A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Ayakkabı Satışı Bayiliği Veren Firmalar
Ayakkabı Satışı Bayiliği Veren Firmalar

Ayakkabı Satışı Bayiliği Veren Firmalar

Ayakkabı Satışı Bayiliği Veren Firmalar

Bu yazımızda ayakkabıcı dükkanı açmak istiyorum diyen girişimciler için ayakkabı bayiliği veren firmalardan bahsedecek ayakkabıcılık sektörünün karlılığı hakkında bilgi verecek ve ayakkabı bayiliği almak için bazı bayilik veren firmalardan bahsedeceğiz. Flo ayakkabı bayiliği isimli makalemizde, Flo bayiliği almak hakkında bilgiler verilmektedir.

Ayakkabı Bayilik Veren Firmalar

Hiç şüphesiz ki giyim sektöründe en karlı alanlardan bir tanesi de ayakkabı sektörüdür. Özellikle de bayanların vazgeçemediği ve farklı tarzlara yöneldiği bu sektör aynı zamanda kolay para kazanmak ve kısa zamanda çok para kazanmak için de ideal sektörlerden bir tanesi durumundadır. Bu yüzdendir ki siz de bir mağaza açmak istiyorum diyorsanız mutlak suretle ayakkabı mağazası açma fikrini gözden geçirmelisiniz. Ancak her işte olduğu gibi bu iş de tecrübe istemektedir. Bu nedenle de eğer ki herhangi bir tecrübeniz yoksa ayakkabı bayiliği veren firmalardan bir tanesi ile anlaşarak franchise almak son derece mantıklıdır.

Ayrıca markanın giyim sektöründe ne kadar önemli olduğunu göz önünde bulundurursak bilinen kaliteli bir ayakkabı dükkanı açmak, merdiven altı ürünleri satan bir dükkan açmaktan daha mantıklı bir düşüncedir. Yediden yetmişe herkes ayakkabıya ihtiyaç duymaktadır ancak bu durum rekabetinde bir hayli yoğun olmasına neden olmuştur. Hal böyle olunca ayakkabı konusunda bayilik veren firmalar arasında bir seçim yaparken titiz davranmak ve buna göre karar vermek zorunlu hale gelmiştir. Ayakkabı franchise veren firmalardan seçim yaparken de mutlak suretle markanın tanınmışlığına, bayilik koşullarına ve kar
marjlarına dikkat etmelisiniz.

Bayilik Veren Firmalar

Ayakkabı bayiliği veren firmalardan bazıları ise şunlardır:

Toroman Ayakkabı Bayiliği

Ayakkabı Satışı Bayiliği Veren Firmalar
Ayakkabı Satışı Bayiliği

Toroman ayakkabı firması ülkenin pek çok yerine franchise vermektedir. Firma isim hakkı bedeli olarak sizden 10 bin TL talep etmektedir. Minimum şube açılış maliyeti olarak 15 bin TL ortalama şube açılış maliyetini ise 25 bin TL olarak belirten firma metrekare başına düşen ortalama maliyeti 100 TL olarak göstermiştir. Ortalama kar marjı ise %35 %50 civarındadır.

Atacom Ayakkabı Bayiliği

2010 yılında kurulmuş olan bu firma Türkiye’nin her bölgesine franchise vermek istemektedir. Firma metrekare başına 750 TL kurulum maliyeti belirtmek ile beraber isim hakkı bedeli için oldukça düşük bir bedel istemektedir. Minimum açılış bedeli ise 50 bin TLdir. Ayrıca firma valiz çanta gibi ürünleri de sıklıkla satmaktadır.

Ayakkabıcıa Ayakkabı Bayiliği

Bayilik veren firmalardan bir diğeri de ayakkabıcıa firmasıdır. Bu firmanın pek çok farklı avatajları bulunmaktadır. Öncelikli olarak isim hakkı bedeli isteyemeyen firma yaklaşık %70 kar marjı alma imkanı sunmaktadır. Metrekare başına kurulum maliyeti ise 500 ile 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Espardin Ayakkabı Bayiliği

Ayakkabı bayiliği veren firmalar arasında Espardin markası da yer almaktadır. Firma İstanbul Bursa Eskişehir gibi pek çok bölgeye franchise vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca metrekare başına maliyeti de 600 ile 1000 TL arasında belirlemektedir.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın