A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / İnternetten Para Kazan / Adsense’den Nasıl Para Kazanılır
Adsense'den Nasıl Para Kazanılır
iş kurmak için kredi başvurusu

Adsense’den Nasıl Para Kazanılır

Adsense’den Nasıl Para Kazanılır

Google Adsense Nedir?Google Adsense bir reklam ağı bütünüdür. Bu ağ 2 gruptan oluşmaktadır. Reklam yayınlayanlar ve reklam verenler(Adwords) olmaktadır. Bir sitenize google adsense reklamlarınızı yayınlamak için ilk önce bir reklam hesabınız olması gerekmektedir.

Google bu konuda oldukça titiz olduğu için birkaç reddedilme cevabı veya cevapsız kalabilirsiniz. Bu adsense hesabı alımı konusunda internette bulduğum ve gerçekten işe yarayan bir ipucunu da sizinle gene bu yazı altından paylaşacağım.

Google Adsense ile İnternetten Para Kazanılır mı?

İnternetten doğruluk ve yüksek meblağlar kazanmanın en güzel yolu olarak bu servisi size tavsiye edebilirim. Yalnız bu reklam yayınlarına başladığınız da sadece onaylı bir adsense hesabına sahip olmanız yeterli olmamaktadır. Ayrıca ziyaretçi sayısı yüksek bir siteye de sahip olmanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak site kurma eğitimi alabilirsiniz.

Zeki bir insanın düşüneceği gibi ben tıklarım kendi reklamlarıma gibi bir düşünceye kapılır iseniz eş zamanlı olarak 1 gün içinde banlanma işleminizi de düşünmüş olursunuz. Google gibi bir dev tabi ki kötü amaçlı kullanımlara bir önlem almakta ve sisteminin gelişmişliği sayesinde bunları hemen fark etmektedir.

Google Adsense %100 Garantili Hesap Açma Yöntemi

Bir adsense hesabını bir günde onaylatmak için dünyaca ünlü aslında bizim pek bilmediğimiz seznam.cz mail servisini kullanacağız. Adsense kontrol ekibi hangi tavsiye ile adsense’ye başvuru yaptığınıza oldukça önem vermektedir. Bu adsense hesabı alma hizmetini para ile yapan kötü insanların yok olması için size bunu detaylı ve kesin bir şekilde anlatacağım.

Adsenseye başvuracağınız mail adresini bu linkten temin ediniz. Bilgilerinizi ve yazım şeklinize oldukça dikkat etmelisiniz.

Adsense'den Nasıl Para Kazanılır
Adsense den Nasıl Para Kazanılır

 

Niche Kelimelerle İnternette Adsense’den Yüksek Kazanç

Niche kelimenin tanımı ile başlayalım. Niche kelime rekabet oranı düşük kelime veya kelime öbekleridir. Adsense bu sitelerde yayınlanan reklamlara tıklamalar da daha çok tık başı ücreti vermektedir. Niche kelimeye bir örnek vermek gerekir ise ‘hikâye’ kelimesinin rekabet seviyesi ‘çocuk hikâyeleri’ kelimesine oranla daha yüksektir. O zaman adsense cocuk hikâyeleri kelimesine hizmet eden bir siteye daha çok tık başı ücret vermektedir.

Ayrıca rekabet oranı düşük olduğu için google dizinde üst sıralarda yer alma şansınız da aynı oranda yüksektir. Diğer bir niche kelime çeşidi ise İngilizce oluşan kelime öbekleridir. Türkiye’deki yayıncılara oranla İngilizce sitelere gösterdikleri tolerans oldukça farklıdır. Eğer biraz İngilizce bilgiye sahip iseniz internetten para kazanmak için bu siteler de size iyi bir gelir kapısı aralayabilir.

Adsense ile İnternetten Para Kazanırken Dikkat Edilecek Hususlar

Adsense tarafından sayılan yalancı ve sahte tıklar kesinlikle göz ardı edilmez ve ilerde ya da hemen olarak banlanma gibi bir risk oluşturabilir. Bir adsense hesabı ne kadar eski ise o kadar güvenilirdir. Ayrıca adsenseyi kandırmaya yönelik hiçbir hareket yapmanızı tavsiye etmiyoruz çünkü unutmayın ki onlar her şeyi en ince ayrıntısına kadar değerlendirip önlemini almışlardır.

Çok karşılaştığımız bir olay size yeterince örnek olabilir. Sahtecilik karıştırmayan bazı yayıncılar bile ban olayından bazen nasibini alıyorlar. İnternette gezerken tıklama grubu adı altında birbirlerinin sitelerine tıklayanlar, msn aracılığı ile sitemin reklamına bir kere tıklar mısın diye rica edenler, zorla tıklamaya teşvik edenler(splash, pop up) gibi birçok kişiye rastlayabilirsiniz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın