A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Almanya’da Bayilik Veren Firmalar
Almanya'da Bayilik Veren Firmalar

Almanya’da Bayilik Veren Firmalar

Almanyada bayilik veren firmalar, Almanya’ da yaşayan Türkler için bayilik veren firmalar, Almanyada hizmet vermekte olan Türk firmalarından bayilik alarak iş kurmak isteyenler için Almanyada bayilik veren firmalardan bahsedeceğiz. Germany Händlerfirmenanbieten.
Almanyaya bayilik veren firmalar
Türkiye’ de olduğu gibi, Almanya’ da da bayilik vermekte olan birçok Türk firma mevcuttur. Ancak yurt dışında bayilik almak Türkiye’ de olduğu kadar kolay değildir. Çünkü Almanyada bayilik veren firmalar ile anlaşarak iş kurmak için Almanya hükümetinin resmi prosedürlerini yerine getirmek gereklidir. Uyruk, başvurulması gereken merciler, raporlar, vb. başvurular Almanya’ nın mevzuatına göre gerçekleştirmektedir.
Yurt dışına bayilik veren firmalar
Yurt dışında yaşayan Türkler için bayilik vermekte olan firmaların amacı, pazar yelpazesini geliştirerek, dünyanın dört bir tarafında ürünlerini satabilmek ve global pazarda var olabilmektir. Aynı şekilde Ülkemizde hizmet vermekte olan tüm firmalarında genel amaçları budur. Bu kapsamda Almanya’ da iş kurmak için bayilik veren birçok firmaya ulaşabilir ve Almanyada bayilik alabilirsiniz. Almanyada Türklerin en çok yaşadığı bölgeler Almanya’ da iş kurmayı amaçlayan Türklerin müşteri kitleleri genel itibariyle Türklerdir. Bu kapsamda Türklerin en çok yaşadığı şehirlerde iş kurmak mantıklıdır. Türkler Almanya’da hemen hemen her önemli şehirde yoğun bir şekilde yaşamaktadırlar. Ancak sanayi merkezlerinde Türklerin sayıları daha yoğundur. Berlin, Köln, Hamburg, Düsseldorf, Frankfurt, ve Münih TürAlmanya'da Bayilik Veren Firmalar klerin sayılarının en fazla olduğu şehirlerdir. Bu sebeple Almanya da bayilik veren firmalar ile görüşmeye başlamadan önce bu Defacto giyim mağazası bayilik şartları şehirlerden birine yönelmek müşteri potansiyeli açısından önemlidir. Eğer hitap edeceğiniz kitle Türkler değil ise, Türkiye’ tüketilen, talep gören, tercih edilen ürünleri satmanız oldukça zor olacaktır. Ancak ülkemizde basit görülen, her köşe başında bulunabilen, ürünleri Türklere satmanızda oldukça karlıdır. Zira memlekette özlem duyulan ürünleri Almanya’ da bulabilmek
oldukça değerli bir durumdur.
Almanya’ da bayilik veren firmalar ile anlaşmadan önce yapmanız gerekenler şunlardır;
Öncelikle iyi bir iş planı hazırlamalı bu iş planını da önümüzdeki 10 yıl boyunca yapmanız gerekenleri
yazmalısınız.
Bayilik almadan önce iş kurmak için gerekli olan finansmanı temin etmelisiniz.
Almanya’ da ilgili makamlara başvurarak, yapmanız gerekenler hakkında ayrıntılı bilgiler almalısınız.
Almanya’ da Bayilik veren firmalar ile irtibat kurarak, bayilik şartları hakkında bilgi edinmelisiniz.

Türkiye’ den Almanya’ ya bayilik veren firmalar
Sizde Almanya da bayilik veren firmalara ulaşabilir, bayilik şartlarını görüşebilirsiniz. Eğer Almanya’
da bayilik veren firmalar ile anlaşarak iş kurmayı hedeflemiyor iseniz, sitemiz üzerinden diğer iş
fikirlerini inceleyebilirsiniz. Yeni iş fikirlerinden olan Avm de bayilik veren firmalar başlıklı iş fikrinde avm stand çeşitleri, avm stand fikirleri ve Avm stand kiraları hakkında bilgiler verilmektedir.

Girişimci; Toplumun gereksinim duyduğu, Ürünleri üreterek, Hizmetleri sunarak, Ticaret yaparak, maddi-manevi kazanç sağlamayı hedefleyen ve bu doğrultuda kendi işini kurmak için harekete geçen;İş Fikrini gerçekleştirmek için, Araştırma, Planlama, Örgütlenme, Koordinasyon çalışmaları yapan, sonuçta gerekli bilgi-beceri, işyeri, eleman, ekipman v.b. girdileri ile finansman kaynaklarını, bir araya getirerek, Kendi işini kuran KİŞİDİR.

Yeni İş Fikirleri, OSGEB destekleri, kredileri, hibeleri, ve teşviklerini içeren, girişimcilere ve KOBİ, Koskeb Hive ve Kredileleri, AB Hibe Kredi İmkanları, Girişimci Kredi İmkanları, Yeni İş Kurmak, Yeni Girişimcilik Fikirleri, Ev Hanımlarına İş İmkanları, Yeni İş Fikirleri, Para Kazandıran İşler, Sermayesiz İş Fikirleri, Evde Ek İşler, Bayilik, İş kurmak, Girişimcilik, Meslekler Hakkında..

KOBİ Nedir?; KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler), yıllık 250 kişiden az işçi istihdam eden ve yıllık mali bilançosu 40.000.000TL’yi aşmayan ve bu yönetmelikte mikro işletme, küçük işletme ve orta büyüklükteki işletme olarak sınıflandırılan ekonomik birim.

KOSGEB Nedir?; Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomideki rolünü ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini artırmak ve sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş kamu kurumu. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın ilgili kuruluşu olan KOSGEB, 12 Nisan 1990 tarihli ve 3624 sayılı yasayla kuruldu.

AB Hibe Kredileri Programı Nedir? AB­Türkiye Mali İşbirliği kapsamında hibe programı uygulaması olan projeler öncelikli olarak desteklenmektedir. Bu hibe projeleri genelde bölgesel kalkınma
programlarında belirlenir. Bu projeler şartlara uygunluk derecesine göre yarışma ortamında sonuçlanır. Seçilen bu projeler hibeden yararlandırılır. Hibe programları hazırlık ve uygulama aşamasında DPT koordinasyonu ve yönetimindedir. İhale aşamasına gelindiğinde ise Merkezi Finans ve İhale Birimi devreye girmektedir.

İş-Kur Ne İşe Yarar?; Görevleri Nelerdir?Ülkenin istihdam politikasının oluşturulması, korunması ve geliştirilmesi, işsizliğin önlenmesi, iş kurun en önemli görev alanlarından birisidir. İşsizlik için ortaya çıkan sigorta işlemleri ile ilgilenen kurum iş gücü piyasasında etkin olan verileri ulusal bazda derleyerek analiz eder ve gerekli ortamlarda yayınlar.

Leasing Nedir?; Ülkemizde uygulandığı şekliyle Leasing’in kelime anlamı “Finansal Kiralama” dır. Leasing, bir malın yatırımcı tarafından satın alınması yerine, bir leasing şirketi tarafından alınıp, yatırımcıya belirli bir dönem kiralanmasıdır.

Franchise Nedir?; Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir. Franchise, başarılı bir iş fikri etrafında toplanmış küçük girişimcilerin, büyük firma gibi davranmasını sağlar.

Girişimci Kredileri Nedir?; Yeni iş fikirleri ve buluşlar “Girişimci Kredileri” ile hayat buluyor! Farklı deneyimlere sahip ve farklı alanlarda iş fikirlerine sahip girişimcilere özel kredi seçenekleri sunuyoruz. Girişimci Kredilerimiz ile, girişimcileri, üniversite mezunu genç girişimcilerden, teknokentlerde faaliyet gösteren teknolojik girişimcilere kadar geniş bir yelpaze ile destekliyoruz.

Kredi Seçenekleri; Girişimcinin eğitimi ve tecrübesine göre; Genç Girişimci Kredisi, Cesur Girişimci Kredisi, Usta Girişimci Kredisi ve Mucit Girişimci Kredilerini uygun vade, faiz ve ödemesiz dönemli geri ödeme imkanı ile sağlanmaktadır. Halk Banksı, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Akbank, Şeker Bank, Finans Bank, Denizbank, ING Bank, Kuveyttürk, Türkiye Finans gibi bir çok bankanın bu konuda kredileri bulunmaktadır. Ayrıntılar için banka şubelerinden bilgi edinebilirsiniz.

 

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın