A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / 1 Milyoncu Toptancısı
1 Milyoncu Toptancısı
1 milyoncu toptancısı

1 Milyoncu Toptancısı

1 Milyoncu Toptancısı

Bir milyoncu dükkanı açacaksanız ürün ve malzeme araştırmak için en uygun yer istoç tur. Zira bir çok ürünü aynı yerde ve uygun fiyatla bulabileceğiniz istoç u mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bir milyoncu dükkanı açarken maliyet analizini çok iyi yapmalı ve satacağınız ürünleri çok dikkatli seçmelisiniz. Çünkü züccaciye envanteri, aylık kira ve sabit eşyalar hızlı bir şekilde maliyetleri arttıracaktır. Başlangıç harcamalarında tedbirli davranmalısınız. Bununla birlikte işletmeniz için kira bedeli düşük bir yer bulursanız ve küçük bir envanterle başlarsanız züccaciye dükkanınızı düşük bir sermayeyle de açabilirsiniz.

Bir Milyoncu Maliyeti

Daha önce de belirttiğimiz üzere maliyeti etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunların başında dükkanınızın büyüklüğü ve lokasyonu ile dükkanınızda satışını yapacağınız ürün çeşidi gelmektedir. Bunlara bağlı olarak gerekli maliyet 15 bin – 60 bin arasında değişkenlik gösterecektir. Açmak istediğiniz züccaciye dükkanı hakkında bizimle yazımıza yorum bırakırsanız sizin için sağlıklı bir maliyet analizi yapabiliriz.

İSTOÇ Ticaret Merkezi, Eminönü bölgesindeki Tahtakale, Kantarcılar, Mercan, Yeşildirek, Küçükpazar, Süleymaniye, Sirkeci, Cağaloğlu ve Beyazıt’taki çeşitli mesleklere sahip toptancı esnafın bir araya gelerek kurduğu bir kooperatiftir. Toptancı Esnafının Eminönü yarımadasındaki zor şartlarda çalışması, İstanbul içindeki giderek yoğunlaşan trafik, sağlıksız koşullara sahip işyerleri, dar sokaklar, ham maliye, nakliye ve benzeri sorunlar nedeni ile modern çalışma ortamlarına yönelik yeşil alanları bol, çok katlı işyerlerinden kurtulup, müstakil işyerlerine kavuşmak amacı ile kurulmuştur.

1979 yılında 52 kurucu üye tarafından kuruluşu yapılan İSTOÇ Yapı Kooperatifi’nde bugün hırdavat, lüks hırdavat, plastik eşya, melamin, kırtasiye, kağıt, madeni eşya, gıda, büro ve mobilya malzemeleri, ev tekstili, züccaciye, medikal, promosyon ürünleri, av malzemeleri ve 2. el otomobil olmak üzere yaklaşık 3 5 meslek grubu yer almaktadır.

1 Milyoncu Toptancısı
1 milyoncu toptancısı

1984 yılında arazisine kavuşan İSTOÇ, Mahmutbey’de TEM Otoyolu’na 2 kilometre cepheli olmak üzere, 1 milyon 100 bin metrekare alanda kurulmuştur. Konum olarak ise Atatürk Havaalanı’na 11 kilometre uzaklıkta, Fatih Sultan Mehmet Boğaz Köprüsü’nün Bakırköy-Sefaköy ayrımının kesiştiği ve TEM Otoyolu Edirne otobanı gişelerine 1 kilometre uzaklıktadır. Esenler – Başakşehir Metro hattı İSTOÇ İstasyonu ile 2013 yılı Haziran ayından itibaren hizmet vermeye başlamıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
İSTOÇ YAPI KOOPERATİFİ
Adres : İstoç Yönetim Binası
İstoç Ticaret Merkezi Bağcılar / İstanbul 34217
Tel : 0(212) 659 45 00 (Yönetim)
Fax : 0(212) 659 39 05

E-Mail
Yönetim: yonetim@istoc.com.tr
Halkla İlişkiler: halklailiskiler@istoc.com.tr
İnsan Kaynakları: insankaynaklari@istoc.com.tr
Muhasebe: muhasebe@istoc.com.tr

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

4 Yorum

 1. Avatar of Admin

  Merhabalar; Alacak olduğunuz ürünlerin miktarına göre değişir. Ancak net rakam için İstoç’ta bir gün araştırma yapmanız yerinde olacaktır.

 2. Avatar of Admin

  BEN İSTANBULDA YAŞIYORUM ANTALYADA AÇMAK İSTİYORUM BU İŞİ 250 – 300 M2 ARASI BİR DÜKKANA ZÜCACİYE HIRDAVAT HEDİYELİK EŞYA OYUNCAK KOZMETİK VE TAKI TARZI DÜŞÜNÜYORUM TABİ AKLIMDA BİRÇOK MALZEME DAHA VAR YAKLAŞIK OLARAK MALİYETİ NEKADARA OLUR VE İŞLETMELER BU MALLARI VERİRKEN VADE YAPIYORLARMI

 3. Avatar of Admin

  Merhabalar; 1 milyoncu için bayilik sistemi ile çalışan firma yoktur. ancak size şunu tavsiye edebiliriz. İspoç’te bu tip işlere cevap verebilecek onlarca firma var. Anlaşma yapılması halinde. Siparişinizi size vadeli verebilir. Hatta size nakliyesini bile organize ederler. Görüşmenizde fayda var.

 4. Avatar of Admin

  bayilik veriyormusunuz ağrı patnos bayilik almak istiyorum 05424216056

Bir cevap yazın