A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Açık Parfüm Mağazası Nasıl Açılır
Açık Parfüm Mağazası Nasıl Açılır

Açık Parfüm Mağazası Nasıl Açılır

Açık Parfüm Mağazası Nasıl Açılır

Açık parfümler son yıllarda parfüm sektöründe çok tercih edilen ürünlerden biridir. Açık
parfümlerin tercih edilmesinin nedeni, ünlü ve pahalı parfümlerin kokularının aynısının uygun
fiyatlara satılabilmesidir. Sizde bir miktar sermaye ile açık parfüm mağazası açabilirsiniz.

Açık parfüm mağazası nasıl açılır

Eğer açık parfüm üretimi yapmayacaksanız veya açık parfüm üretimi yapan bir firmanız yok ise,
piyasada bildiğimiz açık parfüm firmalarının birinden bayilik franchise almanız gereklidir. Bunun için
sektörde iyi bir araştırma yaparak, en uygun fiyatı, kaliteli bayilik hizmeti sunan, popüler, çok tercih
edilen bir açık parfüm firmasından bayilik almanız faydalıdır.

Açık parfüm mağazası için neler gerekir

Açık parfümleri genelde sosyal hayatta fazlaca rol oynayan, hergün dışarıya çıkan, okula işe, vb. Yerlere
giden, toplum içerisinde daha çok bulunan kişilerin kullandığı değerlendirilmektedir. Bu sebeple dükkan
açacağınız yerde açık parfüm kullanan müşteri potansiyeli bulunmalıdır. Örneğin Anadolu’ da çiftçilik
yaparak geçimini sağlayan küçük bir kasabaya nazaran, çok sayıda öğrenci yaşayan bir ilçede ki açık
parfüm satış oranları Açık Parfüm Mağazası Nasıl Açılır birbirinden çok farklıdır.

Açık parfüm kullanacak potansiyelim mevcut olması durumunda işyerinizi müşterilerin rahatlıkla ulaşabileceği yerlerde açmanız faydalıdır. Açık parfüm dükkanı parfümcü açmak istiyorum

 

Açık Parfümcü Açmak

Açık parfüm dükkanı açabilmek için, iyi bir iş planı, bayilik alacağınız firmalar tarafından talep edilen büyüklükte ve özellikte iyi bir dükkan ve bayilik şartlarında belirtilen miktar kadar sermaye gereklidir. Esasen, açık parfüm dükkanı açmak için en önemli şey, bayilik alacağınız firmanın şartlarıdır. Açık parfüm mağazası açabilmek için gerekli evraklar Açık parfüm dükkanı mağazası açabilmek için gerekli evrakları sitemizde bulunan dükkan açmak için gerekli evraklar bölümünden temin edebilirsiniz. Ayrıca bağlı bulunduğunuz Belediye Başkanlığına ve Vergi Dairesine başvuruda bulunarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Açık parfüm bayiliği veren firmalar Açık parfüm bayiliği veren popüler firmalardan bazıları aşağıdadır. Bu firmalar ile bayilik şartlarını görüşerek değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan bayilik veren firmalar bölümünü ziyaret ederek, diğer bayilik veren firmalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Girişimci; Toplumun gereksinim duyduğu, Ürünleri üreterek, Hizmetleri sunarak, Ticaret yaparak, maddi-manevi kazanç sağlamayı hedefleyen ve bu doğrultuda kendi işini kurmak için harekete geçen;İş Fikrini gerçekleştirmek için, Araştırma, Planlama, Örgütlenme, Koordinasyon çalışmaları yapan, sonuçta gerekli bilgi-beceri, işyeri, eleman, ekipman v.b. girdileri ile finansman kaynaklarını, bir araya getirerek, Kendi işini kuran KİŞİDİR.

Yeni İş Fikirleri, OSGEB destekleri, kredileri, hibeleri, ve teşviklerini içeren, girişimcilere ve KOBİ, Koskeb Hive ve Kredileleri, AB Hibe Kredi İmkanları, Girişimci Kredi İmkanları, Yeni İş Kurmak, Yeni Girişimcilik Fikirleri, Ev Hanımlarına İş İmkanları, Yeni İş Fikirleri, Para Kazandıran İşler, Sermayesiz İş Fikirleri, Evde Ek İşler, Bayilik, İş kurmak, Girişimcilik, Meslekler Hakkında..

KOBİ Nedir?; KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler), yıllık 250 kişiden az işçi istihdam eden ve yıllık mali bilançosu 40.000.000TL’yi aşmayan ve bu yönetmelikte mikro işletme, küçük işletme ve orta büyüklükteki işletme olarak sınıflandırılan ekonomik birim.

KOSGEB Nedir?; Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB), Türkiye’deki küçük ve orta ölçekli işletmelerin ekonomideki rolünü ve etkinliğini artırmak, rekabet güçlerini artırmak ve sanayide entegrasyonu ekonomik gelişmelere uygun biçimde gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş kamu kurumu. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın ilgili kuruluşu olan KOSGEB, 12 Nisan 1990 tarihli ve 3624 sayılı yasayla kuruldu.

AB Hibe Kredileri Programı Nedir? AB­Türkiye Mali İşbirliği kapsamında hibe programı uygulaması olan projeler öncelikli olarak desteklenmektedir. Bu hibe projeleri genelde bölgesel kalkınma
programlarında belirlenir. Bu projeler şartlara uygunluk derecesine göre yarışma ortamında sonuçlanır. Seçilen bu projeler hibeden yararlandırılır. Hibe programları hazırlık ve uygulama aşamasında DPT koordinasyonu ve yönetimindedir. İhale aşamasına gelindiğinde ise Merkezi Finans ve İhale Birimi devreye girmektedir.

İş-Kur Ne İşe Yarar?; Görevleri Nelerdir?Ülkenin istihdam politikasının oluşturulması, korunması ve geliştirilmesi, işsizliğin önlenmesi, iş kurun en önemli görev alanlarından birisidir. İşsizlik için ortaya çıkan sigorta işlemleri ile ilgilenen kurum iş gücü piyasasında etkin olan verileri ulusal bazda derleyerek analiz eder ve gerekli ortamlarda yayınlar.

Leasing Nedir?; Ülkemizde uygulandığı şekliyle Leasing’in kelime anlamı “Finansal Kiralama” dır. Leasing, bir malın yatırımcı tarafından satın alınması yerine, bir leasing şirketi tarafından alınıp, yatırımcıya belirli bir dönem kiralanmasıdır.

Franchise Nedir?; Franchise (veya franchising), bir sistem ve markanın imtiyaz hakkı sahibinin, belirli süre, koşul ve sınırlar içinde, işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin sürekli disiplin ve destek sağlayarak, belirli bir bedel karşılığında, bağımsız yatırımcılara sistem ve markasını kullandırmasına dayanan, uzun vadeli ve sürekli bir iş ilişkisidir. Franchise, başarılı bir iş fikri etrafında toplanmış küçük girişimcilerin, büyük firma gibi davranmasını sağlar.

Girişimci Kredileri Nedir?; Yeni iş fikirleri ve buluşlar “Girişimci Kredileri” ile hayat buluyor! Farklı deneyimlere sahip ve farklı alanlarda iş fikirlerine sahip girişimcilere özel kredi seçenekleri sunuyoruz. Girişimci Kredilerimiz ile, girişimcileri, üniversite mezunu genç girişimcilerden, teknokentlerde faaliyet gösteren teknolojik girişimcilere kadar geniş bir yelpaze ile destekliyoruz.

Kredi Seçenekleri; Girişimcinin eğitimi ve tecrübesine göre; Genç Girişimci Kredisi, Cesur Girişimci Kredisi, Usta Girişimci Kredisi ve Mucit Girişimci Kredilerini uygun vade, faiz ve ödemesiz dönemli geri ödeme imkanı ile sağlanmaktadır. Halk Banksı, Ziraat Bankası, Vakıf Bank, Akbank, Şeker Bank, Finans Bank, Denizbank, ING Bank, Kuveyttürk, Türkiye Finans gibi bir çok bankanın bu konuda kredileri bulunmaktadır. Ayrıntılar için banka şubelerinden bilgi edinebilirsiniz.

 

 

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın