A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / O Pilavcı Bayilik & Franchising
O Pilavcı Bayilik & Franchising
O Pilavcı Bayilik & Franchising

O Pilavcı Bayilik & Franchising

O Pilavcı Bayilik & Franchising

Bayi adayı başvurusunu sitemizden online yapılacaktır. Bu başvuru sadece adayı tanımak içindir bağlayıcılığı yoktur. Başvurusuna istinaden genel merkezimize çağırılıp ön görüşme gerçekleştirilip, olumlu yapılan görüşme neticesinde adayın bütçesine göre bölge yer dükkan tespiti yapılacak.

Ardından protokol yapılıp sonra uygun işletme yeri tespitiyle bürövesi hazırlanan yer maliyet analizi yapılıp belirlenen bütçenin tahsilatı yapılıp inşaat ve imalatına geçilecek.

İnşaat devam ederken iş sahibi eğitimle kurum kültürü verilmesi sağlanacak Kurulumu biten işletme yine O’Pilavcı nezaretinde satışlarına başlayacak.

O’Pilavcı, yepyeni bir konseptle 2011 yılında sektöre sağlam adımlarla giriş yapan, 2013 yılında 68 şube açan sektör lideri bir marka.

Franchising sektöründeki deneyimini aktararak gelişen şirketimizin, sahaya taze soluk getirecek markası O’Pilavcı, yepyeni bir konseptle 2011 yılında sektöre sağlam adımlarla giriş yapan 2013 yılında yarattığı konseptle 68 şube açan O’Pilavcı sektör lideri olarak 2014 yılı sonunda iddalı hedefiyle sizlerin yeni gelir kapısı olacak.

Yatırım Aralığı

1- AÇIK ALANDA SABİT NOKTADA STANT Anahtar Teslim 15 000 TL
2- AVMDE KİOSK 9 İLA 14 M2 TOPLAM YATIRIM BEDELİ Anahtar teslim 50000 TL
3- DÜKKAN 30-50 METRE ARASI TOPLAM YATIRIM BEDELİ Anahtar Teslim 75000 TL

Tedarik : Ürünler tam pişmiş olarak ve oda sıcaklığında saklanabilir durumda gelecektir. Tüm pişmiş ürünlerimizin 3 ay raf ömrü bulunur. Buzdolabı gerektirmez. Nasıl mı? Annelerimizin, büyüklerimizin yaptıkları konserveleri bilirsiniz. Otoklav adı verilen işlemle 120 derece ısıda sterilize edilen pişmiş ürünlerimiz hava almayacak şekilde paketlenir ve son kullanma tarihine kadar oda sıcaklığında muhafaza edilebilir.

O Pilavcı Bayilik & Franchising
O Pilavcı Bayilik & Franchising

O Pilavcı kendi üretimi olan pilavlarını ve diğer ürünlerini sağlıklı, sterilize koşullarda paketleyip dayanıklı olarak bayilerine göndermektedir. Hava almayacak şekilde tasarlanmış olan paketlerimiz normal koşullarda son kullanma tarihine dek tazeliğini ve lezzetini koruyacaktır. Ürünler havayla temas etmediği ve direkt güneş ışığına maruz kalmadığı takdirde bozulma olmayacaktır. Bütün ürünlerimiz oda sıcaklığında saklanabilir. Kargoda meydana gelebilecek delinme, yırtılma gibi zaiyatlar olması durumunda bayimize ürünlerin yenilerini gönderiyoruz. Bayilerden ürünlerimizi güneş ışığından uzakta ve serin yerde saklamalarını istiyoruz. Ürünler haftalık olarak sipariş edildiği ve hızlıca tüketildiği için sok kullanma tarihine kadar beklemeyecektir.

 

Bayilik başvurusu sırasında bize en çok yöneltilen sorulardan birisi de “Buzdolabına koymak gerekir mi?” sorusudur. Bizim cevabımız ise “hayır bütün ürünlerimiz pilav, tavuk, döner dahil oda sıcaklığında saklanabilir” şeklindedir. O Pilavcı 120 derece otoklav işlemi ile ürünlerini bayilere kolayca ulaştırabilir. Türkiye’nin neresinde olursa olsun bütün bayilerimiz hep aynı kalitede, lezzeti ve kıvamı aynı pilavları alır ve müşterilerine servis ederler. O Pilavcı sırrı işte budur. Pilav sektörünü yaratan O Pilavcı pilavı kurumsallaştırdı. Sokak pilavcılarından hepimiz pilav yemişizdir. Bu pilavlar genellikle evde pişer ve günlük ihtiyacı karşılar. Ancak sokak pilavları pilav tavuk ve nohutla sınırlıdır. O Pilavcı’da ise çok daha fazla çeşit bulunur.

Ürün çeşitlerimiz:

 1. Sade Pilav
 2. Nohutlu Pilav
 3. Kuru fasulyeli Pilav
 4. Etli kuru fasulyeli pilav
 5. Nohutlu Pilav
 6. Sebzeli pilav
 7. Mantarlı Pilav
 8. Misket Köfteli Pilav
 9. Tavuklu Pilav
 10. Tavuk Dönerli Pilav
 11. Et Dönerli Pilav
 12. Kavurmalı Pilav
 13. Dana Ciğerli Pilav
 14. O Pilavcı Special

 

Franchise’ımıza duyduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Tarafımıza vereceğiniz bilgiler sizi daha iyi tanımamıza olanak verecek ve O PİLAVCI franchise zincirinin bir parçası olmak için yaptığınız başvuruyu eksiksiz bir şekilde değerlendirmemizi temin edecektir. Tarafımıza verilecek bilgiler tamamı ile gizli tutulacaktır. Ayrıca, bu formu doldurmanız sizin açınızdan herhangi bir bağlayıcılık ifade etmemektedir.
Mobil Konseptimiz Çok Yakında! Mobil Konseptimiz için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Telefon: 0533 312 3619

Mobil Pilav Konseptimiz çok yakında sizlerle!
Bütçenize uygun bu gezici pilav arabalarıyla işlek yerlerde pilav satışı yapabilirsiniz.
Mobil Konseptimiz ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. 0533 312 3619
Yatırım modellerimizi kısaca aşağıdaki finans değerlerinde kategorilendiriyoruz.

YATIRIM MODELLERİMİZ
1-DÜKKAN 30-50 METRE ARASI TOPLAM YATIRIM BEDELİ 75000 TL
2-AVMDE KİOSK 9 İLA 14 M2 TOPLAM YATIRIM BEDELİ 50000 TL
3-AÇIK ALANDA SABİT NOKTADA STANT 15 000 TL ()
YUKARIDAKI BEDELLER NAKİT OLARAK ANAHTAR TESLİM DÜKKAN BEDELLERİ OLUP YATIRIMCIMIZ BAŞKA HİÇBİR YATIRIM YAPMADAN O’PİLAVCI İŞLETMESİNİ TESLİM ALACAKTIR.
KOSGEP HİBELERİ İÇİN YATIRIMCILARA ÜCRETSİZ DANIŞMAN İÇİN YÖNLENDİRME YAPILIR. ANCAK DİREK KOSGEB DEN ALINACAK DESTEKLE AÇMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR ÖNCE YATIRIMI YAPIP KOSGEBE GÖSTERMEK GEREKMEKTEDİR.

Bilgi İçin
http://www.opilavci.com/iletisim.asp
Tel: 444 20 76
GSM: 0533 312 36 19
info@opilavci.com

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

İlk Yorum

 1. Avatar of Admin

  Arkadaşlar O’Pilavcı-O’Waffle ve Goosmart ın sahipleri olan bu Tarık Yılmaz denen adama bulaşmayın. Usta dolandırıcıdır..Bayilik vericez deyip bedelin %50 sini alıyorlar ve ondan sonra bekle babam bekle. Paranızı kendi işlerinde kullanıyorlar.. Sitelerine bakın bakalım hangi bayilerinin adresleri var. Parayı aldıktan aylar sonra zahmet edip açtıkları bayi bile iş yapamıyor ve hemen kapatmak zorunda kalıyor..Yazık paranıza.Çoluk çocuğunuzun rıskını böyle adamlara yedirmeyin..SAKIN..Usta diliyle sizi 2 dakikada yalanlarına inandırabilir…..

Bir cevap yazın