A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / İnternetten Para Kazan / Aliexpress.com Odaklı İş Fikirleri
Aliexpress.com Odaklı İş Fikirleri

Aliexpress.com Odaklı İş Fikirleri

Aliexpress.com Odaklı İş Fikirleri

Aliexpress bilhassa Türkiye’de bir oldukca kadın tarafınca takip edilen ve ihtiva ettiği giyim ürünleri ile dikkat çekmeyi başaran dünya genelinde bir online alışveriş sitesi. Aliexpress içinde birbirinden değişik bir oldukca kategoride değişik ürünler bulunuyor.

Yalnız giyim olarak değil sitede bahçe eşyalarından tutunda teknolojik bir oldukca üründe bulunmakta. Aliexpress‘te ki tüm ürün kategorilerini bir kenara bırakalımda aslolan girişimci adayları bu bolca seçenekli siteden nasıl yapılır iş fikirleri çıkartabilirler ona bakalım.

Bilhassa büyük ve ufak üreticiler için Aliexpress hakikaten oldukca kıymetli bir informasyon deposu. Herhangi bir ürünün onlarca değişik versiyonu bulunan bu sitede mesela çanta üreticileri o denli oldukca değişik modelle karşılaşabiliyor ki hangisini nasıl yapılır üreteceğini şaşırır. Mühim olan bunca seçenekte en oldukca talep gören ürünleri belirlemek. Bunun içinde yapmanız ihtiyaç duyulan siteden çanta ile ilgili kısmı seçip hem manşetteki çantaları inceleyebilir hem de Hot & New kısmındaki hususi çanta seçeneklerini denetim etmelisiniz. Burada en oldukca satılan çanta modelleri hakkında informasyon alabilir ve üretim için yeni modeller belirleyebilirsiniz.

Aliexpress Haftalık Oldukca satan ürünler sıralaması

Aliexpress sitesinde ana sayfasında Haftalık en oldukca satan ürünler listeleniyor. Bu listede hangi ürünün ne kadar sipariş almış olduğu belirtiyor. Mesela bayanlar için Termal iç çamaşırı 6873 siparişle bu yazıyı hazırladığımızda bir numaralı ürün olarak gösteriliyor. 8.17 dolardan satılan bu ürün hem de yeni girişimciler için kış ayında hangi ürünün talep göreceğini de belirtmiş oluyor. Öteki ürünleri de ve her hafta Aliexpress’te hangi ürünler oldukca satıyor merak ediyorsanız bu adresten listeyi takip edebilirsiniz.

Aliexpress Haftalık Oldukca satan ürünler sıralaması için TIKLAYINIZ

Aliexpress En Süratli Satılan Ürünler

Aliexpress’ten Bir öteki mühim iş fikride süratli satan ürünler kısmı. aşağıda verdiğimiz linkte Aliexpress en süratli satılan ürünleri listeliyor. Listede dikkatimi çeken bir üründen bahsedelim. Toptan dijital saatler bir tek 0,69 dolardan satılıyor. Çin’den ne getirmeliyim sorusunuda bu bölüm bilhassa destek olacak şeklinde. Bu saatler Türkiye’de kolaylıkla 5-10-15 Tl içinde alıcı bulabilir. Bunun şeklinde bir oldukca ürün bulunan aliexpress’te aynı üründen birden fazlada alabiliyorsunuz.

Aliexpress En Süratli Satılan Ürünler için TIKLAYINIZ

Aliexpress Süper Anlık Fırsatlar

Aliexpress’in birde SUPER DEALS – Büyük Fırsatlar kısmı var. Bu kısım aslen en oldukca ek gelir elde etmek isteyenlere yarayabilir. Küçük ürünler ve dev karlar bu bölümde içeriyor. Mesela 114 dolarlık bir bluetooth kulaklık burada 1 günlüğüne 14.92 dolara düşüyor ve siz bunu kolaylıkla alabiliyorsunuz. Bu biçim ürünlere başka bir örnekte kışlık kürk düzgüsel fiyatı 899 dolar olan kürk bugün için bir tek 89 dolara satılıyor. İşte fırsatlardan yararlanmak isteyenler ve ek gelir kazanmak isteyenler için mükemmel indirimlerin bulunmuş olduğu büyük fırsatlar sayfasını da bu linkten ziyaret edebilirsiniz.

Aliexpress Büyük Fırsatlar için TIKLAYINIZ

İşin aslen aliexpress online mağazasından kolaylıkla bir dükkan oluşturabilir. Fakat işi yasal boyutlarını iyi araştırmak gerekiyor. Toplu alımlar için kullanılan portal ise Alibaba.com adlı web sitesi. Aliekspress sitesinde en oldukca karşılaşılan sorular ise Aliexpress Türkiye kargo takip, aliexpress güvenli mi mevzuları. Son olarakta iş fikirleri açısından şunu söyleyebiliriz ki Aliexpress ürün danışmanlığı yapmak bile başlı başına bir iş sektörü haline gelebilir.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın