A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Bardakta Mısır Satışı İle Para Kazanmak
Bardakta Mısır Satışı İle Para Kazanmak
Bardakta Mısır

Bardakta Mısır Satışı İle Para Kazanmak

Bardakta Mısır Satışı İle Para Kazanmak

Para kazanmanın elbette birçok yolu var. Bunlardan birisi de mısır satışı. Günlük hayatınızda sokağa çıktığınızda , işlek bir caddede , stadyumların önlerinde bu ve bunun gibi benzer noktalarda mısır satan esnaflar görmeniz çok normal. Peki neden bu kadar çok mısır satan insan var ? Bunun cevabı çok açık ve aynı zamanda basit. Mısır satmak size de para kazandırabilir. İşte okuyucularımızdan birebir bardakta mısır satan bir girişimcinin kısa öyküsü.

Mısır satarak nasıl para kazandık.

Bundan 3 yıl önce yaşadığım şehirde çok mısır satan insan yoktu. O zamanlar kendime para kazanma yolları aradığım günlerden birinde annem bana yazın mısır satma fikriyle geldi. Nasıl yapacağız derken kendimi standın önünde verilen kıyafet ve önlük tarzı şeyleri giymiş buldum. Bu fikir veya hikaye şu an size bir anlam ifade etmeyebilir fakat bu işe koyulduğunuzda beni çok iyi anlayacağınızdan eminim.

Bardakta mısır satmak ilk yaptığımız işti ve kendimizi para döngüsünün içinde bulduk. Fazla zor ve gideri olmayan bir iş olduğunu anlamam uzun sürmedi. Gün geçtikçe güler yüz ve kaliteli mısır satmam, bana çok para kazandırdı.

Biz hazır donmuş mısır bulamadığımız için franchise aldığımız bir firmayla denedik şansımızı.Her şeyin ayağınıza gelmesi ticarette güzel bir olanak. Size gelen mısırlar firmanız tarafından indirime uğrayınca da tadından yenmiyor. Sadece mısır da değil bunu yapmanız için size yollanan makine , bardaklar , önlükler , kazan ve bunun gibi ihtiyacınız olan bir çok gereç firma tarafından karşılanmakta. Yaş sıkıntısı çekilmeden genç , yaşlı her düzeyden insanın para kazanabileceği güzel yollardan birisi de mısır satmak oluyor böylece.

Bardakta Mısır Satışı İle Para Kazanmak
Bardakta Mısır

Bardakta mısır işinde ayda 10 bin lira kazanıyorduk

Bardakta mısır satışını 2 liradan yapıyoruz ve tanesinde 1.30 liraya kadar kar edebiliyoruz. Günde 200’ün üzerinde satış yaptığımız için 260 lira ortalama net kar ile günü tamamlıyorduk. Her gün olmasa da bir aylık kazanç olarak 8-10 bin lira arasında bu işten rahatlıkla para kazanıyorduk. İşe uzun süre devam ettik ve şu an işin olduğu alanda personel çalıştırıyoruz. Aslında ikinci ve üçüncü standları da açmayı çok istedik ama hem öğrenimden hem de diğer işlerimizden dolayı fırsat bulamadık.

Bu arada herkesin ortak endişesi olan vergi, muhasebe, zabıta gibi konuların önlemini almak ise gerçekten kolay. İşi resmi olarak yaparsanız muhasebeciniz tarafından rahatlıkla yönlendiriliyorsunuz. Ayrıca iş en güzel çocukların yoğun olduğu bölgelerde yapılıyor. Biz avm olayını denemedik ama oralarda da iyi satış yapanlar olduğunu duyduk.

Sonuç olarak eğer siz de para kazanmak için diğer işlere göre daha az yorucu olan bir yol arıyorsanız , bardakta mısır satışı bunlardan birisi olabilir. Kendi işinizin patronu olabildiğiniz , istediğiniz zaman tatil yapma imkanınız olan ve para kazanırken eğlenebileceğiniz bir yol sunan mısır satma işi yaklaşık 10 yıldır yapılıyor Bu işi yaparken firmanızı ve hizmet verdiğiniz insanları küçük görmemeniz size tavsiyelerimden birisidir. Unutmayın severek yaptığınız her işten keyif alabilir ve bununla birlikte para da kazanabilirsiniz.

Not: Bizimle iş fikrini ve kazancını paylaşan girişimci, ismini ve bardakta mısır sattığı firmanın ismini açıklamak istemediği için konuda belirtmedik.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın