köfteci Ramiz

Şu anda Avrupa’nın her şehrinden franchising konusunda yoğun talep alıyor. Şirket talep toplama döneminde. Uygun yer: Karadeniz ve Orta Anadolu bölgesi. Yatırım maliyeti: Ortalama 300 bin TL.

Çıtır Usta

2012’de 50 şubeye ulaşmak istiyor. Bu şubelerin 45’i franchise, 5’i kuruma ait olacak. Özellikle İstanbul Anadolu yakasındaki şube ağımızı genişletme hedefinde. Samsun, Denizli, Kütahya, Mardin, Diyarbakır şirketin çalışmalarını hızlandırdığı diğer iller. Yurt dışı yatırımları 2012 de hızlanacak. İlk hedef olarak Ortadoğu ülkelerinden gelen teklif ve talepleri değerlendiriyor. 100 ile 150 m2’lik bir alan yeterli. Öncelik İstanbul’un Anadolu yakasına verildi. Yatırım maliyeti: Franchise giriş bedeli 20 bin dolar.

Shapes For Women

Öncelikli olarak doğu illeri ve İstanbul ile Ankara’ya franchising verilmesi hedefleniyor. Yatırım maliyeti: Yatırım bedeli 37 bin 500 TL. Dekorasyon ve tadilat bedeli ise 15 ile 20 bin TL arasında değişiyor.

Komagene

Türkiye geneline bayilik verilecek. İşlek caddeler, yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar. Yatırım maliyeti: Ortalama yatırım maliyeti 15 bin ile 30 bin lira arasında. Franchise giriş bedeli 10 bin TL.

Çiğ Köftem

Bu yıl içerisinde Türkiye genelinde 65 adet daha franchising verilmesi planlanan Çiğ Köftem’in ayrıca yurt dışına yönelik de yatırımları var. Türkiye geneline franchising verilecek. Yatırım maliyeti: Lokasyona göre değişiyor.

Tatlıcı

Tombak Özellikle İstanbul ve Marmara hedef bölge. Yatırım maliyeti: Yaklaşık 40 m2’lik bir şube için yatırımın maliyeti ve isim hakkı toplamı 60 bin TL.

Bursa Kebap Evi

2012 yılında 14 adet daha franchising verecek. Uygun yerler AVM’ler, işlek caddeler olarak gösteriliyor. Yatırım maliyeti: 20 bin dolar isim hakkı bedeli alınıyor. Ortalama şube açılış maliyeti ise 180 bin ile 250 bin lira arasında değişiyor. Herhangi bir başarısızlık durumunda yatırımın yüzde 70’i geri iade ediliyor.

Durance

Japonya, Norveç, Almanya, İtalya, ABD basta olmak üzere birçok ülkede satılıyor. Yurt dışına yönelik olarak da Kıbrıs ve Gürcistan’ı değerlendiriliyor. Özellikle kadın girişimcilere franchise vermek isteniyor. Mağazaların 30 m2’den küçük olmaması gerekiyor. Kentin en işlek caddeleri ya da AVM’ler bu iş modeli için uygun. Yatırım maliyeti: Toplam yatırım maliyeti 50 bin TL civarında. 10 bin Euro franchise giriş bedeli alınıyor.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın