A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / B fit Şubesi Açmak
B fit Şubesi Açmak
b fit şubesi açmak

B fit Şubesi Açmak

B fit Şubesi Açmak

B-fit oluşumuna 2006 senesinde ortaklardan birinin Amerika’da yaşarken benzer bir sisteme katılması ve günde yarım saatini ayırarak 2 beden incelmesiyle başladı. Bu konu ile ilgili 2 sene araştırma yapan ve eğitimlere katılan ilk ortak, başarısı bilimsel esaslara dayanan sadece Amerika’da 13 milyon kişinin katıldığı bu sistemin Türkiye ve Türk kadınları için daha farklı uygulanması gerektiğini düşündü.

Bu bir üye ve spor salonu ilişkisinden öte olmalıydı. O andan itibaren b-fit oluşumu hızlandı ve her biri kendi konusunda çok deneyimli ve profesyonel 6 kadın bir araya gelerek bu sistemi Türk kadınlarının seveceği ve katılacağı bir formata getirdi.

b-fit Bayilik ve Bayilik Şartları

Peki, kim bu kadınlar ve neden birlikteler? Bu kadınların en önemli özelliği hayatı ciddiye almayı ama eğlenceli yanlarını her koşulda ortaya çıkarmayı ilke edinmiş ve hayatları boyu çok çalışmış insanlar olması. Bir tanesi hem işletmeci hem psikolog ve öğretim görevlisi, bir tanesi eğitmen ve reklamcı, bir diğeri hem tiyatrocu hem işletmeci, bir diğeri eğitmen, bir diğeri masöz ve estetisyen ve bir tanesi de psikolog ve öğretim görevlisi. b-fit Bayilik

Sporun sağlıklı bir yaşam için gerekliliğini artık milletçe öğrendik ama her türlü ağır sorumluluğu üstlenen, kendisini düşünmeyi herkesten sonraya bırakan ve çoğunluğu maddi imkansızlıklar içindeki Türk kadınını nasıl spor yapmaya ikna edebilirdik? Sağlığın elden gidiyor desek “bana birşey olmaz ” diyor, sadece 30 dakika desek “saçımı taramaya vaktim yok” diyor, çok ucuz desek “emekli insanım, bir de spora nereden para bulayım” diyordu. Sabırla, sevgiyle ve anlayışla deneyip görmelerini sağladık.

Bizi bizden iyi kimse anlamaz dedik ve Türk kadınının spor yapmasına engel olduğunu düşündüğü tüm mazaretleri ortadan kaldırmadık ama spor yapmamak için bir mazeret olmadığını görmesini sağladık. Şimdi her üyemiz b-fit’i yaşatmak için elinden geleni yapıyor.

b-fit Şubesini Açınca Nereden Başlayacağım?

b-fit şubesi açılışına kadar olan süreçte olduğu gibi açılış sonrasında da devamlı yanınızda olacağız. Sizin şubenize özel olarak organize edeceğimiz stand ve pazarlama çalışmaları ve üye listesi ile şubenizi açacaksınız. Ayrıca, yurt çapında anlaşmalı olduğumuz birçok saygın kurum müşterisine ve çalışanına anında ulaşma imkanınız olacak. Anlaşmalı kurumlarımızın listesi için lütfen tıklayınız. Sonrasında, b-fit eğitimlerinde göreceğiniz, etkinliği kanıtlanmış pazarlama yaklaşımlarını uygulayarak yeni müşteriler kazanacak ve müşteri portföyünüzü geliştireceksiniz. Düzenli olarak gerçekleştireceğimiz merkezi pazarlama kampanyaları ile biz de sizleri desteklemeye devam edeceğiz.

b-fit Şubesini Yalnız mı Açacağım?

Başvurunuzun onaylanması sonrasında sizinle sözleşme yaparak çalışmalarımızı başlatacağız. Yer bulunmasında, dekorasyonda, açılış öncesi diğer tüm hazırlıklarda ve merkezinizi açtığınız ilk günlerde sizinle birlikte çalışıyor olacağız. Spor eğitmeni işe alımınız için şirket kaynaklarımızdan uygun adayları yönlendireceğiz, sizin ve tüm ekibinizin eğitimlerini tamamlayarak açılış gününe hazır hale getireceğiz. Açılış öncesi şube standartlarına uygun yapılanma için Satın Alma, Kurumsal İletişim, Kalite Kontrol, Franchise, Bilgi İşlem ve İnternet, Eğitim ve Pazarlama bölümlerinden sürekli destek alıyor olacaksınız. Merkez ekiple koordinasyonu ise size özel Müşteri Temsilcimiz yürütecek.

B fit Şubesi Açmak
b fit şubesi açmak

b-fit Şubesi Açmak için Ne Kadar Sermayeye İhtiyacım Var?

Bir b-fit şubesi açmak için gereken franchise bedeline 18 istasyondan oluşan özel b-fit makine ve ekipmanları, b-fit üye takibi bilgisayar programı, insan kaynakları desteği, siz ve antrenörleriniz için 4 günlük uygulamalı eğitim, 2 günlük faaliyetine devam eden bir şubede oryantasyon, 4 günlük şube açılış desteği, reklam ve tanıtım desteği, şubenizi açmak ve işletmek için ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgiyi içeren franchise el kitabı dahildir. Ayrıca, yer bulma, şube tabela/cephe giydirme ve iç dekorasyon gibi açılış sürecinin tüm evrelerinde de sizinle birlikte çalışıyor olacağız.

Reklamlar

Her kadına spor yapma imkanı sağlayan, aynı zamanda kadın girişimciyi desteklemek misyonunu da taşıyan b-fit, anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile sağladığı uygun kredi koşulları ile tüm kadınlara girişimci olma fırsatı sunmaktadır.*

Kredi şartları ve ödeme koşulları için lütfen bizi arayınız.

b-fit Şubesi Açmak için Neler Lazım?

Bir b-fit şubesi için gereken minimum alan 100 m2’dir, bu alanın içerisinde minimum 40 m2 spor bölümü için ayrılacaktır. Ayrıca, 1 soyunma odası, 2 duş ve tuvalet, ufak bir cafe bölümü de yer alacaktır. Yaya trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede, bu tanımlamaya uygun bir dükkan veya iş yeri kullanımına elverişli bir daire uygun bir seçenek olacaktır. Bu konuda size rehber olacak bilgileri sözleşme sonrasında size sağlıyor olacağız. Bulduğunuz yer alternatifleri tarafımızdan değerlendirilerek en uygun olanı onaylanacaktır.

b-fit Şubesi Açmak için Daha Önce Çalışmış Olmak Gerekli mi?

b-fit ailesi olarak daha önce çalışma deneyimi olsun olmasın, değerlerimizi paylaşan, istekli, çalışkan ve girişimci ruha sahip tüm kadınlara kapımız açık. Daha önce iş hayatında bulunmuş olmanız sizin için tabi ki bir avantaj. Ancak, böyle bir deneyiminiz olmasa da biz sizi tüm alanlarda destekliyoruz. b-fit ekibi iş kurmanın her aşamasında çalışmış ve size destek olmak için gerekli donanıma sahip kişilerden oluşmaktadır. Şirketinizi kurmaktan merkeziniz için alışveriş yapmaya kadar her konuda bir b-fit’li sizinle olacaktır. b-fit eğitimi sizleri sertifikalı birer işletmeci yapacak ve çalışma arkadaşlarınızı bile bularak eğitecektir.

b-fit’çi Olmak için Mutlaka Sporcu mu Olmalıyım?

Şubelerimizi sadece kadınlara veriyoruz ve şube sahiplerimizde spor eğitimi veya tecrübesi aramıyoruz. Olmazsa olmaz aradıklarımız ise, koşulsuz güleryüzlü, soruna değil çözüme odaklı, pozitif yaklaşıma sahip, insanlarla vakit geçirmeyi seven, çalışkan, zorluklar karşısında kaçmayı değil hayatın içinde yer almayı seçmiş kadınlar olmaları. Erkekler %50 ortak olabilirler, ancak işletmenin yönetimi tamamen kadın ortağa ait olmalıdır.

b-fit Sistemi Nedir, Hidrolik Egzersiz Nasıl Bir Şeydir?

Sadece kadınlara yönelik olan b-fit sistemi, Amerika’da ortaya çıkmış, her yaştan milyonlarca kişinin tercihi olan 30 dakikalık istasyon çalışmasına dayanmaktadır. İstasyon çalışması, kendi itme-çekme gücünüzle egzersiz yaptığınız hidrolik ekipmanlar ve üzerinde aerobik yapılan platformlardan oluşmaktadır.

Hem zamanı etkin kullanma, hem de spora çok yatkın olmayanları doğru ve etkili bir egzersize yönlendirme imkanı sunan bu çalışma, kardiyovasküler sisteminizi geliştirir, formda kalmanızı ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar.

Hem sistemi, hem de avantajlı üyelik fiyatları ile her yaştan kadınlara spor yapma imkanı sağlaması, b-fit’in tercih edilmesinin en önemli sebepleridir.

Girişimcilik ve Kadınlara Özel İş Modeli

b-fit, her yaştan ve gelir seviyesinden kadının spor yaparak sağlıklı yaşam sürmesine yardım eden Türkiye’nin ilk ve en büyük kadınlara özel spor ve sağlıklı yaşam merkezi zinciridir. Türkiye’nin dört bir yanında 200’ü aşkın spor merkezi ile, 80.000 kadın üyeye hizmet vermektedir.

b-fit, kadın girişimciliğini destekleyen ve kadın istihdamı yaratan, kadınlara özel bir franchising (bayilik) sistemine sahiptir. Sadece kadınlara franchising vermemiz ve bu girişimci kadınları misyonumuzu ve çalışma ilkelerimizi paylaşacak kadınlar arasından seçiyor olmamız b-fit kalitesinden ödün vermeyeceğimizin garantisidir.

Gelişmekte olan ülkelerde, etkin girişimcileri destekleyerek, ekonomik gelişime katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş olan Endeavor Derneği’nin 2009 yılında Türkiye adayı olarak seçtiği b-fit, Amerika’da yapılan finalde yılın girişimcisi seçilerek başarısını uluslararası alanda da kanıtlamıştır. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.

b-fit Bayilik Başvuru Formu
b-fit Bayilik başvurusunda bulunmak isteyen girişimciler bu başvuru formu linkinden b-fit Bayilik başvurusu yapabilirler.

b-fit Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Caferağa Mah. Albay Faik Sözdener Cad. İffet Gülhan İş Merkezi No:9 Kat:3
Semt : Kadıköy – İSTANBUL
Telefon : (216) – 700 22 17, (216) – 700 22 18 , (216) 700 22 19
Faks : (216) – 700 21 64
E-Posta : bilgi@b-fit.com.tr

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın