A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Başörtüsü & Eşarp & Şal Dükkanı Açmak
Başörtüsü & Eşarp & Şal Dükkanı Açmak

Başörtüsü & Eşarp & Şal Dükkanı Açmak

Başörtüsü & Eşarp & Şal Dükkanı Açmak

Başörtüsü eşarp satarak para kazanmak; Bayanlara özel iş imkanlarından en popüleri de evde Başörtüsü eşarp satarak para kazanmaktır. Çoğu bayanın Bursa gibi yerlerdeki Òrmalardan toptan başörtüsü eşarp satın alarak yakınlarına çay, gün gibi toplantılarda arkadaşlarına sattığını ve ek gelir elde ettiğini biliyoruz. Peki sizde bu şekilde Başörtüsü eşarp satarak para kazanmak istiyorsunuz ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızı sizin için hazırladık.

Başörtüsü eşarp satarak para kazanmak

Evde başörtüsü eşarp satarak para kazanmak oldukça karlı bir iş imkanıdır bayanlar için. Öncelikle ürünlere nereden ulaşmanız gerektiğini bilmeniz ve kendinize bir toptancı edinmeniz gerekmektedir. Bunun içinde Bursa’daki ya da başka şehirlerdeki Başörtüsü eşarp satan toptancıları araştırıp ürün kalitesini ve maliyetine göre karar vermeniz gerekecektir.

Evinizde günler düzenleyerek Başörtüsü ve eşarp satmaya başlayabilirsiniz. Geniş bir çevreniz varsa bu çok daha kolay olacaktır. MisaÒrlerinize ilgilerini çekecek farklı desenlerdeki eşarplarınızı göstermelisiniz.

Ayrıca ürünlerinizi internet ortamında da satışa çıkarabilirsiniz ve böylelikle alıcı kitleniz artmış olacaktır. Evde ki bu iş imkanı sayesinde on binlerce kişi iş sahibi olmakta ve ailesine ek gelir sağlamaktadır. Sizin için Bursa’daki birkaç başörtüsü eşarp toptancılarını araştırdık.

Başörtüsü & Eşarp & Şal Dükkanı Açmak
Başörtüsü & Eşarp & Şal Dükkanı Açmak

1. HD Grup: Firma, Bursada bulunan Eşarp-Yazma-Ferace üretim ve Uşakta bulunan Şal üretim tesisi ile yurt içi ve yurt dışına uzun yıllar hizmet vermektedir.

Firmada perakende satış yoktur. Satışlar toptan ve siparişe göre üretim şeklindedir. Dünyanın birçok ülkesine satış gerçekleştirmekte ola firrma, kalite, fiyat ve ürün çeşitliliği ile siz değerli müşterilerine yıllardır hizmet vermektedir.

Firma bünyesinde; Paşmina şal ve şal çeşitleri, Ekose şal, Polyester eşarp, Rayon Twill eşarp, Yazmatülbent gibi ürün üretim ve toptan satışları gerçekleştirilmektedir.

Firma, Bursa/Osmangazi/Demirtaş/Organize Sanayi Bölgesi

2.Emilya Eşarp: Müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.

Firma, Bursa/Osmangazi

Size fikir olması açısından iki firmadan bahsettik. Bunun gibi birçok toptan başörtüsü eşarp satan firmalar bulunmaktadır.

Başörtüsü eşarp satarak para kazanmak evde ek gelir elde etmek isteyen bayanlar için kaçınılmaz bir fırsattır. Sizde bu şekilde para kazanmak istiyorsanız hemen bir toptancı ile anlaşarak yakınlarınıza başörtüsü eşarp satarak para kazanabilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın