A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Yeni İş Fikirleri / Duygulara Göre Eşsiz Kumaşlar
Duygulara Göre Eşsiz Kumaşlar

Duygulara Göre Eşsiz Kumaşlar

Duygulara Göre Eşsiz Kumaşlar

Müşterilerin duygularına göre üretilen eşsiz kumaşlar, Abstract_ müşterilerin duygularına ve yazılarına dair bilgiler toplayan ve bunları eşsiz desenleri olan kumaşlara dönüştüren bir internet mağazasıdır.

Moda her zaman kişinin kendini ifade etme becerisi olarak görüldüğünden giyim firmalarının ürettiği eşsiz ve özelleştirilmiş kıyafetler istekli müşterilerin her zaman ilgisini çekiyor. Müşteriler tarafından tasarlanan gözlükleri, kişiye özel hazırlanan gömlekleri ve hatta müşterinin eski kanepesinden yapılan tek seferlik koşu ayakkabılarını daha önceden görmüştük.

Bugün sizlere yeni bir iş fikrinden bahsedeceğiz. İnternet mağazası Abstract_ müşterilerin duygularına ve yazılarına dair bilgiler topluyor ve topladığı bu bilgiler doğrultusunda ürün hattında kullanmak üzere eşsiz desenleri olan kumaşlar üretiyor.
Duygulara Göre Eşsiz Kumaşlar

Müşteriler öncelikle Abstract_ internet mağazasını ziyaret ediyorlar ve yüz tanıma yazılımı kullanarak yüz ifadelerini analiz eden sistemin web kameralarına ulaşmasına izin veriyorlar. Daha sonra kullanıcı kısa bir yazı yazıyor. Program hikayenin içeriğine ve aynı zamanda kullanıcının yazma ritmine ve yüz ifadesine göre müşteri verilerini eşsiz dijital desenlere dönüştürüyor. Bir sonraki adımda Abstract_ tasarımcıları bu dijital deseni kumaş tasarımı formuna dönüştürüyorlar. Son olarak müşteri bu kumaştan yapılacak kıyafeti seçiyor ve beden ölçülerini ve tercih ettiği renk kombinasyonlarını belirliyor. Hatta desenin yerini ve ölçüsünü bile ayarlayabiliyorlar. Bütün bu süreçler tamamlandıktan sonra, müşteri internet mağazasından sipariş veriyor ve sipariş Abstract_ ekibi tarafından elde yapılıyor.

Abstract_ tekstil tasarımcısı Kristine Boesen, moda tasarımcısı Julie Helles ve etkileşim tasarımcısı Bjorn Karmann’ın ortak çalışması sonucu ortaya çıkmıştır.

Aşağıdaki videoyu izleyerek iş fikri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz:

Moda ve giyim sektörüyle ilgilenen girişimcilere özel eşsiz iş fikirlerini ve girişim haberlerini araştırmaya devam edeceğiz.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG)

Tübitak Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı (BİGG) 2017 ÇAĞRISI 2. DÖNEMİ PANEL TAKVİMİ (17.10.2017) 1512-TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ PROGRAMI …

Bir cevap yazın