A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Ankara’ da Bayilik Veren Firmalar
Ankara’ da Bayilik Veren Firmalar

Ankara’ da Bayilik Veren Firmalar

Ankara’ da Bayilik Veren Firmalar

Ankara’ da bayilik veren firmalar; Ankara’ da bayilik veren firmalar isimli makalemizde, Ankara merkezde veya ilçelerinde dükkan açmak, iş kurmak isteyenler için bayilik veren firmalardan bahsedeceğiz.

Ankara bayilik veren firmalar; Ankara bilindiği üzere, İstanbul’ dan sonra en büyük ilimiz olup, bu ilde her gün onlarca işyeri açılmaktadır. Nüfusunun kalabalık olması nedeniyle, tüketim yoğun olduğundan işyeri sahibi olmak, esnaflık yapmak yegane en çok para kazandıran mesleklerdendir. Bu vesileyle, Ankara’ da işyeri açmak isteyenler için çok sayıda bayilik veren firmalar bulunmaktadır.

Ankara’ da ne iş yapabilirim; Bayilik almadan önce, işyerinizi hangi sektör üzerine açmak istediğinize karar vermelisiniz. Bu konu hakkında profesyonel danışmanlık desteği alabileceğiniz gibi, çevrenizde iyi bir araştırma yaparak, hangi sektörlerin çok para kazandırdığını, işyeri açmak istediğiniz bölgede, hangi ürünlerin satılabileceğini, hangi hizmete ihtiyaç olduğunu araştırmalısınız. Ankara da bayilik veren firmalar ile görüşmeden önce, sektör seçimini yapmak zorundasınız. Son günlerde popüler bayilik veren firmalar giyim mağazaları, fast food yemek salonları, çiğ köfteciler, çocuk giyim firmaları gibi firmalardır.

Ankara’ da Bayilik Veren Firmalar

Ankara’ da bayilik veren firmalar; Ankara merkezde ve ilçelerinde, yüksek kar marjları olan bayiliklerin tümü sermaye gerektirmektedir. Ücretsiz bayilik veren firmaların bir çoğu sektöre yeni girmiş, henüz popüler bir marka haline gelmemiş firmalardır. Bu firmalar arasında, size en uygun olanını seçerken dikkat etmeniz gereken kriterler bulunmaktadır.

Ankara’ da bayilik veren firmaların seçimi; En fazla bayilik Ankara merkezde, Çankaya, Keçiören, Yeni Mahalle, Mamak, Etimesgut, Sincan,Altındağ ilçelerinde verilmektedir. Bayilik alacağınız firmayı seçerken firmanın geçmişini, kaç yıldır sektörde olduğunu, firmaya karşı müşteri memnuniyetini, firmanın ürünlerinin sektörde yeri olup olmadığını araştırınız. Eğer firmanın bayilik şartları uygun olduğundan ya da ücretsiz bayilik veren firmalar dan biri olduğu için bayilik alırsanız, iş planı yetersizliği nedeniyle işinizi yürütemeyebilirsiniz.

Ankara’ da bayilik veren giyim firmaları

Ankara’ da giyim sektöründe orta ve küçük ölçekli işletmeler için giyim bayiliği veren birçok firma bulunmaktadır. Ankara ve ilçelerinde erkek klasik ve spor giyim, bayan giyim, çocuk giyim ve bebek giyim olmak üzere çeşitli bayilikler verilmektedir. Ankara merkezde veya ilçelerinde bayilik alabilmek için, bu firmalar tarafından verilmekte olan bayilik tekliflerini değerlendirerek, en uygun olanı seçmelisiniz. Orta ölçekli bir giyim mağazası açabilmeniz için minimum 50.000 TL. civarında franchise ücreti ödersiniz. Ancak mahalle arasında, ufak bir giyim bayiliği açmak ya da mevcut mağazanızda belirli bir markanın giyim ürünlerini satmak için Ankara’ da giyim bayiliği veren firmalar ile anlaşabilirsiniz. Bu kapsamda 10 bin lira ile 20 bin lira arasında bayilik alabilirsiniz.

Ankara’ da gıda bayiliği veren firmalar

Ankara’ da nüfus kalabalık olduğundan, gıda sektörü çok para kazandıran işlerden biridir. Her ne kadar büyük mağazalar sektöre darbe vursa da, sektörde halen iyi iş yapan firmalar mevcuttur. Ankara’ da gıda sektöründe işyeri açmak isteyenler için bayilik vermek isteyen birçok firma bulunmaktadır. Ankara bayilik veren firmalar iletişim Ankara’ da bayilik veren firmalara web sitemiz üzerinden başvuruda bulunarak, bayilik fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın