A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Araç – Oto Alım Satım İşi Kurmak ( Oto Galery )
Araç - Oto Alım Satım İşi Kurmak ( Oto Galery )

Araç – Oto Alım Satım İşi Kurmak ( Oto Galery )

Araç – Oto Alım Satım İşi Kurmak ( Oto Galery )

Araç oto alım satım işi ikinci el Araç oto alım satım işi, elinizdeki az bir sermaye ile size yüksek miktarlarda kâr payı sunabilecek işlerden biridir. Ayrıca bu iş için herhangi bir dükkan açmanıza da gerek yoktur. Tabi bu durum sermayenize ve hedeflediğiniz araç alım satım miktarına göre değişecektir. Nereden başlamak gerekli; Öncelikle bu iş için elinizde bir miktar sermaye bulunması gereklidir. Örneğin 2000 – 3000 liraya bir araç alınabileceği gibi, bu miktar 100.000 Tl. de olabilir. Bu sebeple sermayenizi belirlemekle sizin ilgi alanınızda olacak kategoriyi de belirlemiş olursunuz. Para işi tamamlandıktan sonra yapmanız gereken alıp satacağınız araçlar hakkında bilgi sahibi olmak.

Eğer araçlar haricinde hiçbir bilginiz yok ise, biraz araştırma yapmanızı ya da bu işten anlayan bir ortak bulmanızı tavsiye ederiz. Çünkü fiyatını piyasasını motorunu kaportasını özelliklerini bilmediğiniz bir aracı satın almanız yüksek miktarlarda zarar etmenize sebep olabilir. Araç oto alım satım işi kârlı olduğu kadar da risklidir. Araç oto alım satım işi yapmak isteyenlere bizden tavsiye; Kendi üzerinize bir yılda en fazla 3 adet araç alıp satabilirsiniz. Bu miktarı aşarsanız vergi ödersiniz. Bu kurala dikkat edin.

100.000 Tl para ile bir araç alınacağı gibi 10 adet araçta alınabilir. Bulunduğunuz bölgede tercih edilen, çok satılan araçları tercih edin.

Pahalı bir araç alıyor iseniz, paradan kaçmayın mutlaka exper yaptırın. Hiçbir şekilde çek, senet, imza, taahhüt vb. işlere girmeyin.
Alacağınız araç için mutlaka tramer kayıtlarında sorgulama yaptırın. Araç plakasını yazarak “5664” nolu numaraya kısa mesaj atın, bu mesaj sonrasında hasar kaydı ve kilometre kayıt bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şüphe duyduğunuz araçlar için mutlaka trafik tescil şube müdürlüğü ile irtibat kurarak ayrıntılı sorgulama yaptırın.
Aracı mutlaka ve MUTLAKA üzerinize alın. Yüz lira noter parasından kaçmayın.

Araç - Oto Alım Satım İşi Kurmak ( Oto Galery )
Oto Galery

Aracı kimden alıyor iseniz alın, MUTLAKA servise gösterin. Bu servis satıcının tanıdığı tanındığı yer değil, sizin tercihiniz olsun.
Otomobili aldığınızda ayrıntılı bir temizlik yapın veya yaptırın. Eksiklerini giderin, ufak masraflardan kaçmayın.
Aracınızı satarken sahibinden isimli internet sitesine ilan verin. Aynı zamanda yaşadığınız yerdeki kalabalık bir bölgeye aracınızı çekin ve camına satılık levhasını asın.
Araç oto alım satım pazarlarını ziyaret edin, fiyatları araştırın, internette ki fiyatlar ile kıyaslama yapın.

İNTERNETTEN ARABA ALIRKEN ASLA KAPORA ÖDEMEYİN

Araba alırken, özelliklerini, hasar kaydını, muayene bilgilerini, egzoz emisyon bilgilerini, triger değişme kilometresini, tramer kayıtlarını kontrol edin.
Araç oto alım satım işi, oto galeri açmak istiyorum, araba alıp satmak, ikinci el oto pazarı, araba alırken dikkat edilmesi gerekenler, noter masrafı ücreti

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın