A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Bardakta Mantı Satışı Hakkında Genel Bilgi
Bardakta Mantı Satışı Hakkında Genel Bilgi

Bardakta Mantı Satışı Hakkında Genel Bilgi

Bardakta Mantı Satışı Hakkında Genel Bilgi

Bardakta mantı ile ilgili iş fikri yıllar önce ortaya çıktı fakat yaygınlaşmadı konuyu Mantı Keyfi kurucularından Yakup Aksoy’a danıştık. Yakup bey badakta mantının bardakta mısır gibi satışını dezavantajlarından dolayı önermediğini belirtti. Pişirme ünitesinin yanında derin dondurucu vb. ekipmanların bir araya gelmesiyle barakta mısır standından daha fazla m2 ye ihtiyaç olduğunu aynı zamanda AVM gibi yerlerde koku problemi oluşabileceğini belirtti.
Yakup Aksoy bu konuya ilgi duyan girişimcilere Mobil Mantı Keyfi’ni tavsiye ediyor. Mobil Mantı Keyfi bir çok organizasyonda denenmiş başarılı olmuş bir iş fikridir. Ürünler bardakta değil özel taşıma kabında içecekle birlikte rahat tüketilebilecek şekilde sunulur.

Bardakta Mantı Satışı Hakkında Genel Bilgi
Bardakta Mantı

MOBİL MANTI KEYFİ HAKKINDA/MENÜ:
*İNOVATİF TATAR BÖREKLERİ: Tızmana, Kirde, Kıvırma
*REMZİYE ANA EV TARHANASI: Doğal, özenle yapılmış
*ZENCO (ZENCEFİLLİ TAVUK):Tavuğun tabaktaki en iyi hali..
*MİNİ ÇİĞBÖREKLER: Kıymalı, Peynirli, Ispanaklı
*MANTILAR: Kızarmış Mantı, Klasik Kıymalı Mantı, Klasik Ispanaklı Mantı, Yeşil Mantı, Kepekli Kıymalı Mantı, Karidesli Kızarmış Mantı, Dana Etli Buharlı Mantı
*MANTI SOS VE YOĞURTU: Sarmısaklı ve Sarmısaksız Yoğurt Tereyağlı Salça Sosu ile.
*TAZE ERİŞTE: Sade Ve Kepekli
*TAZE ERİŞTE SOSU: Ceviz, Tulum Peynir, Sosis ve Tereyağlı Salca Sos ile
*GÖZLEME: Kıymalı, Peynirli
*TATLILAR: Çikolatalı Mantı, İrmik Helva, Hakiki Kemalpaşa.
*BEŞ ÇAYI İLE PORTAKALLI KEK: Demleme Çay ile Portakallı Kek (dumanı üstünde)
*SICAK İÇECEK: Çay, Kahve , Sahlep.
*SOĞUK İÇECEK: Kola, Su, Soda,..
*ERİŞTE VE TARHANA RAFTA DA SATILABİLECEK

KURULUM, TEKNİK VE İDARİ DURUM
*SİPARİŞ ANINDA PİŞER, KOKU YAPMAZ: Konseptin en önemli özelliği çiğ ve dondurulmuş doğal ürünlerin sipariş ile pişmesi ve bu esnada koku bırakmaması. Çıkan buhar ve dumanlar davlumbaz içine yerleştirilen filitre ve temizleme sistemi ile buhar ve dumanı temizler çevreye duyarlıdır.
*BULAŞIK BIRAKMAZ: Tüm ürünler toplam beş çeşit “kaldır-at” malzeme ile sunuluyor. Ufak tefek temizlik için temiz su tankı, kirli su tankı ve lavabo mevcuttur.
*ÇALIŞTIRMAK İÇİN EV TİPİ MONOFAZE ELEKTRİK YETERLİDİR: Sistem 10 kwh monofaze elektrik ile çalışır. Süzme saati, dağıtım panosu ve yanmaz kabloları ile güvenlik ve mimari projeler için uygun tasarlanmıştır.
*NORMAL VASIFLI 3 PERSONEL İLE İŞ YÜRÜTÜLÜR: Ürünlerin pişirilip sunulması üç personel ile yapılır.. Üçüncü personel daha çok tatil kullanımı için gereklidir, esas 2 personel ile de iş yürür.
*KURULUM VE EĞİTİM KURULDUĞU YERDE MANTI KEYFİ TARAFINDAN VERİLİR: Mantı Keyfi uygun lokasyonda konsepti kurar ve gerekli eğitimi yerinde verir.
*AVM’LERDE, ÇARŞI, PAZAR, PLAJ, SİTE VE BENZER UYGUN HER YERDE KURULABİLİR: 2.50 CM X 3.50 CM Boyutlarındaki konsept bu ürünleri tüketebilecek her yerde kurulabilir. Dış mekanlar için tasarlanan kapalı konseptte mevcuttur.
İstanbul içi franchise bedeli dahil anahtar teslim kurulum bedeli dahil 45 bin TL’dir. Diğer bölgelerde nakliye ve konaklama ve montaj bedeli eklnecektir

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın