A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / BayDöner Bayilik Franchise Şartları
BayDöner Bayilik Franchise Şartları
Baydöner

BayDöner Bayilik Franchise Şartları

BayDöner Bayilik Franchise Şartları

Baydöner, döner dükkanı lokantası açmak istiyorum diyenler için, bayilik vermeye devam ediyor. Sizde döner bayiliği almak istiyorsanız, baydöner’ in cazip avantajları ve franchise fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Et döner bayilik;

Baydöner’in dana etleri; Erzincan ve Erzurum yöresinin meralarında yetişen hayvanlardan, kıvırcık kuzu
etleri ise, Balıkesir yöresindeki anlaşmalı çiftliklerden temin ediliyor. Tüketime sunulan döner, ISO 22000 sertifikasına sahip tam entegre et tesislerinde, uzman veteriner ve gıda mühendisleri gözetiminde hazırlanıyor. Döner ocaklarında pişirilerek, mis gibi kokan tereyağı ve en taze sütlerden üretilen yoğurt ile sunuluyor.

Baydöner bayilik almak

Baydöner, Türkiye’de ve dünyada dönerin markası olmak ve Türk mutfağını temsil eden dönere hak ettiği değeri vermek amacıyla 2006 yılında yola çıktı. Herkesin çok sevdiği döneri tereddüt etmeden yiyebileceği keyifli mekanlar yarattı. Dünyanın en güçlü fast food markalarıyla yarışan ve Türkiye’nin her yerinde yüksek kalitede hizmet veren Baydöner, şık konsepti, eşsiz döneri ve uygun fiyat politikasıyla, restoran müşterisinin büyük bir bölümünü kısa zamanda Baydöner’e abone yaptı.

Dönerin anavatanında, döner yemeye tereddüt eden lezzetseverlerin kaygısı, hijyenden malzeme seçimine kadar uluslar arası standartlarda hizmet veren Baydöner ile son buldu. “Döneri kim sevmez” düşüncesiyle, Türk damak tadının vazgeçilmez lezzetini Avrupaya, Amerikaya ve hatta tüm dünyaya yaymaya başladı. Baydöner, bütün restoranlarında yüksek standartlardaki hizmeti, profesyonel personeli ile misafirlerini karşılıyor ve son derece şık bir ortamda ağırlıyor. Verilen siparişleri, güvenli gıda hizmeti verme ve servis yapma konusunda deneyimli, güler yüzlü personelleri ile 7-10 dakika içinde misafirlerine ulaştırıyor.

Baydöner hijyeni

Baydöner’in misafirlerine sunduğu tüm ürünler, yasaların belirttiği hijyen kurallarına uygun üretim yapan tedarikçilerden temin ediliyor. Bu tedarikçiler belirli dönemlerde uzman denetçiler tarafından “İyi

BayDöner Bayilik Franchise Şartları
BayDöner Bayilik Franchise

Üretim Uygulamaları” kapsamında denetleniyor.
ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olan Baydöner, restoranlarında son derece güvenli gıda hizmeti veriyor. Tüm süreçlerinde ürün, işletme ve personel hijyenini sürekli kontrol altında tutup denetliyor. İlke olarak % 100 hijyeni sağlamak için; ürünün ilk kaynağından müşteriye ulaşıncaya kadarki tüm aşamaları kontrol ediyor ve gereken önlemleri alıyor

ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
Dünya çapında güvenli gıda tedarik etmek, hazırlamak ve sunmak üzere oluşturulmuş bir uluslararası
bir standarttır. Bu standart, “Tarladan Sofraya” gıda zincirindeki tüm kuruluşları kapsar. Bu standardı
uygulayabilen firmaya ISO 22000 Belgesi verilir. Bu belge, güvenli yiyecek sunmak için işletmelere gerekli önlemleri aldırmaya zorlar ve müşterilerine gıdalardan gelebilecek zararlara karşı korumasında yardımcı olur. Baydöner ailesi olarak belgelendirme konusunda 200 yıllık geçmişi olan bir dünya markası haline gelmiş Bureau Veritas firmasından bu belgeyi almaya hak kazandık. Bu belgenin gerektirmiş olduğu her türlü şartı yerine getirmek ile beraber Rutin olarak şubelerimizi ve tedarikçilerimizi denetliyor, periyodik olarak gıda ve swap analizleri yaparak siz müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin güvenli olmasını garanti altına alıyoruz.

Baydöner bayilik franchise şartları

Baydöner firması 10 yıl süre için lisans ( franchise) vermektedir. Baydöner bayilik francihse Restorant bedeli ortalam 400000 TL.dır. Restoran için yer seçimi firma tarafından yapılmakta olup, 150-200 metrekare ve bahçesi veya dış mekanı olan yerler tercih edilmektedir. Restorantın dizaynı firma tarafından yapılmaktadır. Restoranın yer seçimi franchise adayının önerileri doğrultusunda Baydöner tarafından yapılmaktadır. Franchise alan firmalar için baydöner firması tarafından özel bir eğitim verilmektedir.

Neden BAYDÖNER?

Güçlü menü Menüsünde Türk mutfağının en güzel yemeği bulunuyor. Hem de Baydöner kalite standardı, makul fiyatı ve hızlı servisiyle. Kategorisinde lider Fast food müşterisinden, restoran müşterisine kadar çok geniş tüketici kitlesine hitap eden Baydöner,

Breakdance

İşini Video reklamları ile büyüt 09.12.2015 BayDöner bayilik franchise şartları döner denildiğinde ilk akla gelen ve en fazla şubesi olan döner markası konumunda yer alıyor.

En iyi sistemler

Baydöner, dönerin üretiminden müşteriden sipariş almaya, ürünlerin mutfaktaki projesinden restoranlarda kullanılan ekipmana kadar işin kalitesini, verimini artırmak için en son teknolojiyi, en yeni sistemleri kullanıyor.

Müşteri odaklılık

“Baydöner’de her müşteri bir yıldızdır” felsefesiyle hareket eden tüm Baydöner çalışanlarının odağında, mutlak müşteri memnuniyeti bulunuyor.

Eğitim, Denetim

Baydöner, çalışanlarını ISO 22000 standartlarına uygun bir üretim ve servis kalitesini sağlamak amacıyla düzenli olarak eğitiyor. Ayrıca etkin kontroller yapmak suretiyle denetliyor. Eğer franchise almak istiyorsanız. info@baydoner.com adresinden firmayla iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuz değerlendirildikten sonra size en kısa sürede cevap verilecektir.

Baydöner Bayilik Franchise almak için iletişim bilgileri
Merkez Ofis
Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41
Bağımsız Bölüm K:20 No:17
Megapol Tower
Bayraklı / İZMİR
Tel : 0 232 4644235
Fax : 0 232 4644236
E-mail: info@baydoner.com – miy@baydoner.com

 

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın