A huge collection of 3400+ free website templates JAR theme com WP themes and more at the biggest community-driven free web design site
Anasayfa / Bayilik Fırsatları / Avmlere Bayilik Veren Firmalar
Avmlere Bayilik Veren Firmalar

Avmlere Bayilik Veren Firmalar

Avmlere Bayilik Veren Firmalar

Alışveriş merkezlerinde stand açmak, günümüzün en karlı işlerinden biridir. Birçok yatırımcı, avm’ de stand açarak para kazanmayı hedeflemektedir. Avm de bayilik veren firmalar isimli makalemizde, avm’ de stand açmak isteyenlere hitap edeceğiz. Avm de stand açmakBüyük alışveriş merkezleri birçok tüketicinin sık sık ziyaret ettiği mekanlardandır. Popüler alışveriş merkezlerinde açılan standlar, çarşı merkezlerine oranla daha gözde ve binlerce kişi tarafından ziyaret edilen mekanlar durumundadır.

İyi bir avm de stand açmak, çarşının en kalabalık yerinde dükkan açmak ile eşdeğerdir. Peki avm de hangi işler yapılır? Ne satılır? Avm de bayilik veren firmalar hangileridir? Avm de yapılabilecek işler, Alışveriş merkezlerinde stand açarak, fast food kültürüne ait tüm ürünleri satabilmek mümkündür.

Ancak bugün ülkemizde en popüler avm standları;

 • Bardakta Mısır,
 • Kitap, Dergi ve Gazete büfeleri
 • Açık parfüm veya parfüm standları
 • Güzellik ürünleri
 • Mobil ürünler,
 • Petshop standları
 • Organik ürünler standları
 • Sabun ve temizlik ürünleri standları
 • Çikolata, şekerleme standları
 • Kahve standları
 • Oyuncak standları

olarak sıralanabilir. Bu standları hemen hemen tüm alıveriş merkezlerinde görmek mümkün iken, her geçen gün ilk defa gördüğümüz yeni standlar açılmaktadır.

Alışveriş merkezlerine bayilik veren firmalar

Avmlere Bayilik Veren Firmalar
Avmlere Bayilik

Ülkemizde faaliyet gösteren bütün firmalar, pazar oranlarını arttırabilmek için gerek stand gerekse mağaza tipi satış yapılabilecekleri ortamlar hazırlama, bu kapsamda yeni bayilikler verme arayışı içerisindedir. Bir avm de stand açabilmek için izin alınması gereken yetkili merci avm yönetimidir. Görüşmeler, sözleşmeler, anlaşmalar bu mercih ve bayilik veren firma arasında yapılmaktadır. Bu sebeple avm de bayilik almadan önce, avm yönetimi ile görüşmeli ve ön onayı almalısınız.

Avm Stand Kiraları

Alışveriş merkezlerinin büyüklüğüne, satış oranına, dükkan ve stand sayısına göre, avm stand kiraları değişmektedir. Ancak genel itibariyle alışveriş merkezinde stand açmanın iş yeri açmaktan daha basit olduğu söylenemez. İş yeri açmak için gereken tüm işlemler avm standları içinde geçerli iken, sadece bayilik almanız durumunda, firmanın avantajlarından yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Avm de hangi standı açmalıyım

Avm de stand açmak istiyor iseniz, öncelikle ülke genelinde ki en büyük avm leri gezerek, yerleşimine, müşteri potansiyeline, arz talep ilişkisine dair notlar almanız tavsiyemizdir. Sırf bilinen bir marka olması nedeniyle, para kazandırmayacak bir sektöre yatırım yapmak mantıksızdır.

Hakkında Admin

Avatar of Admin
Sizlerde sitemizden iş fikirleri, hibe & destek fonları, banka kredileri, bayilik fırsatları, evden para kazanma ve internetten para kazanma imkanları hakkında bilgi edinebilir. Bizimle fikirlerinizi paylaşıp; fikrinizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. www.yenibiriskurmak.com

Kontrol Edin

Atölye Kurulumu

Atölye Kurulumu

Eğitim sisteminin motor becerilerini ve teknik bilgiyi esas alan yapısının gelişmesiyle kurumlarda atölye sınıfları artmaktadır. …

Bir cevap yazın