A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / İnternetten Para Kazan / Akıllı Ticaret ile – Sanal Mağazanızı Açın
Akıllı Ticaret ile - Sanal Mağazanızı Açın

Akıllı Ticaret ile – Sanal Mağazanızı Açın

Akıllı Ticaret ile – Sanal Mağazanızı Açın

Orion Medya Ocak 2005 senesinde kurulmuştur. Firmamız kuruluşumuzdan bugüne devamlı web teknolojileri üstüne etkinlik göstermiş ve bu mevzuda uzmanlığını sergilemiştir. Bu etkinlik alanlarından “e-ticaret” alanını Akıllı Tecim markasında toplayıp, bu markada çeşitli sektörlere ve ihtiyaçlara hitap eden sanal mağaza sistemleri hazırlamış ve kullananların hizmetine sunmuştur.

Bunun yanında, yazılım ekibi, Orion Yazılım markası altında yazılım hizmetlerini devam ettirmekte ve “hususi yazılım”, “mobil teknolojiler” ve “entegre b2b çözümleri” alanlarında çözüm üretmeye devam etmektedir. Orion Yazılım grubunun ürün ve hizmetleri hakkında informasyon almak için www.orionyazilim.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Orion Medya hız ve özeni ilke olarak benimsemiş, eğitimli ve mevzusunda deneyimli çalışanları ile müşterilerine en iyi hizmeti ve çözümleri sunarak adından söz ettirir bir kaliteye ulaşmıştır. Orion Medya vasıtasıyla tüm dijital ihtiyacınız olan şeyleri ve sorunlarınızı bir noktada biriktirerek, süratli ve uygun maliyetle çözüm bulabilirsiniz.

TÜM GÜNCELLEMELER ÜCRETSİZ

Akıllı Tecim kullanıcıları, sisteme meydana getirilen tüm iyileştirmelere otomatikman haiz olurlar ve sistemleri ile ilgili bu güncellemeler için ek ücret ödemek zorunda kalmazlar. Bu sayede, toplam haiz olma maliyeti düşük bir ürün ile senelerce sanal mağazalarını yürütebilir, kazançlarını arttırabilirler.
Tüm Güncellemeler Parasız

KİRALAMA FİYATINA SATIN ALIN

Akıllı Tecim kullanıcıları, sanal mağazalarını kiralamaz, satın alırlar. Sistemin kullanım lisansı bir defaya mahsus olmak suretiyle müşteriye satılır ve her yıl aynı ücret talep edilmez.

Akıllı Ticaret ile - Sanal Mağazanızı Açın
Akıllı Tecim

YALNIZCA BİR YAZILIM DEĞİL

Akıllı Tecim E-Tecim paketi kullanıcıları, yalnızca yazılım değil, yanında kapsamlı bir hizmet satın almış olurlar. Sanal mağaza yönetiminden e-ticaret danışmanlığına, sanal pos entegrasyonundan emsalsiz mağaza arayüz tasarımına kadar tüm hizmetler, Akıllı Tecim’in yanında gelir.

  • Yalnızca bir yazılım değil
  • Örneksiz tasarım her insanın hakkı

ÖZGÜN TASARIM HERKESİN HAKKI

Akıllı Tecim E-Tecim paketleri, müşterilerine emsalsiz tasarım garantisi vermektedir. Mağaza sahibi olan her müşterimiz, kendine hususi tasarıma haiz olur. Bunun yanında, sistemin gelişmiş tasarım arayüzleri yardımıyla en ince ayrıntıya kadar sistemin tasarımı ve modüler yapısı da yönetim ekranlarından kolaylıkla düzenlenebilir.

PAZAR YERİ ENTEGRASYONLARI

Akıllı Tecim E-Tecim paketleri, müşterilerine emsalsiz tasarım garantisi vermektedir. Mağaza sahibi olan her müşterimiz, kendine hususi tasarıma haiz olur. Bunun yanında, sistemin gelişmiş tasarım arayüzleri yardımıyla en ince ayrıntıya kadar sistemin tasarımı ve modüler yapısı da yönetim ekranlarından kolaylıkla düzenlenebilir.

  • Pazar Yeri Entegrasyonu

GOOGLE DOSTU SANAL MAĞAZA

Akıllı Tecim e-ticaret paketleri Google ile dost ve Google ile entegre çalışır. Akıllı Tecim sanal mağazanız kurulduğu andan itibaren Google Web Yöneticisi araçlarına ve Google Analytics servislerine otomatik entegre olarak Google tarafınca devamlı taranması ve ürünlerinizin indekslenmesi sağlanır. Google Analytics servisi yardımıyla de sitenizle ilgili tüm ziyaretçi raporlarını detaylı bir halde edinirsiniz.

ESNEK ENTEGRASYON YETENEKLERİ

Akıllı Tecim, esnek yapısı yardımıyla, şu anda mevcut olan ve ileride devreye girecek her türlü veri akış sistemiyle entegre çalışabilir, tüm veri bankaların veri akışı yaratabilir ve muhasebesel veritabanlarına canlı bağlantı ile entegre olabilir. Web üstündeki satışlarınızın desteklenmesi ve kontrolü için yaşamsal ehemmiyet taşıyan entegrasyonlar, Akıllı Tecim’te daima desteklenir. Sistemde mevcut olmayan entegrasyonları yalnızca istemeniz de yeterlidir. 10 gün içinde entegrasyonunuz tamamlanmış olarak size sunulur.

DOĞRU KİŞİYE DANIŞIN DOĞRU İŞ YAPIN

E-Tecim mevzusunda ustalaşmış danışmanlık hizmetini de Akıllı Tecim ürününüz ile beraber alacaksınız. Bu hizmet yardımıyla, sanal mağazanızın web üstünde tanıtımından sanal mağazanızda yapacağınız promosyonlara ve ödeme seçeneklerine kadar tüm mevzularda bizlerden danışmanlık hizmeti alabileceksiniz. Bu hizmetimizin, işlerinizi hızlandırmak ve reklam bütçelerini en yüksek performansla kullanabilmek için muhteşem bir hizmet bulunduğunu siz de görmüş olacaksınız.

GELİŞTİRİLEBİLİR E-TİCARET SİSTEMİ

Orion Yazılım, Akıllı Tecim sanal mağaza kullanıcılarını hiçbir vakit yarı yolda bırakmaz. Sanal mağaza sahiplerinin web işleri büyüdüğünde onlara hususi çözümler gerektiğinde bu çözümleri projelendirir ve müşterilerine hususi yazılım hizmeti olarak sunabilir. Orion Yazılım ekibi, en ufak sanal mağaza paketinden en gelişmiş satış sistemlerine kadar daima müşterilerinin yanındadır.
İletişim Bilgilerimiz
Merkez Ofis
Adres : 1376 Sokak No: 1/43 Boran Plaza Konak – İzmir
Santral : 0232 433 0 432 – 0850 455 1 789
Faks : 0232 433 0 434
Mail : destek@akilliticaret.com

İstanbul Ofis
Adres : Orhangazi Caddesi Tınaztepe Sokak No:9 D:6 Maltepe – İstanbul
Telefon : 0212 988 11 12

Teknopark ARGE Ofis
Adres : 10032 Sokak No: 2 B205 İTOB Bilimpark Menderes – İzmir

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın