A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / 2016 Yılında Bayilik Veren Firmalar
2016 Yılında Bayilik Veren Firmalar
devlet hibe kredisi için nereye başvurulur

2016 Yılında Bayilik Veren Firmalar

2016 Yılında Bayilik Veren Firmalar

2015 yılının son günlerini yaşadığımız günlerde Bayilik veren firmalar 2016 yılında da sektörde var olma yarışı içerisinde iş kurmak isteyenler için uygun şartlar ve koşullar sağlamaya devam ediyor. Bu yazımızda 2016 yılında bayilik veren firmalar arasında en popüler sektörleri ve firmaları sizler için derledik.

2016 bayilik veren firmalar

2015 yılında ekonomik yönden yaşanan olumsuz gelişmeler nedeniyle, girişimciler daha dikkatli adımlar atmayı hedefliyor. 2016 yılında pazar payını arttırarak yeni iş kurmak isteyenleri hedefleyen, sektörde varolma savaşını sürdüren bayilik veren firmalar ise yeni kampanyalar ve yeni vizyonlar ile birçok girişimciyle buluşmayı hedefliyor. Şimdi sizlere 2016 yılında en popüler bayilik veren firmalara ait sektörlerinden bahsedeceğiz.

Ücretsiz bayilik veren firmalar 2016

Daha önce ki yıllarda olduğu gibi 2016 yılında da, girişimcilerin en çok aradığı konu ücretsiz bayiliklerdir. Bu kapsamda bir çok şirket ücretsiz bayilik veren firmalar arasına girmeyi hedefliyor. Bazı firmalar bayilik için hiçbir ücret talep etmezken, bazıları ise, yan giderler adı altında bazı ücretleri almayı ve bu proje ile pazar payını büyütme gayreti içerisine girmeyi hedefliyor.

Damacana su bayiliği veren firmalar 2016

2016 Yılında Bayilik Veren Firmalar
Bayilik Veren Firmalar

Son yıllarda oldukça popüler olan damacana bayilikleri, 2016 yılında da girişimcilerin en çok hedeflediği bayilikler arasında yer alıyor. Ancak Devlet tarafından yapılan denetimler sonucunda, kaliteli olduğu anlaşılan ve Devlet tarafından belirlenen listede yer alan firmaların damacana bayilik şartları diğer firmalara göre daha değerli olduğu görülüyor. Bu arada pazara yeni giren şirketler ve bayilik veren damacana firmaları ise, sektörde varolabilmek için ücretsiz bayilik, reklam ve işletme giderleri gibi birçok gideri karşılama taahütünde bulunuyor. Su bayiliği almak isteyen girişimciler için tavsiyemiz, sektörde isim yapmış, iş kurmak istediğiniz bölgede tercih edilen popüler bir su bayiliği veren firmayı tercih etmeniz yönündedir.

Çiğköfte bayiliği veren firmalar 2016

Geçtiğimiz üç yıl içerisinde günden güne çoğalan çiğ köfte pazarı, 2015 yılı içerisinde son noktaya ulaşmış olarak görülüyor. Bazı girişimciler tarafından hesapsızca alınan çiğ köfte bayilikleri, zarara uğramaya sebep olurken, iş kurmak için iyi bir araştırma yaparak, sektöre temkinli yaklaşan şirketler ise, pazarda yerlerini almaya devam ediyor. Çiğ köfte bayiliği veren firmaların bayilik ücretleri birbiriyle hemen hemen aynı olması nedeniyle girişimciler için en önemli tavsiyemiz, işyerinin açılacağı bölgenin ve müşteri potansiyelinin iyi tespit edilerek yatırımın buna göre yapılmasıdır.

Gıda bayiliği veren firmalar 2016

Gıda firmaları içerisinde, tek marka ve tek firmanın bayiliğini alarak gıda ürünleri pazarlamayı hedefleyen girişimciler oldukça fazladır. Ancak gıda bayiliği veren firmaların bir çoğu bu oluşumları çoğaltmayı hedeflemiyor. Birçok gıda bayiliği veren şirket, pazarda marketinden, büfesine, süper marketinden mobil pazarlara kadar birçok iş yerinde raflarda yerini almayı hedefliyor.

Restaurant bayiliği veren firmalar

Lokanta, restaurant, pideci, çorbacı gibi yiyecek sektöründe bayilik veren firmalar 2016 yılında konseptlerini doğal ürünlere ve farklı servis şekillerine göre yönlendirmeyi tercih ediyor. Yıllardır alıştığımız klasik restoraurant görünümleri yerine, açık havalı doğal ortamları tercih ediyor. Bazı firmalar ise, halkın piknik ve mangal kültürünü hedefleyerek, bu tür işletmelere bayilik vermeyi hedefliyor.

Giyim bayiliği veren firmalar

Giyim bayilikleri arasında, bayan ve çocuk giyim ürünleri son yıllarda değerini korurken, erkek giyim sektörünün biraz daha yavaşladığını görmek mümkün. Erkeklerin daha çok bilinen markaları ve ucuz ürünleri tercih etmeleri ve çeşitliliğe önem vermemeleri nedeniyle bebek giyim, bayan giyim ve ayakkabı sektöründe bayilik veren firmalar günden güne daha popüler hale gelirken 2016 yılı en popüler bayilik verilen sektörler arasında yerini koruyor.

Bayilik almak için Devlet Kredisi ve Kredi veren bankalar

2016 yılında iş kurmak isteyen birçok girişimci, Devlet tarafından verilmesi planlanan 50 bin lira hibe kredi ve 100 bin lira sıfır faizli krediyi bekliyor. Daha önce kosgeb tarafından sağlanan 30 bin lira geri ödemesiz hibe kredi ve 70 bin lira sıfır faizli kredilere başvuruda bulunan girişimciler çıtayı biraz daha yükselterek işyerlerini büyültmeyi hedefliyor. Bu arada özel bankaların büyük bir bölümü de, 2016 yılında iş kurmak, bayilik almak istiyorum diyen müşterilerine yeni KOBİ kredileri ve bireysel kredi paketleri ile hizmet vermeyi amaçlıyor.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın