A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Bahçe için Tavuk Kümesi Üretin
Bahçe için Tavuk Kümesi Üretin
Eglu Classic Chicken Coop

Bahçe için Tavuk Kümesi Üretin

Bahçe için Tavuk Kümesi Üretin

Güzel tasarlanmış ve tavuklar için harika, Eglu Klasik Chicken Coop Victoria and Albert Müzesi’nin daimi koleksiyonunda sadece tavuk evdir. 10 yıl önce tasarlanan bu plastik tavuk ev her kişi ve her bahçe için uygun bir hobi haline tavuk tutarak çevirdi. Eglu Klasik tavuk ev ve tilki dayanıklı tavuk koşmak 2-4 kuşlar için marş tavuk ev uygun hareket etmek kolaydır.

Bu muhteşem tavuk kümesi rutin bakım tepsisini ve tamamen çıkarılabilir kapağı bırakarak slayt-out basit bir 5 dakika görev sayesinde. Ayrıca zaman ve tedavi edilmesi gereken asla modern enerji-verimli polimerlerden yapılmış çünkü Eglu sahibi para tasarrufu faydaları emin olabilirsiniz. Eglu Klasik doğal olarak dirençli hava ve yıllarca sürecek. ömrünün sonunda% 100 geri dönüşümlü olabilir.

Plastik tavuk kümesi Temizlik için kolay

Eglu Klasik Chicken Coop hızlı ve düzgün bir şekilde tüm pisliği toplayan bir slayt-out tepsi ile temizlenmesi kolaydır. pisliği onları bitkiler için bir besin kaynağıdır yapar azot doğal yüksektir. Bahçenizde seveceği bir gübre yapmak için kompost ekleyin. alta bir top da Eglu kapağını çıkarabilirsiniz temizleyin. Pürüzsüz plastik yüzeyler bir hortum ile yıkanabilir – hiçbir zor köşeler veya emici malzemeler tatsız bir şey gizlemek için.

Bahçe için Tavuk Kümesi Üretin
Eglu Classic Chicken Coop

Yeni gibi çıkageldi!
Eglu Klasik piyasadaki en tilki dayanıklı tükendi.
Eğer tavuk bahçe gezme izin böylece çalıştırmak serbest ranger kapı vardır.

Fox Dayanıklı Tavuk Run!
yırtıcı kırmak için isteğe bağlı (henüz önerilir) 2m koşmak, güçlü çelik kaynaklı ağdan imkansız yapılır. Eşsiz bir anti-tünel etek yere düz oturur ve kazma hayvanları engeller. Koşmak geniş dikey yanları vardır ve tavuklar bol verir. İsterseniz 1m bölümlerde çalıştırmak uzatabilirsiniz. Eglu ahşap çakıl ya da tavuk dolaşmaya olabilir sert zemin olarak çim veya başka bir yüzey üzerine yerleştirilebilir.

Benzersiz tünel geçirmez panel tilki ve porsuk dayanıklı olması için titiz test kanıtlanmıştır. koşmak dışarı ve hakkında ne zaman tavuk güvenli olduğundan emin olmak anlamına gelir. koyu yeşil kaplama bahçe içine çalıştırmak karışımı izin için tasarlanmıştır ve tam olarak harika görünüyor son derece dayanıklı kaplama sağlanması, çelik hasır bağlanmıştır. koşmak kolay taşıma veya depolama için bölümler geliyor ve birkaç dakika içinde monte edilebilir. uç panel yem ve su kapları için ve tavuk dışarı izin erişim için açılır. Çalıştır da Çalıştır bizim Walk eklenebilir.

Taze Yumurta Erişim
Yumurta bağlantı noktası üzerinden, yuvalama kutusundan bir yumurta çıkarma
Kolayca Eglu tarafında Yumurta Limanı kullanarak yumurta toplamak. her sabah yumurta toplama böyle bir heyecandır. Sen 2 tavuklar haftada 8-12 yumurta arasında alacak.
Eglu Klasik yenilikçi çift duvar inşaatı ile kışın sıcak ve serin.
İkiz Duvar Yalıtım sizin tavuk kışın sıcak yazın serin ve tutar!

Kış Sıcak Sizin Tavuklar tutun

Eglu özel kışın sıcak tavuklarınızı tutmak için tasarlanmıştır. Eglu ev yalıtım çok etkili bir araç sağlar hava cebi yakalama cam çift benzer bir şekilde çalışır benzersiz bir çift duvar yalıtım sistemi vardır.
.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın