A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Bayilik Veren Dondurmacılar
Bayilik Veren Dondurmacılar

Bayilik Veren Dondurmacılar

Bayilik Veren Dondurmacılar

Yaz sezonunun başlangıç göstermesi ile sektörde yer alan bayilik veren dondurmacılar daha da ön plana çıkmaktadır. Dondurma bayilikleri almak için başvuruda bulunan kişiler dondurmacı açmak için karlı bir sektöre yönelmektedirler. Yatırım ve girişim işlemi bakımından her ne kadar sezonluk bir iş fikri olsa da kar marjı önemli derecede gelir sağlamaktadır. Bayilik veren dondurmacılar arasında bir çok iyi markalarından dondurmacı bayiliği alabilmeniz mümkün.

Tayland dondurması

Bayilik alma imkanı sunan firma dondurmacı açmak için girişimde bulunan bireylere çeşitli imkanlar sunmakta. Üretilen dondurma tamamen katkı maddesi içermemekte ve doğal maddeler ile üretilmektedir. Pakete girmiş gıdalardan oluşan dondurma ürünleri tatlılık açısından da tatlandırıcı her hangi bir madde içermemektedir. Bayilik almış olan bayi sayısı 5 olduğu belirtilmiştir. Bayilik şartlarında yer alan şartlara uygun olarak yazılı olarak başvuru yapılmaktadır. Yatırım maliyeti olarak ise 10 bin TL ile 15 bin TL arasında bir tutar yatırmanız gerekmekte. Firma dondurmacı açmak isteyen bireylere yer seçimi imkanı sunarak, reklam desteği ve eğitim desteği sağlamakta.

İrfando Dondurma bayilik

Bayilik Veren Dondurmacılar
Dondurmacı

Usta dondurma markası olarak anılan firma kurulmuş olduğu süre zarfından bu yana hizmetini özenle sürdüren firmalardan bir tanesidir. Üretilmekte olan dondurmalar Türk Gıda Kondeksine uygun olarak sunulmaktadır. Hijyenik önemi ile hem modern yaşama ayak uydurarak nitelikte ürünler bulunmakta hem de hijyenik bir üretim işlemi gerçekleştirilmekte. İrfando Dondurmacı açmak için başvuru esasında oluşturulan başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Meyve katkılı olarak üretilen dondurma üretim ve hizmet anlayışı çerçevesinde hizmete katkıda bulunacak bayilik almak isteyen bireyleri aramakta. İleri derecede başarılı bir firma olmasının nedeni olarak iş organizasyonu hakimiyetinin bulunmasını öne sürebiliriz.

Dondurmacı açmak isteyen ve girişimci ruhuna uygun olan kişilerde aranılan özellikler;
Başarma azmi
İnsan yönetimi ve finansal yönetim
Askeri engeli olmamak
6 ve 8 ay kadar iş ile ilgili deneyimi bulunması

Maraşta dondurma bayiliği

Yatırım yapabilecek kadar maddi olanaklarının bulunması gerekmektedir. Sizler için karlı bir girişi olacağına emin olabilirsiniz.

Yöresel lezzetlerden bir tanesi olan Maraş dondurmasını tüketici ile buluşturan Maraşta firması oldukça kaliteli ürünlerini sahlep ve keçi sütü ile üretmektedir. Maraşta dondurması hiç bir katkı maddesi içermeksizin 52 farklı dondurma meyvesi çeşitleri ile üretilmiştir. Dondurma bayiliği veren dondurmacılar arasında yer alan firma toplamda 10 tane bayilik edinmiştir. Girişimcilere uygun imkanlar sağlayacak olan firma personel desteği, yer seçimi ve pazarlama stratejisi bakımından dondurmacı açmak isteyenlere katkı sağlayacaktır.

Sizlerde dondurmacı açmak isteyenlerdenseniz o zaman maddi olarak imkanlarınızı sunarak kaliteli ve doğal ürünler ile sektörde hizmet sunan firmalardan bayilik alarak sizlerde sektörde kazançlı bu iş fikrinden fayda sağlayabilirsiniz. Kar marjı olarak sunduğu ürünler ile bire bir hizmet alma imkanına sahip olmaktasınız.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın